Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

sknd


emik

Pifko mniam mniam


Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka



Troll81


d_worms


AL


d_worms


AL


Troll81


AL

Dziś na złomek poszedł ostatni crt z domku 19 calowy LG.

d_worms


SzaMoT🍀

#4690
-4 + -4 + -4 + -4 = -16?
Wymieniam drzwi w hotelu na nowe, trzeba je ponumerować od 1 do 100, ile będę potrzebował szablonów z cyfrą 9?, zaznaczę tylko, że szóstki będą innego rozmiaru, tak żeby hotelarze nie myli cyferek pod wpływem "niekorzystnego stanu" ...
Ps. 9 będą każde inne, żeby nie mylić z 6, nawisam mówić wystarczy policzyć wszystkie 9, szóstki nie wchodzą w grę.

   

gregre

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 01 Luty 2014, 10:37
-4 + -4 + -4 + -4 = -16?
ogólnie to nie powinno się tak zapisywać :P

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 01 Luty 2014, 10:37
Wymieniam drzwi w hotelu na nowe, trzeba je ponumerować od 1 do 100, ile będę potrzebował szablonów z cyfrą 9?, zaznaczę tylko, że szóstki będą innego rozmiaru, tak żeby hotelarze nie myli cyferek pod wpływem "niekorzystnego stanu" ...
Ps. 9 będą każde inne, żeby nie mylić z 6, nawisam mówić wystarczy policzyć wszystkie 9, szóstki nie wchodzą w grę.
coś jakby 20...

AL


Troll81

szablonów z 9 będziesz potrzebował dokładnie sztuk jeden :D wystarczy że numerki będziesz składał z jednocyfrowych szablonów :D

AL


d_worms


Troll81


AL

Mi od kilku m-cy maluch spać nie daje - no ale cóż zrobić...

gregre

przypominam o przekazaniu 1% dla OPP przy rozliczeniu podatkowym np dla astronomii:
http://www.astroprocent.pl/index.php/1-jak-przekaza

;)

AL


d_worms

Ale dol zajebali mi furke wczoraj   :( :( :(:dunno: :( :( :(  >:(

RIP

Troll81


AL


Troll81

Powróciłem z gór.... góry suche mimo tego ze niskie dają ostro popalić. Podejścia jak w tatrach :D

AL


Troll81

coś czego nawet Małysz nie osiągnął, Złoty medal w skokach :D

AL


Cyfron

ojjj....
Jak ktoś nie ma co robić z kasą i czasem to polecam remont mieszkania  %)
Jeszcze jakiś czas będę mocno niedysponowany czasowo...

Troll81


AL



Troll81

i jednego i drugiego w ch@#$ mam. Stąd własnie mam taki potężny park maszynowy że połowa urobku drużyny to moja farma :D

AL


aborek

http://www.chip.pl/news/wydarzenia/trendy/2014/02/kanadyjscy-naukowcy-przebadali-internetowe-trolle

AL


Cyfron

ktoś rozkminia założenie sobie tych inwerterów on-grid o którym jest mowa w innym wątku na forum?

krzyszp

Cytat: Cyfron w 18 Luty 2014, 15:17
ktoś rozkminia założenie sobie tych inwerterów on-grid o którym jest mowa w innym wątku na forum?
Będę miał się czymś podobnym zająć (na zlecenie Mamy), ale to potrwa, w dodatku skilla mam małego w temacie...

Parafrazując klasyka: "pytać to ja, a nie mnie" ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

AL

Chwilowo - nie mam na to środków - więc dla mnie na razie nie ma tematu i nie wgłębiam się.

sknd

czy LHC przyznaje punkty po odesłaniu7 unitów po deadline? powiedzmy, krótko po?

AL

Powinno - chyba, że lhc zdążyłoby wysłać wu do kolejnej osoby w między czasie - i ta zdążyła zaraportować wynik przed Tobą - wtedy punktów nie dostaniesz.