Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Pomysł połączenia się z innymi polskimi zespołąmi

Zaczęty przez raffmo, 17 Listopad 2011, 20:51

raffmo

Witam !

Myślę, że fajną sprawą byłoby zaproszenie innych polskich grup do dołączenia się do nas celem stworzenia jednego ale za to silniejszego polskiego zespołu. Można by było napisać do liderów innych grup i przekonać by się dołączyli do nas ?

Raffmo

Mchl

Witaj. Wszystko można, ale nie zawsze się udaje. Rozmawiamy stale ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Witam na forum.

Był już taki zespól nazywał się MPTA. Jak widać nie wytrzymał próby czasu.....

raffmo

Szkoda, ale rozmawiać faktycznie zawsze warto...

Cyfron

Słuchaj - ja osobiście nie widzę przeciwwskazań, abyś pochodził po innych forach i się zapytał po prostu czy są zainteresowani połączeniem :)

toms83

Cytat: Troll81 w 17 Listopad 2011, 21:11
Witam na forum.

Był już taki zespól nazywał się MPTA. Jak widać nie wytrzymał próby czasu.....

Widać że nie wiesz po co MPTA powstało ani dalszej historii ale bzdury pisać musisz.

Troll81

Wiem po co powstało MPTA. Wiem tez co osiągnęło a czego nie. Ale jeśli możesz to opisz proszę co i jak, może błądzę w ciemnościach a ty mi je rozświetlisz?

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Wiesz Trollu z tego co ja pamiętam to MPTA przeszło do PNT.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

[PNT] Obix007

Cytat: kempler w 17 Listopad 2011, 22:22
Wiesz Trollu z tego co ja pamiętam to MPTA przeszło do PNT.
dokładnie przekształciło się w PNT nadal otrzymując wsparcie od innych drużyn w wyścigach PG


Agbar

Cytat: toms83 w 17 Listopad 2011, 22:10
Widać że nie wiesz po co MPTA powstało ani dalszej historii ale bzdury pisać musisz.
Właściwie to za co Wy nas tak niecierpicie? (My was pewnie też...) Pytam, bo bez wprowadzenia wydaje się to jakoś strasznie... brakło mi ładnego słowa ;) Może ktoś wie, gdzie w Wielkim Archiwum można znaleźć zapis początków wojny?

Mchl

Moja teoria jest taka, że ktoś czegoś nie zrozumiał, komuś dalej źle przekazał, Od słowa do słowa narosły emocje i poszło na noże. Gdzie i kiedy dokładnie się to zaczęło możemy teraz dociekać latami, a pewnie nie dojdziemy.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

No ja akurat dość dobrze pamiętam, o co poszło, ale aby nie rozdrażniać, to się zamknę... Zresztą, archiwum istnieje i kwestią chwili grzebania jest odnalezienie odpowiednich wątków. Zresztą, to właśnie wyższość forum nad  irc'em, że łatwo historię odczytać...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

pszyklejony

Cytat: Agbar w 17 Listopad 2011, 23:32
Właściwie to za co Wy nas tak niecierpicie?

Samych swoich oglądałeś?

Agbar

Cytat: pszyklejony w 17 Listopad 2011, 23:49
Cytat: Agbar w 17 Listopad 2011, 23:32
Właściwie to za co Wy nas tak niecierpicie?
Samych swoich oglądałeś?
Czyżbym zacytował? Może przez przypadek, bo Samych Swoich nie znam aż tak dobrze. Ale porównanie chyba dobre?