Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

Hani



aborek


Troll81


Hani

no właśnie. A nie licze na cpu tylko na jednej zintegrowanej grafie. Zadania na procka były wstrzymane w momencie robienia screena


AL


emik

uczyniłem newsa o przełamaniu bariery 9mld pkt :)


Hani

Skąd macie takie fajne banerki WCG? Coś nie mogę odszukać


aborek


AL


Pigu


AL


Pigu



Pigu





Pigu


Hani



pawg

Zaraz będziemy machać rycerzom królestwa Ni! Wszyscy do burty! :whip:  :parrrty:



AL


Troll81

Machamy kolegom  :attack: :attack: :attack: :attack: szablami  XD

Pigu


Troll81

sprzątanie mieszkania prawie zakończone. Wodorotlenek potasu świetnie radzi sobie z tłuszczem a stężony kwas siarkowy doskonale usuwa kamień :D a paznokcie rozpuszczają się szybciej niż skóra i po szorowaniu piekarnika łap walą kebabem :D

AL



emik



pawg

Cytat: Troll81 w 22 Styczeń 2012, 01:49
sprzątanie mieszkania prawie zakończone. Wodorotlenek potasu świetnie radzi sobie z tłuszczem a stężony kwas siarkowy doskonale usuwa kamień :D a paznokcie rozpuszczają się szybciej niż skóra i po szorowaniu piekarnika łap walą kebabem :D

Tylko ostrożnie z tymi odczynnikami bo przez KOH mam na ręce punkt bez czucia a kwas siarkowy może zwęglić ci palce! Sprawdzaliśmy na cukrze i wołowince! Działa i zwęgla!



Troll81

wiem :D ale za to jak odkamienia czajnik.... o armaturze łazienkowej nie wspomnę

aborek

Cytat: Troll81 w 22 Styczeń 2012, 09:59
wiem :D ale za to jak odkamienia czajnik.... o armaturze łazienkowej nie wspomnę
Mnie tam do czajnika kwasek cytrynowy wystarcza :D

Hani



pawg




emik




tromba

Do czajnika wlać ocet i zagotować. Stary patent i działa doskonale.
PS Pootwierać wszystkie okna z uwagi na aromaty  :sick:

pawg

Kwasek cytrynowy robi to samo bez potrzeby otwierania okien. Tylko musi to być ten w postaci kryształków (2zł).



Pigu


pawg




Hani



pawg