Informowanie e-mailowo o szybkich akcjach zespołu

Zaczęty przez GRID, 08 Grudzień 2011, 23:37

GRID

Pomyślałem że można było by założyć grupę mailową które chciała by brać udział w szybkich akcjach zespołu.
Np jutro mamy zamiar dodać ten artykuł na wykopie.
Żeby efekt był lepszy można utworzyć grupę do której będą rozsyłane maile z informacją o akcji.
Jest coś takiego jak co miesięczny newsletter ale o zasięgu całościowym. Nie każdy może być zachwycony dostawaniem z byt dużej liczby maili więc pomyślałem że założymy nową grupę lub wykorzystamy już istniejącą i tylko do niej będziemy wysyłać maile informacyjne o akcji. Proszę o wysyłanie prośby o dodanie do grypy mailowej na priv.

Pytanie tylko czy tworzymy nową grupę czy wykorzystamy grupę GROM ?

Bober

28. grudnia 2011?

Odnośnie pomysłu - jest dobry, do ustalenia tylko właśnie jaki chcemy mieć zasięg. Do klikania na wykopie nie wiem czy GROM to nie za mało? I pojawia się, czy grupy, które mamy na forum w ogóle nie są za mało, by tylko je informować o "akcjach". Jeśli uznamy, że są za małe, trzeba stworzyć nową.

AiDec

IMHO nowa grupa. A sam pomysl jak najbardziej :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

krzyszp

Też myślę, że nowa grupa i zachęcić trzeba jak najwięcej ludzi do udziału w niej. (Mnie proszę "z automatu" tam dodać)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AL


mimeq



Svistak

Jak najbardziej - mnie też dorzucić do grupy  :p_arr:

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Tomasz R. Gwiazda

to jak juz wymyslicie jak to ma dzialac, to moze zrobicie mechanizm jak zapisywanie do newslettera zeby kazdy z ogolnego forum mogl sie do tej listy zapisac

SzaMoT_🏓

Jestem za. Proszę o dodanie do grypy mailowej :p_arr:

>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające

emik

lekki OT:

GRID w jakim celu zmieniasz czcionkę? jak jestem w lekkim stanie upojenia to myślę sobie czy mi się coś ze wzrokiem dzieje XD


MarcinB

Jak dla mnie powinno iść do wszystkich.  :whip:  A jeśli chcecie pozwolenie to musicie też wysłać zapytanie mailem . Nie każdy wchodzi na forum. Jeśli chodzi o mnie to  :p_arr:

Troll81


PanStaszek

Nie ma problemu, można mnie "spamować "  ;D


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

eclipse99