Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Czech National Team

Zaczęty przez krzyszp, 04 Grudzień 2011, 15:37

krzyszp

Dzięki R@H mam tam swój "kontakt". Proponuję, aby pomyśleć nad jakąś wspólną akcją z tym zespołem.
Od razu piszę, że nie mam pomysłu, czy miały by to być wyścigi, jakaś akcja popularyzująca BOINC, czy cokolwiek innego.

Zdaję sobie sprawę, że w razie wyścigów pewnie byśmy przegrali (choć nie koniecznie, to zależy od mobilizacji), ale przecież zabawa też się liczy...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

apohawk

Może połączymy zespoły i zrobimy grupę wyszehradzką ;)
No good deed goes unpunished.

GRID

#2
Może by się z nimi po prostu spotkać. Wymienić się pomysłami, udanymi akcjami.
Mogli by przyjechać do nas na zlot. Albo kiedy my do nich. Michał może jakieś lokum załatwił albo któryś z CNT.
Zaoferować pomoc jeżeli któryś z nich miałby problem w Wrocławiu to zapodać nr kontaktowy naszych kto by podwiózł, pokazał lub coś.
Możesz poprosić swój kontakt żeby ktoś z CNT napisał wątek u nich na forum. Akcja integracyjna CNT - B@P podając numer telefonu w razie problemów w Polsce. Troll jest super przewodnikiem (ciągle komentuje, zna wiele miejsc, język angielski) myślę że byłby na tak.

W przyszłości fundacja wrzucając w koszty mogła by organizować spotkania, imprezy integracyjne.
(wczoraj byłem na spotkaniu integracyjnym - spoko sprawa.)

Dopiero jakbyśmy się poznali, łatwiej było by wspólnie promować Europę centralną/wschodnią jakiś wspólny wyścig pod jakąś nazwą np pod nazwą europ central.

Jakby się udało to w prezencje może załatwiło by się im energię za darmo na ich projekt SKCNT - taki prezent integracyjny. Bo jeden z moich klientów to stowarzyszenie energii europy centralnej - które rzesza firmy energetyczne z polski, czech i inne.


Ufol

Jak z Ukraińcami sojusz nie wypalił, to może z Czechami się go zawiąże. Pozwalam sobie wrzucić ponownie pomysł wspólnego wyścigu z okazji Euro 2012 w jakimś projekcie. Nie wiem czy z tym sierpińskim w Primegridzie to dobry pomysł, może razem wybierzemy jakiś w głosowaniu. W końcu razem w jednej grupie jesteśmy, powód więc już jest.
Żeby nie było, kibicem jestem marnym. Piłka nożna nie wzbudza we mnie wielkich emocji. Mecz to dla mnie okazja do wypicia piwa przed telewizorem i żadko się zdarza, abym się przejmował wynikiem, ale jak już są u nas te mistrzostwa, to okazja do utworzenia sojuszu sama się nasuwa.

[PNT] Obix007

Może nie wyszło tak jak miało być to w założeniu wynikającym z pomysłu teamu Ukraina, ale team "Poland & Ukraine 2012" i tak powstanie dla upamiętnienia tego roku. Wiedzieliśmy, że wszyscy i tak nie dołączą - liczymy na tych którzy powiedzieli tak, dlatego zamierzamy doprowadzić projekt do końca pomimo wycofania się Ukrainy.  :parrrty:


krzyszp

#5
Na razie mam z nimi uzgodnione, że przyjadą do Wrocka po odbiór czujników, ale to dopiero w styczniu. Niemniej, nad czymś można pomyśleć.
Wydaje mi się, że np. wystąpienie z ulotkami o BOINC w trzech językach było by lepszym pomysłem, niż wyścigi, gdyż nie powoduje megatywnych emocji. Co o tym myślicie?

Doskonałym pomysłem było by się spotkać z nimi (i PNT) we Wrocławiu podczas naszego zlotu, żeby to omówić, może dalo by się też takie spotkanie jakoś udokumentować w formie wideo lub foto relacji?

Ps. Gość, który zamawia czujki w imieniu PNT CNT mówi po polsku...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

lukaszja

Jak pomyślałem sobie o Czechach, spotkaniu i piwie, to od razu skojarzył mi się smażony ser (mogliby zabrać ze sobą...) :parrrty:
Warto się z nimi spotkać, szczegóły współpracy dogra się po trzecim kuflu :p_arr:

Troll81

jakos tak w nowym roku mam być w okolicy przełęczy jakuszyckiej. Czesi mogliby mieć bliżej :D

AL

Kiedyś przez forum przewijał się niejaki jamin (poprawcie jeśli przekręciłem) - on aktywnie uczestniczył w życiu teamów zza południowej granicy (CNT i SNT), z tego co pamiętam zapraszał nas na ich zlot. Oni (Słowacy i Czesi) robili sobie już wtedy rególarne zloty w jakiejś stałej mecie -chyba jakiś hotelik w górach, niedaleko Cieszyna.

Troll81

Cieszyn dobra miejscówka. Blisko trójstyku :D

AL

Cytat: Troll81 w 05 Grudzień 2011, 11:07
Cieszyn dobra miejscówka. Blisko trójstyku :D

A także mnie i goofyx'a!

lukaszja

Cytat: Troll81 w 05 Grudzień 2011, 11:07
Cieszyn dobra miejscówka. Blisko trójstyku :D
Trollu, to już lepiej trzymajmy się tych Twoich Jakuszyc... :P Może Orle?

Troll81

ja tam sylwka będę spędzał :D

możemy im zaproponować partycypowanie w zakupie czujników QCN :D

Cyfron

Napiszcie do nich (Czechów) zaproszenie na zlot 27-28 grudnia we Wrocku i nie tylko zapraszamy tam PNT ale wszystkich chętnych liczących BOINC.
Możemy nawet wspólnie krew oddać jak będą chętni :D

Troll81

Czesi nie moga w Polsce oddawać krwi. Raz to obywatelstwo a dwa to fakt ze na terenie czech odkryto enedmiczne przypadki malarii ze dwa lata temu :(

krzyszp

Wysłałem im (CNT) zaproszenie na zlot.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81