Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

PoznanskaPyra

Mi się kiedyś śniło, że jak jechałem tramwajem to kumpel zarąbał drugiego siekierą.  :deadman:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL


PoznanskaPyra

Dobrze, że nie sen Lolka i mój połączone razem.  XD
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

lolek

Cytat: PoznanskaPyra w 09 Kwiecień 2012, 09:49
Dobrze, że nie sen Lolka i mój połączone razem.  XD

nekrofilia to nie dla mnie  :P

AL


lolek


sknd

właśnie zobaczyłem, że w statach mieszczę się już w 10k w kraju XD

Troll81


Martin Fox


AL

Ja mam dopiero święta od rana- 3 dni wolnego jeszcze - a żonka w pracy XD

Cyfron

a ja właśnie się zbieram do roboty - dziś długi dzień mnie czeka - sporo załatwień ...

lolek

Ja mam dziś wolne...ale i tak sporo pracy  :deadman:

AL

Cytat: lolek w 10 Kwiecień 2012, 07:31
Ja mam dziś wolne...ale i tak sporo pracy  :deadman:
To mam podobnie - zaraz w teren ruszam.

Cyfron

no ja teoretycznie też mam wolne w robocie, a właśnie w niej siedzę  %)

AL


lolek

A ja jednak się obijam. Przyszły mi części i samochód wylądował u mechanika  :)
A do zrobienia: rozrząd, klocki, napinacz paska, kilka wahaczy w tylnym zawieszeniu, wymiana oleju, osłony przegubów, osłona silnika i skrzyni, czujnik oleju i znając życie coś jeszcze znajdzie...pewnie starczyło by na kupno 7970  :deadman:

AL

Ja to ostatnio twardą kalkulację robiłem - czy koszty naprawy nie przekrączą wartości auta, ale tym razem jeszcze mi się udało.


Cyfron

bry
ja wczoraj miałem przegląd gazu - 170 PLN zostawiłem. Prowadzę sobie dziennik kosztów samochodu i wychodzi mi ok. 50gr/km przy uwzględnieniu wszystkich wydatków na samochód (serwisy, przeglądy, paliwo). Zauważyłem też, że za rok wstecz od teraz to koszt był poniżej 50gr - więc jeżdżę taniej niż na początku (w końcu na początku instalacje gazową musiałem zainstalować :) )

Troll81

a ja mam L4 do piątku... chory i czuję się jak ptasia sraka podziabana widelcem.... mam siłę leżeć...

AL



Troll81

na razie cherlam jak gruźlik, gardło boli, mieśniobóle, gorączka i ogólnie syf.... A wszystko zaczęło się od mego siostrzeńca który kasłał. Teraz już wiem że kilku członków rdziny też ma choróbsko.... nie ma to jak wielkanoc. Na razie 100 wywaliłem na leki....

AL


lolek

Cytat: AL w 11 Kwiecień 2012, 00:05
Ja to ostatnio twardą kalkulację robiłem - czy koszty naprawy nie przekrączą wartości auta, ale tym razem jeszcze mi się udało.

A4 jest trochę więcej warte niż 2k  :whistle:


Troll81


PoznanskaPyra

Odbijam się od dna. 3 dni poza miastem, muszę zobaczyć jak projekty punktowo wyglądają. :)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

Cytat: lolek w 12 Kwiecień 2012, 07:47
Cytat: AL w 11 Kwiecień 2012, 00:05
Ja to ostatnio twardą kalkulację robiłem - czy koszty naprawy nie przekrączą wartości auta, ale tym razem jeszcze mi się udało.

A4 jest trochę więcej warte niż 2k  :whistle:

Się wie - ja mam niestety duuuużo gorszą furę XD

lolek

Autko znośne, szczególnie jak się kupuje ON po 4pln  ;) Tylko części mogły by być tańsze  %)

AL

To masz jakieś niezłe dojścia. Ostatnio o takich cenach (a nawet nieco lepszych) słyszałem od kumpla co na stacji shella robił i robili tam jakieś deale z kierowcą cysterny - wtedy wychodziło koło 2,5 za litr - ale wiadomo to nielegala.

lolek

Jak się nie ma kasy na tankowani z dystrybutora to trzeba kombinować. Dobrze że autko w okolicach 5l/100km się trzyma to można jeździć :)


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970


AL


lolek


AL


Troll81


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970