Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

kva.pl

Ceny GPU zwariowaly przez te cholerne kryptowaluty...

Szymon

Popyt powinien się zmniejszyć gdy pęknie bańka na kryptowalutach
http://stats.free-dc.org/stats.php?page=userbycpid&cpid=b99d405900ea644cb4b3d598af0ba854

kva.pl

Tylko kiedy... Ja potrzebuję GPU teraz bo mam opcje darmowego utrzymania jednego kompa u wujka do liczenia 24/7, ale nie mam do niego sensownego GPU :(

tito

Ty potrzebujesz 1060 6GB - bo głowę dam, że chodzi Ci o GPUGrid. Bo niestety wersja 3GB nie zawsze zdąża w terminie.
Ale fakt - ceny z kosmosu.
Edit - niedawno kupowałem Basi 1060 3GB za 190 zł mniej  :o

Troll81


kva.pl

Cytat: tito w 14 Czerwiec 2017, 21:45
Ty potrzebujesz 1060 6GB - bo głowę dam, że chodzi Ci o GPUGrid. Bo niestety wersja 3GB nie zawsze zdąża w terminie.
Ale fakt - ceny z kosmosu.
Edit - niedawno kupowałem Basi 1060 3GB za 190 zł mniej  :o

Moj daje rade, ale pewnie dlatego ze fabrycznie podkrecony. Jeszcze mi sie nie zdarzylo przekroczyc 24h na nim. Moj uczen ma 980 Ti i czasem liczy na nim GPUGRID na moje konto, ale ze duzo gra to idzie to tak sobie.

Zastanawiam sie troche nad kupieniem po prostu 1080, ale z drugiej strony mam duzo innych wydatkow i tak o...  :wacko:

necavi

Znam ten ból gdy chciało by się zaszaleć a tu "rzeczywistość skrzeczy"

BTW wygrywam! :boing:

kva.pl

Glownie skrzeczy to, ze chyba bede wkrotce musial szukac nowej pracy  :-\

pawg




necavi

@kva no spoko ślubu z pracą nie bierzemy więc "nie ta to inna" - przechodziłem to już nieraz.
@pawg no dzisiaj jeszcze odpoczywaj, ale jutro  :attack:

BTW dobrze, że teraz was to dopadło gdy nieco łatwiej o pracę. Wiem, o taką lepszą zawsze trzeba powalczyć.

Martin Fox


pawg




tito



tito


PoznanskaPyra

Po co Ci tyle ramu, mówili. Ja mam dwa Xeony i mi 16GB wystarcza...
BZDURA
[smg id=10706 type=preview align=center caption="ram"]
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

kva.pl


Martin Fox


Troll81

powrót z gór i wygryw.... a główny komp nadal kwiczy :(

Martin Fox


kva.pl

Jest tak goraco ze musialem wycofac dwa okrety z dzialan floty :(

pawg

Zaraz się ochłodzi, swoją drogą w ten sposób stabilizujesz pracę systemu energetycznego w Polsce  ;)



PoznanskaPyra

Ja też wczoraj w południe odpuściłem, bo taka sauna w pokoju była, że wytrzymać nie szło. Punkty leciały tak czy siak z pendingu ;) Dzisiaj już jednak powrót do działań, na głównym okręcie. Mam Ryzena 1800x, który nic nie robi. Teoretycznie mógłbym dopalić jeszcze go, ale stracę godzinę na przekładanie płyt (podmianka i7) i okaże się, że jutro AMD sobie o nim przypomni...
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito

Ex karta Basi (7790) dotarła do Genka.  :attack:

kva.pl

I co bedzie liczyc? Mam taka sama ale lezy na polce...

tito


kva.pl


tito


kva.pl

Wiem  :D

Troche sie juz tu znamy w tym waskim gronie  :parrrty:

tito


necavi


tito

Od lat jestem na Norwegii. Aby uściślić teraz zbliżam się MoiRany  ;)

Troll81

jak leży na półce i się kurzy to może komuś wyślij?? przynajmniej policzy na konto teamu....

kva.pl

Can't do. Niedlugo bede sprzedawal GTXa 1060 i potrzebuje zastepcznej grafy, w ryzenie nie ma integry.

pawg

Nadciąga fala upałów, oznacza to przerwę w liczeniu dla sporej ilości osób  :-\



tito


sknd

mam mieć jutro w końcu kompka naprawionego, fajnie bo mój RAC zeruje już chyba ze dwa miechy... ale fakt że jak w weekend będzie te 39 stopni to niebardzo coś pomielę...

kva.pl

Taaa... Mój Ryzen już ma wakacje, Xeonowi wyłączyłem turbo. A i tak mam upał w pokoju cala dobe.

PoznanskaPyra

WOW

[smg id=10708 type=preview align=center caption="boinc2"]
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito