Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

tito

To wiem - kilka Twoich filmików obejrzałem nawet z zaciekawieniem.
Ale i tak wariat - a może to ja jestem BOINCo-wariat?  :)


tito


Puma

Ja na Folding  teraz Annonymous  a wcześniej  Klifer(BOINC@Poland)89253  gdzie 89253 to numer Timu

Grzegorz R. Granowski

Witam serdecznie,

Uprzejmie informuję, że Wydział Astronomii UWr przejął, jako darowiznę, teleskop, o którym kiedyś pisałem.

na razie jest w Białkowie na Dolnym Śląsku, ale są plany posadowienia w Chile na pustyni

teleskop teleskopem, ale stelaż jest tak zaawansowany, że wystarczy wpisać współrzędne w komputerze,

a stelaż samodzielnie ustawi Ritchey-Chretiena tak, że możliwy jest do obserwacji każdy pkt w zasięgu...

pozdrawiam

Grzegorz  :boing: :boing: :boing:


tito


kva.pl

Cytat: Arthusp w 08 Kwiecień 2018, 13:10
Cytat: kva.pl w 31 Marzec 2018, 12:12
https://pclab.pl/news77472.html - panowie, sluchac, propagowac, komentowac. Niechze temat zyje to mi sie uda bardziej PCLAB wykorzystac w slusznych celach :)

Super materiał!

Dziekuje :)
Wyslalem, poki co wszystkie recenzje mam pozytywne, nie zamierzam sie wiec poddawac ;)

Grzegorz R. Granowski

dziękuję

na FB zamieściłem swoją Teorię Osobliwości Początkowej, w największym skrócie

https://web.facebook.com/Delikatny.10XI1982

pozdrawiam

Grzegorz

SzaMoT🍀

Gramy muzyka OK
Noga z gazu OK
Powoli i do przodu OK
Pozdrawia RadowyChochlikPasjaodkrywamia《¤》 ...

kva.pl

Widzialem dzis w autobusie miejskim dzieciaka, moze ze 14 lat. Chudy jak patyk, lysy, z wielka blizna od karku przez potylice :(
Zamowilem dzis nowy procesor, wzmacniam flote do Smash Childhood Cancer  :attack:

tito

Z początku myślałem, że to opis jakiejś sytuacji z pod znaku "początkujący sebix".
Jaki CPU zamówiłeś?

kva.pl

2400G. Bardzo dobry proc dla nas (w BOINC na poziomie I7) ze zintegrowanym bardzo dobrym GPU "gratis". Jak za te 600 zl to jest do BOINC jak za darmo. W grach to zintegrowane GPU jest takie sobie bo je przepustowosc pamieci RAM blokuje, ale dla nas ma to male znaczenie. Przyjdzie to zrobie dokladne testy.

tito

Faktycznie - analizowałem go (teoretycznie) i bardzo fajny CPU.
Ja niestety - nie mogę nic dodać, ani nawet wymienić :/


tito


SzaMoT🍀

Schemat świata potrzebny do analizy wartości BHP Pozdrawiam Tomasz Kaczmarek być może radiowy chochlik miłego dnia OK mowa na tekst Google translate Polska OK

Grzegorz R. Granowski

dzień dobry,

mam problem, w trzech komputerach mam po dwa GPU, a działa tylko jedno, wszystkie sterowniki aktualne, zadania są.

będę wdzięczny za pomoc

pozdrawiam

Grzegorz

tito

A cc_config utworzyłeś?
Tu krótka instrukcja.
https://boinc.berkeley.edu/dev/forum_thread.php?id=8176&postid=47611

sknd


kva.pl

A ja zjem kawalek sernika na zimno i wypije Wasze zdrowie  :parrrty:


tito


sknd


tito


Grzegorz R. Granowski

a co u Mchl???

czy tylko czuwa, czy pracuje już z nami/Kamratami???

pozdrawiam

GRG

no i skąd u nas aż tyle botów?

SzaMoT🍀

Witam jadę za jakiś czas pod namiot-baner w pogotowiu ...
Pozdrawiam Tomasz Kaczmarek Pasja odkrywania♧

tito


sknd


tito

Wolę swoje "wolne" na statku. W domu mam zbyt wiele zajęć  :P


Arthusp

W domu mniej kawy się pije niż w robocie, nieprawdaż?  ;)

Grzegorz R. Granowski


tito


PoznanskaPyra

130MB vs 4000000MB

[smg id=10770 type=preview align=center caption="20180420 191902"]
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito

Wstawiaj jakieś separatory w liczbach  :whip: - musiałem zera liczyć  :o.

sknd

mała ankieta: this forum is dying slowly a) yes b) tak c) oui d) da      :dunno:

PoznanskaPyra

Tutaj kwestią jest chroniczny brak czasu, przynajmniej ja tak mam. Zauważyłem po sobie, że non stop tylko więcej i więcej człowiek czasu na robotę zużywa kosztem innych zajęć. Aktywność na forum spadła, ale komputery dalej robią swoje :) No i brak nam motywatora jakim niewątpliwie było PNT.

Duża część aktywności jest na ircu, jest tam kilku starych liczydłowych i tak sobie gadamy o różnych rzeczach.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito

Z IRCa nie zostaje żaden ślad. Dlatego nawet tam nie zaglądam.
A nasze forum... no ostatnio robię co mogę.  ;D

kva.pl

#8599
Ja miałem potworny zapieprz ostatnio. Nie dość że się tnę znowu to jeszcze piecioro moich uczniów miało egzamin gimnazjalny. A tu jeszcze praca w pclabie... Ogólnie rzecz ujmując chodzę od miesiąca niewyspany bo serio brak mi czasu na sen. Z plusów zacząłem ogarniać kolekcje, na razie same zdjęcia dodaje, ale nawet z nimi jest dużo pracy jak chce się je zrobić na wysokim poziomie:
www.kva.pl/cpu.html- jeszcze 300 i będą wszystkie  XD W GPU też conieco dodałem.