Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

kanarkusmaximus

Zaczęty przez kanarkusmaximus, 19 Wrzesień 2011, 01:32

kanarkusmaximus

Witam serdecznie,

Jam ci kanarkusmaximus, rocznik 1982, insztalator-eksperymentator,  obecnie mieszkający w Paryżewie, w republice fhancuskiej (tzw. śródziemie), gdzie pracuję jako monstrum zwane post-doc. :) Jestem zatem naukowcem - nałogowcem, zainteresowanym wieloma dziedzinami nauki i techniki.

Jestem nowym nabytkiem i w ogóle totalnie zielony w harcach związanych z przetwarzaniem rozproszonym (choć o wynikach SETI@Home, Einstein@Home czy Milkyway@Home już wiele czytałem). Zaczynam powolutku poznawać "ten świat" - zatem proszę o wyrozumiałość przy moich pierwszych kroczkach. 

Niektórzy z Was mogą kojarzyć stronę serwisu www.kosmonauta.net, dotyczącej różnych kosmicznych rzeczy, którą współtworzę z kilkunastoma innymi osobami o pokrewnych zainteresowaniach. Swego czasu tekst o BOINC się tam także pojawił - mam nadzieje, że kolejne uda się wyciągnąć. :)

Zabawę rozpocząłem od MilkyWay@Home i od SETI@Home, choć kto wie na czym to się skończy. :)

Cyfron

Bardzo nam miło gościć w szeregach tak zacne osobistości :)

Jak coś to pytaj śmiało o co chcesz :) (BTW: Wizytówka to taki Twój osobisty śmietnik - możesz tutaj pisać co chcesz, łącznie z jakimiś pytaniami, które nie wiesz, gdzie można wstawić :) )  :arrr:

aborek

Witam kamrata serdecznie :ahoy:

Sergeant

No witaj naukowcu (kolejna pokrewna dusza). :book:

Na mapce masz zaznaczoną ciekawą lokalizację. Co ty tam robisz w takim zimnie? :shame:
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

phobos


GRID

Ciebie również witam serdecznie.

Cytat: kanarkusmaximus w 19 Wrzesień 2011, 01:32Swego czasu tekst o BOINC się tam także pojawił - mam nadzieje, że kolejne uda się wyciągnąć.

Miałem wysłać jakiś artykuł, ale ciągle coś wypada. Troll81 pisał mi że ma coś dla mnie odpowiedniego na kosmonauta.net
coś w stylu - orkiestra krzemowych serc. Niebawem pewnie coś się wyprodukuje i podeśle sympatykom astronomii.

Pigu

witaj, rozgość się  :parrrty:

Troll81