Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

tito


kva.pl

No to kolejny artykul:

Athlon X2 5200+ vs 7750BE vs B22/240

Trzy rozne architektury, jedna platforma, jedno taktowane, bardzo rozne wyniki. Tym razem bez BOINCa, ale rzucic okiem mozna, podsumowanie jest dosc wazne mysle.

tito

Jak zwykle fajny artykuł, ale bez BOINC?  :deadman:

kva.pl

Bo testy do niego robilem pod XP. Za jakis czas bedzie powtorka, z wieksza iloscia procesorow w tescie, pod windows 7 i z BOINC. Dont worry ;)

tito



sknd



sknd

no właśnie chyba już nie...

EDIT: jednak tak, źle zapamiętałem liczbę swoich postów

tito


kva.pl

Bry. Kolejny raz przekonałem się dzisiaj że żyjemy w społeczeństwie idiotow  :(

sknd


kva.pl

Skomentowałem coś w necie, nawet nie kontrowersyjnego. Spotkałem się z taką reakcja że mi kopara opadła.



Troll81

kurde... czy mi się zdaje czy doba się skurczyła bo tak jakby nie ma sie kiedy w dupę podrapać ......

Wygryw z wieczorka  :attack: :attack: :attack:

kva.pl


Troll81



Troll81


tito


sirzooro

Zabrałem się za uzupełnianie i poprawianie tłumaczenia serwera WWW BOINC, i znalazłem że "Device peak FLOPS" to po naszemu "Urządzenie szczyt JAPONKI"  :dunno: :facepalm2: :whistle: XD


SzaMoT🍀

Cytat: kva.pl w 24 Październik 2017, 18:32
RAC Trollu, RAC a nie o dupach myślisz  XD

Jak kolege motywować do obliczeń? Każdy liczy ile chce, może w innych sprawach wspierasz BOINC, udzielanie się na forum. Będzie dobrze tylko to zero, może bez podpisu? by tak nas nie bolało Tak zasłużony liczydlowy jak Ty może powiedzieć pas, już tak dużo zapału włożyłeś w przetwarzanie, ale pomyśl o tym jeszcze, może łezka się w oku zakręceni i ruszysz pełną parą ... Powodzenia w budowie zaplecza sprzętowego :)

tito


KrzychuP

 :ahoy:

To ja się tylko przywitam.

i sprawdzę czy licznik postów nadal działa w tym wątku  %)

tito




sknd



kva.pl


necavi

CytatMnie sie BOINC dzis snil
To po prostu następny etap w tej chorobie.
Też to znamy :-[

tito


KrzychuP

Kiedy ten tydzień się skończy, a zacznie weekend  :wth:

kva.pl


tito

A mi czas między palcami przecieka. Dzień za dniem w tempie ekspresowym. Ale skoro jestem na statku to akurat bardzo dobrze.

sknd

Targi Książki w Krakowie, nie ma boinca, ale też jest zajebiście (parafrazując klasyka)  ;D

tito

Jestem już za stary na to co się tu dzieje - nerwy nie te.