Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

tromba

@krzychup

ga-p31-ds3l  + 2G ram + dual core(e5200,może 5300, może 5400 - zwyczajnie nie pamiętam) leży mi od świąt, dołożę zasilacz 400w i hdd80GB i win xp(naklejka, płytkę se znajdziesz, bo mi wcięło).

Chcesz?

Jutro latam w Mieroszowie, więc jak Cię nie ma we Wrocku, to dostawa do domu  %)

Troll81


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

apohawk

No good deed goes unpunished.

PoznanskaPyra

:parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

KrzychuP

Cytat: tromba w 31 Grudzień 2012, 19:39
@krzychup

ga-p31-ds3l  + 2G ram + dual core(e5200,może 5300, może 5400 - zwyczajnie nie pamiętam) leży mi od świąt, dołożę zasilacz 400w i hdd80GB i win xp(naklejka, płytkę se znajdziesz, bo mi wcięło).

Chcesz?

Jutro latam w Mieroszowie, więc jak Cię nie ma we Wrocku, to dostawa do domu  %)

1. Za ile?  :)

2. Jestem we Wrocku. W Mieroszowie rzadko już bywam.

AL


tromba

2. Może być we Wrocku.
1. Miałem zrymować, że za chwilę, ale właśnie się zbieram w górki, także wieczorem. XD

Na poważnie, sprzęt gratis, doprecyzuj tylko, czy bierzesz wszystko, czy część. Po drodze wygrzebałem jeszcze dvd (czyta, nie nagrywarka) i kartę dźwiękową.

A wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku. Niech wasze konta będą pełne odznak, jak piersi radzieckich generałów.


KrzychuP

Mogę wziąć wszystko. Telefon wyślę Ci na PW.
A z ciekawości, jaki XP?

Cyfron

a nie ma ktoś jakiegoś zbędnego zasilacza?
Wyciągnąłem mojego "zaolejonego" kompa i potrzebuje zasilacz do niego.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL


Cyfron

olej ściemniał i zaczął niemiło pachnieć po tym, jak wsadziłem tamto akwarium w następne, niewiele większe, akwarium. Temperatury skoczyły wtedy do 100 stopni (pod pełnym obciążeniem), bo zrobił się po prostu termos

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

Deser wciągnięty. Co by tu na kolację wciągnąć....

Troll81

trzeba było to drugie akwarium wodą wypełnić....

Cyfron

chciałem sprawdzić, czy to pierwsze nie zacznie przeciekać.

i co ciekawego - pomimo tak wysokiej temperatury akwarium pozostało cały czas szczelne!

AL

Po tym jak u RK na chacie widziałem jego kompa - to wiem, że następny jaki złożę kiedyś tam pójdzie w chłodzenie pasywne. Procki już takie są, zasilacze też, mobo się znajdzie - pozostaje tylko czekać na jakąś nowszą generację GPU które będą chciały mniej papu - a przez to i mniej będą się grzały.

Troll81

całkiem sporo jest fajnych pasywnych GPU

http://allegro.pl/inno3d-9600-gt-512-ddr3-pasywne-chlodz-szczecin-i2912167582.html

KrzychuP

Cytat: Cyfron w 01 Styczeń 2013, 14:58
a nie ma ktoś jakiegoś zbędnego zasilacza?
Wyciągnąłem mojego "zaolejonego" kompa i potrzebuje zasilacz do niego.
jak już będę miał sprzęt od tromby to zrobię przegląd które mam działające i prawdopodobnie coś Ci będę mógł podesłać


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970


PoznanskaPyra

Od rana trzeba, a jeszcze źle spałem i 38 gorączki  :wth:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970


Szopler


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron

za późno - skończyły się :D
teraz walczę z raspbmc - coś mi się wysypał system. mam nadzieje, że to jakiś głupi błąd a nie uwaliłem sobie maliny...

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron

ok - coś mu się posrało z danymi na karcie. Całe szczęście system był świeży, więc nie było żal postawić tam go od nowa. Teraz instalacja.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

KrzychuP


tito

Nie - ze względu na różnicę czasową 5 godzin ten czas należ do mnie.  %)

KrzychuP


tito

To tylko oznacza, że będziesz niewyspany. Tu dopiero 21:17

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970


AL

Godzinkę temu mój flagowiec wybił korki i robił to skutecznie doputy - dopóki go nie odłączyłem od prądu...

Chyba czekają mnie nie planowane wydatki  :(