Ilu jest elektroników na forum ;)

Zaczęty przez ryszard.korczyk, 24 Listopad 2011, 09:28

Czy ma powstać na formum poddział dla eletroników

Tak
9 (90%)
Nie
1 (10%)

Głosów w sumie: 10

ryszard.korczyk

Zastanawiam się, ilu jest elektroników na naszym forum. Jeśli byłoby nas trochę, to może warto byłoby zorganizować dział, gdzie można by porozmawiać na tematy związane z elektroniką, podzielić się wiedzą, rozwiązać jakiś problem, itp.. Może powiecie, że od tego jest elektroda, ale ta tak się rozrosła, że czasem ciężko coś ciekawego znaleźć, dużo jest też "specjalistów" i "wujków dobra rada". W dziale tym można by też prowadzić wątki prac nad prototypami urządzeń m. in RA@H, tak, aby nie zaśmiecać działu RA@H. Mam nadzieje, że w przyszłości uda się opracować jeszcze inne ciekawe urządzenia powiązane z boinc.
Czekam na waszą opinię.

gaballus

Ja jestem jak najbardziej za, chętnie pomogę w miarę wolnego czasu. Co do elektrody to jest tam straszny zamordyzm co mnie osobiście odstręcza od tego portalu

Tomasz R. Gwiazda

z takimi ludzmi jak w B@P zrobicie im niezla konkurencje, jestem tego pewien

Troll81

moze więcej ludzi z elektrody przyjdzie tu?  %)

kotfryc

#4
Ja jestem jak najbardziej za, choć pewnie będę należał do tych którzy częściej pytają niż udzielają odpowiedzi w tym wątku...  :parrrty:
Myślę że taki dział/podforum byłoby jak najbardziej na miejscu... 
Oprócz typowych elektroników mamy tutaj też dużo osób nie bezpośrednio związanych z elektroniką, majsterkowiczów itp...