Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

kva.pl


sknd


Martin Fox



tito


Martin Fox


KrzychuP

Cytat: sknd w 26 Lipiec 2017, 19:05
+450ml do krwi
Miałem w tym tygodniu też pójść sobie trochę upuścić, ale przemęczenie (nawał pracy + remont na chacie) powoduje u mnie pogorszenie wyników badań krwi.
Tak że... nie mam z czym startować.  :(
Może w przyszłym się uda.

A tymczasem chociaż powygrywam trochę  :)

kva.pl

Raczej krótko. Trzeci dzień z rzędu pies nie dał mi spać. Chce ktoś samojeda? Piękny jest, dopłacę.

sknd

Cytat: KrzychuP w 27 Lipiec 2017, 10:49

Miałem w tym tygodniu też pójść sobie trochę upuścić, ale przemęczenie (nawał pracy + remont na chacie) powoduje u mnie pogorszenie wyników badań krwi.
Tak że... nie mam z czym startować.  :(
Może w przyszłym się uda.


zdziwiło mnie to, ale doktorek z moich wyników badań (coś nie tak z jakimś rozmazem) podejrzewał, że miałem wczoraj jakiś większy wysiłek - a akurat mnie tak naszło dzień wcześniej i zrobiłem sobie wycisk biegacki...

KrzychuP

Ja przy przemęczeniu mam hemoglobinę na dobrym poziomie, ale objętość pojedynczych krwinek jest na granicy normy.
Raz mnie odesłali, żebym przyszedł jak wypocznę. %)

Troll81

A ja biegam i od jakiegoś czasu ciśnienie w dół i tetno w dół :D jeszcze jakby fajki odstawić i na siłke pójść.... :D

Martin Fox


tito


Martin Fox


tito



sknd


kva.pl

Temperatura w mieszkaniu przekroczyla 40 stopni... Flota w dokach :(

KrzychuP

Ja nieśmiało coś mielę na moim poddaszu, ale w dzień siedzę w pracy w klimatyzowanym biurze  %)

sknd

ja bez klimy, jesli wierzyć termometrowi z jakiejś durnostojki na biurku - 27.9  :bad:

Troll81


necavi

Odwiedziłem piwnicznika (trzeba zmienić PM :attack:) było tam 29*C i wilgotność 46%

kva.pl



A u mnie stoi takie cudo i nie liczy bo 39 stopni w domu...

sknd

u mnie teraz 29.5, ale w małym pokoiku, wyłączyłem boinca...  :shame:


kva.pl

Nie. Nadal mam w pokoju 39 stopni, nie sadze zeby ktos mial wiecej!

Jakbym liczyl bialeczka to pewnie bym mial z 10 wiecej ;(

tito

PoznanskaPyra - będziesz miał VEGĘ do testów?

PoznanskaPyra

Dopiero jak Asus, Sapphire lub inne MSI wprowadzą niereferenty. Od samego AMD nie usłyszałem żadnej deklaracji, czy w ogóle będzie. Vegi FE na ten przykład nie mieli wcale.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito

Może i lepiej. Do tej pory BOINC powinien ogarnąć nową architekturę.

PoznanskaPyra

Obecnie wiadomo że vega istnieje, niektórzy nawet ją widzieli na własne oczy, ale nikt oficjalnie nic o niej napisać nie może. Nawet największe polskie portale. Co ciekawe ta sama firma, ten sam przedstawiciel na Polskę, nie ma problemu z ogarnięciem Theardriper-ów :D
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

kva.pl


tito

Cytat: PoznanskaPyra w 12 Sierpień 2017, 02:21
Obecnie wiadomo że vega istnieje, niektórzy nawet ją widzieli na własne oczy, ale nikt oficjalnie nic o niej napisać nie może. Nawet największe polskie portale. Co ciekawe ta sama firma, ten sam przedstawiciel na Polskę, nie ma problemu z ogarnięciem Theardriper-ów :D
Bo Threadripery to produkt, którym można się pochwalić. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Vega to niewypał (ktoś coś wspomniał, że może być rewelacyjna do kopania).

Szymon

Jak będą nazywać się użytkownicy vegi? Veganie
http://stats.free-dc.org/stats.php?page=userbycpid&cpid=b99d405900ea644cb4b3d598af0ba854

tito


Martin Fox


tito



tito

Cisza na całym forum - chociaż tu coś słychać.

kva.pl


tito

W weekend zawsze jest spokojniej, ale ogólnie to obawiam się, że wymieramy.