Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

Szopler


kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL


kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL


kempler

Mchl pogódź się z tym. Wszystko staje się wtedy prostsze.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Martin Fox


Argento



--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

sknd


apohawk

No good deed goes unpunished.

Szopler


PoznanskaPyra

Nowy rząd to i nowe przywitanie

Niech będzie pochwalony Lech i Jarosław zawsze dziewica :)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

cp

No to teraz wszyscy chórem: Kto jest debeściak? PAN KACZYŃSKI JEST DEBEŚCIAK! A jego partia? TEŻ JEST DEBEŚCIAK!

AL


sknd

spoko, niech teraz robią cuda które naobiecywali...

cp

Cytat: sknd w 26 Październik 2015, 15:51
spoko, niech teraz robią cuda które naobiecywali...

Problem w tym, że oni są gotowi to zrobić... a przynajmniej rozwalić kraj próbując...  :deadman:

AL

Zrobią, ale kto za to zapłaci...dzieci nasze? Wnuki?

kva.pl


Troll81

Dzieci nie posiadam. Ale konto trzeba przenieść za granicę :D Bo zaraz będzie drugi Cypr :D

kva.pl


Troll81

Jeszcze go nie mam :D Ale już niedługo opodatkują wszystkie depozyty większe od 10PLN :D

necavi

Cytatopodatkują wszystkie depozyty
Dobrze, że mnie uświadomiłeś a już miałem prać kolekcję skarpet. Teraz umieszczę w nich oszczędności i spoko. Brudne skarpety nie przeszkadzają, wszak pieniądze nie śmierdzą  :boing:

AL

Ja to plusa na koncie nie pamiętam od lat - także mogą mi skoczyć akurat w tym wypadku XD

pawg




Troll81

Cytathttp://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000169635,doktor-kul-wyszykujemy-tuskowi-cele-ze-stalowymi-kratami-i-pedofilem-do-towarzystwa.html

IV RP at its finest.

Szczur

No gość napisał to co sobie pomyślał , i po nim pojechali po całości :D
to chyba ma coś wspólnego z tak zwaną wolnością słowa ...

Troll81

Każda wolność jednostki jest ograniczona prawami innej jednostki.... pewnych rzeczy się po prostu nie robi. Dlatego wolność słowa ograniczają groźby karalne na ten przykład....
Wolność słowa jest też ograniczona prawem godności człowiek. I dlatego np nie możesz podejść na ulicy do kogoś i wyzwać go od złodziei.....

Szczur

to jak ktoś mi coś ukradnie to co ja mam mówić :D
Policja ! Ten pan nie jest złodziejem , Łapcie go ! On absolutnie nie jest złodziejem :D

AL


Martin Fox


Szczur


pawg




AL


sknd



kva.pl


Troll81

Jesli ci ukradnie to tak :D ale jeśli nie masz podstaw do nazywania kogoś złodziejem to nazywa się to pomówieniem i tu się granica twojej wolności słowa kończy.

AL