Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

AL

Hmm subiektywnie strasznie głośny ten samsung po pierwszym odpaleniu, zobaczymy jutro - czy też tak będzie głośny jak już dojdzie do odpowiednich temperatur.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

patyczak

Cytat: AL w 22 Lipiec 2013, 00:33
Hmm subiektywnie strasznie głośny ten samsung po pierwszym odpaleniu, zobaczymy jutro - czy też tak będzie głośny jak już dojdzie do odpowiednich temperatur.

Mój samsung nie jest głośny, ale wydaje z siebie co jakiś czas dziwne odgłosy (podobno ten model tak ma). Moim zdaniem jest cichszy od starej lodówki chociaż moja lepsza połowa twierdzi inaczej.
Skeczu z papugą nie będzie



PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

Ten filmik z chłodzeniem wodnym..... fake na kilometr

AL

Dziś już było znacznie ciszej - co nie znaczy cicho. Szczerze mówiąc spodziewałem się, że będzie znacznie cichsza, tym bardziej, że kuchnię mam otwartą na jadalnię i salon.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

d_worms


PoznanskaPyra

Musiałem zejść do 50% swojej mocy obliczeniowej. Upał daje tak popalić że dodatkowe ciepło procesorów to masakra.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

Bida jak pieron, w nowej lokalizacji neta po kablu ni chuchu, a po radiu tylko padlina jakaś...

PoznanskaPyra

Szykują się trzy dni przerwy w liczeniu. 36*C to za dużo jak na pokój w którym się funkcjonuje.  %) Czeka mnie też przebudowa która pozwoli zimą równomiernie rozprowadzać ciepło jakie wygenerowały projekty. Dzięki czemu temperaturę w pokoju będę regulował przetwarzanym w danym momencie projektem. Przy ekstremalnych mrozach PG na CPU + colatz na GPU i damy radę  :p_arr:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

d_worms


AL

Tobas swego czasu obymyślał koncepcję co by swoją flotę podłączyć do podłogówki.

d_worms

Cytat: AL w 27 Lipiec 2013, 08:43
Tobas swego czasu obymyślał koncepcję co by swoją flotę podłączyć do podłogówki.

Ja chlodze woda wiec wiec myslalem kiedys o podlaczeniu do kaloryferow lub nawet (gdzies wczesniej widzialem)do basenu, o tutaj(http://www.thebuehls.com/pool_cooling/) Tylko maly problem ani basenu ani kaloryferow nie mam  ;D

PoznanskaPyra

Ja mam łatwiejszą koncepcję. Powietrze wpada do przestrzeni z komputerem, ogrzewa się i jest wyciągane do rury. Rura biegnie przy ścianie pod okno gdzie będzie specjalne rozwidlenie. W zależności od ustawienia takiej specjalnej klapy, powietrze będzie wydmuchiwane albo za okno, albo za łóżko.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

gregre

Cytat: PoznanskaPyra w 27 Lipiec 2013, 15:25
Ja mam łatwiejszą koncepcję. Powietrze wpada do przestrzeni z komputerem, ogrzewa się i jest wyciągane do rury. Rura biegnie przy ścianie pod okno gdzie będzie specjalne rozwidlenie. W zależności od ustawienia takiej specjalnej klapy, powietrze będzie wydmuchiwane albo za okno, albo za łóżko.

Ciekawe, ciekawe, czekamy na fotorelację  ;)

PoznanskaPyra

Cytat: gregre w 27 Lipiec 2013, 15:33
Cytat: PoznanskaPyra w 27 Lipiec 2013, 15:25
Ja mam łatwiejszą koncepcję. Powietrze wpada do przestrzeni z komputerem, ogrzewa się i jest wyciągane do rury. Rura biegnie przy ścianie pod okno gdzie będzie specjalne rozwidlenie. W zależności od ustawienia takiej specjalnej klapy, powietrze będzie wydmuchiwane albo za okno, albo za łóżko.

Ciekawe, ciekawe, czekamy na fotorelację  ;)

Ale to w przyszłym tygodniu, jak wyjadą rodzice i siostry. Siostry się za dużo plączą, a rodzice lepiej reagują na fakt dokonany :D
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL


d_worms


AL

Przezbrojenie samsunga zrobione - nawet nie było to takie straszne.

Troll81


tromba


Troll81


PoznanskaPyra

Na następną fale upałów będę posiadał już system odprowadzania ciepła  8)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970


cp

Wreszcie ładna burza przeszła nad Wrocławiem - sezon burzowy trwa już drugi miesiąc, a ja dopiero pierwszy raz miałem okazję pioruny fotografować. Efekty wrzucę wieczorem do galerii

Troll81


cp


d_worms


PoznanskaPyra

Ja w zeszłym roku miałem lepsze okazje. Niestety ten rok nie dopisuje. Ale najmocniejsze było to, że chciałem kompa wyłączyć bo dużo wyładowań itd, a tu windows 30 aktualizacji instaluje z wielkim napisem
Cytatnie odłączaj zasilania
i jak zainstalował to wszystko to burza już przeszła :D
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

cp

Cytat: PoznanskaPyra w 31 Lipiec 2013, 19:03
Ja w zeszłym roku miałem lepsze okazje. Niestety ten rok nie dopisuje. Ale najmocniejsze było to, że chciałem kompa wyłączyć bo dużo wyładowań itd, a tu windows 30 aktualizacji instaluje z wielkim napisem
Cytatnie odłączaj zasilania
i jak zainstalował to wszystko to burza już przeszła :D

Windows jak zawsze ma idealne wyczucie chwili, żeby jak najbardziej zirytować swojego użyszkodnika :)
A co do zdjęć, to zgadzam się. Zeszły rok był pod tym względem znacznie lepszy.

@d_worms - dzięki - warto było zarwać kawałek wieczoru :)

Troll81

eeee. a on tak bez pytania ciebie instaluje? weź go jakoś ogranicz....

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

d_worms


PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

d_worms

#4315
Przezwyciezylem dzisiaj swoje uzaleznienie od wysoko punktujacego projektu PrimeGrid i przelaczylem sie w koncu na Einstain.
Byla to niezmiernie trodne ze wzgledu tak nieduzo brakuje mi do 50.000.000  ;D niecale 500000 punktow okolo 20h w Prime ciekaw ile to zajmie w Einstein.

Nigdy nie zalezalo mi na punktach ale widzac jak moja pozycja na swiecie i w zespole szybko wzrasta nie moglem sie przezwyciezyc.  :attack:
PS
jeszcze tylko wszystkie bronzy na srebra w Prime zamienic i bedzie git!!!!

Troll81

ciekawe kiedy nowe odznaki znajdą się w sygnaturkach :D

a 50 mln to ładny wynik.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

KrzychuP

Gratulacje !!
:parrrty:

a propos tytułu wątku:

WYGRYWAM !!

sknd

http://redicecreations.com/article.php?id=26305

moze ktoś obeznany w temacie powie, czy to total bullshit, bullshit czy też jest w tym jakieś ziarnko prawdy?