Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

KrzychuP

Zwiedzanie Wrocławia od strony wszystkich możliwych nasypów kolejowych zakończone.
Teraz pogrzebiemy przy Widawie na długości całego Wrocławia.

Troll81


PoznanskaPyra

Wreszcie mi palec naprawili, jestem ok 45mi  po zabiegu i wygrywam.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81


PoznanskaPyra

Zaczęło się od wrastania się paznokcia, ale zaczął się remont więc nie było czasu na pierdoły, Podczas remontu mocno się przywaliłem o ten palec, zrobiło się zakażenie no i musieli mnie operować. Ale super ta narkoza! Przyszedłem rano, zjadłem śniadanko dożylne :P Dali mi głupiego jasia i wszystko fajnie pływało. Potem nie pamiętam nic i dopiero sale pooperacyjną gdzie jadłem obiad oraz napiłem się leku przeciwbólowego, oczywiście dożylnie. Wróciłem na swoją sale, gdzie wszystkich wypisali i leże sobie sam w ciszy na nowym oddziale z lapkiem na kolanach. Wygodna poducha, wygodne wyro i jeszcze mnie wszyscy obsługują :P
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

o prosze.... Polak który nie narzeka na szpital....

PoznanskaPyra

Nie mogę powiedzieć złego słowa. Oddział chirurgi w szpitalu Krysiewicza. Wygodne łóżka świetna opieka, czysto schludnie, kolorowo. Nad każdym łóżkiem listwa z gniazdami, więc z podpięciem laptopa zero problemu. Pielegniarki również się nie czepiają o to, że z tako owego korzystam. Zaraz pójdę poprosić o jakąś igłę, albo co bo mi jakiś paproch pod " . " wpadł.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970


PoznanskaPyra

T mobile. Jak bym się uparł, to wbił bym się na jakieś WiFi, ale nie chce mi się. Jak i tak jestem w samym centrum miasta i neta mam 7MB
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

Pyra ty chyba jesteś tym wyjątkiem od reguły hehe

KrzychuP

Cytat: Troll81 w 31 Lipiec 2012, 13:47
Na taka ładną wycieczkę nas nie zabrałeś?
Takie wycieczki to tylko dla wtajemniczonych w KDP WrWK, a do tego wskazana jest przepustka na poruszanie się po torach.
Poza tym wycieczki może i ładne, zwłaszcza dla miłośników kolei lub mostów/wiaduktów, ale drobienie małymi kroczkami po podkładach albo chodzenie po uciekającym spod nóg tłuczniu to masakra. Trudno opisać zmęczenie nóg.
No i na pociągi pojawiające się znienacka trzeba uważać.

Ciekawy jestem, ile czasu nam zajmie teraz doprowadzenie do odcięcia od reszty Wrocławia części położonej na północ od Widawy i kanału przerzutowego Odra-Widawa.
Z kolejarzami i drogowcami współpraca lepiej lub gorzej, ale się jakoś do tej pory układała. Hydrolodzy to na razie wielka niewiadoma, ale trudno mówić o optymizmie po pierwszych kontaktach.

Szybkiego powrotu do zdrowia Pyra! Choć czytając Twój opis też posiedziałbym w takim szpitalu.

AL

Chyba na ten weekend wybieram się do Wrocławia - znacie jakąś dobrą i w miarę nie drogą metę dla dwóch osób na dwie noce?

Troll81

jest kilka tanich hosteli. Cyfron korzystał to się wypowie :D

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

d_worms

Watek zostal zamkniety. Przykro mi Panowie (nie piszczie tu juz nic wiecej) Zwyciezylem Ja !!!!!!!!!

KrzychuP

Cytat: AL w 01 Sierpień 2012, 00:12
Chyba na ten weekend wybieram się do Wrocławia - znacie jakąś dobrą i w miarę nie drogą metę dla dwóch osób na dwie noce?

Dwie noce tzn. pt/sob i sob/nd ?? A o której byłbyś we Wrocku?

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

Cytat: KrzychuP w 01 Sierpień 2012, 08:38
Cytat: AL w 01 Sierpień 2012, 00:12
Chyba na ten weekend wybieram się do Wrocławia - znacie jakąś dobrą i w miarę nie drogą metę dla dwóch osób na dwie noce?

Dwie noce tzn. pt/sob i sob/nd ?? A o której byłbyś we Wrocku?

Dwie noce pt/sob, a byłbym w piątek w godzinach popołudniowych.
A macie jakieś namiary na ten hostel? BTW. Jakiś parking na mojego złomka tam by się znalazł przy tym hostelu?

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL


PoznanskaPyra

Podliczyłem wszelkie rachunki i na boinc już ok 6-7k poszło :P Dopiero 6 miesięcy minęło :P
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

No to nieźle.
Ja uderzam w teren. Cel Zoo w Ostrawie.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970


AL


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

Cytat: AL w 01 Sierpień 2012, 09:40
Cytat: KrzychuP w 01 Sierpień 2012, 08:38
Cytat: AL w 01 Sierpień 2012, 00:12
Chyba na ten weekend wybieram się do Wrocławia - znacie jakąś dobrą i w miarę nie drogą metę dla dwóch osób na dwie noce?

Dwie noce tzn. pt/sob i sob/nd ?? A o której byłbyś we Wrocku?

Dwie noce pt/sob, a byłbym w piątek w godzinach popołudniowych.
A macie jakieś namiary na ten hostel? BTW. Jakiś parking na mojego złomka tam by się znalazł przy tym hostelu?

KrzychuP a czemu pytasz? Masz jakąś fajną metę do polecenia?

Cyfron

we wrocku spałem niedalko dworca pkp (chyba). hostel zwał się bodajże Piast, ale nie mieli dedykowanego parkingu, ale ja gdzieś tam niedaleko znalazłem miejsce parkingowe.

BTW: czy jak ptak wpadnie na samochód przy prędkości 100km/h to jest szansa, żeby przeżył?  :deadman:

Troll81

istnieje, ale niewielka. Zalezy czy przeturlał się przez maske, czy poszedł frontem czy bokiem, Czy napotkał wystające elementy, czy poleciał pod koła. Pod kołami szans nie ma.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

Ja kiedyś wciągłem na chłodnicę przez grill i niewiele poza pierzem z tego czegoś pozostało.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

PoznanskaPyra

Ściągamy program http://www.teamspeak.com/?page=downloads/

Adres podajemy: ts.nighthunters.eu

Jak wejdziemy na serwer szukamy kanału Boinc@Poland.  :ahoy:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL



AL


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL