Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

necavi

CytatJest jakaś rada na tą przypadłość?

W statach jest dużo punktów zaczepienia do stawiania sobie wyzwań. A to najlepszy RAC, potem przeskakiwanie innych z zespołu. Jak nasz team się znudzi to statystyki ogólne. Kombinacji do wymyślenia mnóstwo, niczym pozycji w łóżku  XD

Puma

Kva-- u mnie koncepcja to takie założenie że daną rzecz można zrobić ale jak się jej nie zrobi to nic się nie stanie -- taki scenariusz po prostu zakładający coś.

Puma

Gdzieś czytałem że ZIKA --  zwalcza nowotwory bardzo ciężkie --  myślę że jak ją zaczną przeprogramowywać to może być niezły skok w tej dziedzinie  :book:

tito

#7963
Zwiększyłem zegary na pamięciach GPU z 10000 na 11000 - efekt: czas 3x WU w Einsteinie spadł z 1020s do ~965s.

Adam Sawicki

Nie myślałem że wyższe taktowanie pamięci karty też skraca czas przeliczania, zawsze podkręcałem tylko GPU, ciekawe czy w milce też to działa.

tito


Troll81

Cytat: _Radiowy_Chochlik_ w 18 Wrzesień 2017, 22:02
Cytat: Troll81 w 18 Wrzesień 2017, 21:49
Owszem, Wyznaczyc sobie jasny cel. Np 10mln w WCG i ciąć do niego niczym szczała :D
Jak można czuć przetwarzanie z zerowym RAC?
Tą strzałę trza by skierować prosto w serce CPU?

od długiego czasu mam awarię głównego kompa i na forum wchodze z komórki lub lapsa. czeka komp na naprawę i odzysk danych :(

Adam Sawicki

Odzyskanie danych? Też mi padł kiedyś dysk twardy, od tamtej pory używam programu HD Tune Pro który sprawdza kondycję dysku. Prawie zawsze przed zgonem dysk robi coraz więcej błędów które w prosty sposób można zdiagnozować takim programem. Staram się włączać go regularnie raz w tygodniu.

tito

Ja z rzeczy ważnych mam tylko zdjęcia. Te zaś trzymam w 5ciu miejscach.

kva.pl


Troll81

dane na dysku są, tylko windows nie chce już wstawać :D

Martin Fox

Cytat: Troll81 w 21 Wrzesień 2017, 00:00
od długiego czasu mam awarię głównego kompa i na forum wchodze z komórki lub lapsa. czeka komp na naprawę i odzysk danych :(
ROTFL  XD XD XD

Sorry Trollu, ale kto jak kto, ale ty powinienes wiedziec co to jest backup :P

kva.pl

A co za problem wyjąć dysk z lapka i podłączyć do stacjonarnego kompa?

tito


kva.pl

Intensywna praca nad kolejnym artykulem. Tym razem juz nie az taka prehistoria - Ryzen vs Phenom X6. Bedzie duzo BOINCa!

sknd

27 minut do skończenia tygodniowego WU work@work  XD

kva.pl

U mnie jest work jak każdy inny projekt BOINC -24/7  %)

Pierwsze wyniki mówia tyle - jak ktokolwiek liczy na Phenomie to powinien przestac.

Troll81

Cytat: Martin Fox w 21 Wrzesień 2017, 21:11
ROTFL  XD XD XD

Sorry Trollu, ale kto jak kto, ale ty powinienes wiedziec co to jest backup :P

Dane to ja mam zbackupowane :D chodzi i samo postawienie tego z powrotem do pionu, Wraz oczywiście z wszystkimi danymi które na czas reinstalki systemu i orania dysku warto by gdzieć przenieść a trochu tego jest.

kva.pl

No wiec pytam ponownie jaki to problem skoro laptopowe dyski maja standardowe SATA i na dowolnym kompie mozna to zrobic? :D

Ryzen zegar w zegar z Phenomem bywa 100% szybszy, biorac przy tym mniej pradu  :fright:

tito

Niestety - brak kasy na Ryzena. W przyszłym roku planuję wymianę laptopa (C2D 1,66 -  ;D ), może już będzie jakieś APU dostępne.

KrzychuP

To ja się tylko przywitam i znikam.

A propos stawiania sobie celów.
Pomocny jest WU-prop.
Ja ciągnę aktualnie wszystkie możliwe projekty i apki do złotej gwiazdki (czyli ponad 500h liczenia).
Niedługo Primegrida ostatnią aplikację dociągnę. :)
Potem pewnie SRbase będzie się długo wlekło  ::)

tito

Znikaj - ale nie na długo. Konkretnie możesz się udzielać w innych wątkach, zaś zasłużone wygrywanie zostaw mnie.

KrzychuP

Cytat: tito w 27 Wrzesień 2017, 09:49
Znikaj - ale nie na długo.
Już jestem  %)

Cytat: tito w 27 Wrzesień 2017, 09:49
zaś zasłużone wygrywanie zostaw mnie.
XD dobry żart
wygrywam  :)

tito


Troll81


kva.pl

Świntuch.

A ten Twój RAC 0 wygląda tragicznie. Mógłbyś chociaż na smartfonie liczyć...

SzaMoT🍀

Cytat: kva.pl w 27 Wrzesień 2017, 19:11
Świntuch.

A ten Twój RAC 0 wygląda tragicznie. Mógłbyś chociaż na smartfonie liczyć...

Zawsze można screena zrobić z dużym RAC i bez aktualizacji  :)

tito


Troll81

Może dziś wyskrobię kilka godzin na poskładanie go do kupy.....

tito


Grzegorz R. Granowski


Troll81


tito


kva.pl

Ty tu Trollu nie trac czasu tylko ogarniaj ten zerowy RAC  :whip:

pszyklejony

Pierwszy raz w tym dziale Trolll zawsze ma zeroooo

kva.pl



Jak dodac do tego, ze Ryzen zre moze 1/2 tego co Phenom...  :fright:

Caly artykul bedzie pojutrze  :closedeyes:

tito

Asteroids i czasy przeliczania 400-150s? A co to za aplikacja?

kva.pl

Aplikacje standardowe tylko WU bardzo krotkie zeby nie czekac godzinami na wynik. Zwlaszcza jak ja odpalalem na starych procesorach (wyniki Via i Pentiumow na Socket 8 sa porownywalne z tymi, ta sama apka, to samo WU) to bym tydzien czekal ;)

tito

Aaaa :) Rozumiem.
Czyli ta sama próbka, nie zaś średnia z kilku wyników.

kva.pl

Dokladnie :)
Tak samo zrobilem z universe i tn-gridem. Innych projektow nie umiem  :shame: