Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

Troll81

dziś we wrocku znośnie. jeszcze 5 godzin pracy.....

Szopler

Pracuj, pracuj...
a ja sobie powygrywam trochę.

AL


Troll81


sknd

i to lipcowy :)

https://www.youtube.com/watch?v=DjmpY-SBaBw

Troll81


cp

Cytat: Troll81 w 25 Lipiec 2015, 15:52
Burza jakoś omija wrocław.

Znowu. Aż żałuję, że nie zrobiłem tydzień temu zrzutu ekranu z Blids Spiona (http://www.industry.siemens.com/services/global/de/blids/service/spion/seiten/spion_pl.aspx). Równy jak od linijki front od morza do Tatr, a tylko wokół wrocławia dziura %)

A na razie się relaksuję zimnym cydrem i słucham nawoływania żebrzących o jedzenie młodych sów uszatek (tak twierdzi znajoma Ornitolog, a ona się pewnie na tym zna  :D ) (próbka w zarchiwizowanym wav-ie dla ciekawskich)

A w ogóle, to wygrywam  :attack:

Troll81

Aktualnie front ciągnie się równiutko wzdłuż wschodniej granicy Polski :D i też dziura była jak szedł na wysokości wrocka :D Ale w zeszłą niedziele zalało mi 3 pokoje wiec ja już podziękuję za ulewy.

tito


AL


Szopler


tito


kva.pl


Szopler


kva.pl

Niedlugo mocno zwolnie z liczeniem bialeczek :(

Troll81


kva.pl

Zmiana miejsca zamieszkania (moje mieszkanko wynajmuje przyjacielowi ktoremu sie rodzina powieksza we wrzesniu), a w nowym nie bedzie opcji zeby tyle kompow chodzilo.

Troll81

A ja dziś zaliczyłem małego dzwonka i autko leży w warsztacie :( i generalnie lipa bo walnie mnie po kieszeni :( Zna ktoś dobrego (z naciskiem na dobry) blacharza we Wrocławiu?

AL


Troll81


AL


Troll81


Szopler

W temacie dzisiejszej pogody mam tylko jedno do powiedzenia...:

:P

AL

W Warszawie jestem i tu pogoda też dziś przyjazna była, no może odrobinę za ciepło.


Pantarhei

Matko jak mię tu dawno nie było... %)
Co tam słychać nadal nie lubimy sie z tymi... tam.. jak im tam..?  Dalej mają przewagę?  ;D
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

tito

Przewagę mają - z tendencją malejącą.
Lubienie/nie lubienie to sprawa osobista. Ja Ich szanuję.

Troll81


AL


kva.pl

Klimy...
Ja mam 39 stopni w mieszkaniu w tej chwili. Noce mnie bardziej wykanczaja niz daja odpoczynek  :bad:

Telefax

Dzień da się jakoś przeżyć, ale nie można wypocząć w nocy i się zregenerować :(

Troll81


Szopler


Troll81


Szopler


Troll81

zrobiłem sobie lody, typowo trollowa instrukcja :D 3 skałdniki i 10 min roboty. teraz czekam az zamarzną :D

cp

Za gorąco, by myśleć  :deadman: Jestem pełen podziwu dla mojego komputera, że daje radę przetwarzać WU BOINC-a w takich warunkach  :respect:

AL

I tak jeszcze w przyszłym tygodniu ma być! A ja mam drugie zmiany w blaszanej puszce...

Troll81


necavi

Daj spokój. Planowałem wyjazd, ale odpuszczam  :fright: