Pytanie - nie mogę uruchomić żadnego projektu

Zaczęty przez szdybal, 22 Grudzień 2011, 16:14

szdybal

Jestem nowy, zainstalowałem sobie BIONICS Manager w wersji 6.12.34 i nie mogę uruchomić żadnego projektu, ma informację że jest błędne hasło, co to za hasło i gdzie je mogę zmienić ?

MarcinB

Jak chcesz dołączyć do jakiegoś projektu musisz się podać jako nowy uczestnik. Dopiero wtedy rejestrujesz się podając nazwę użytkownika i 2 razy hasło. Po dodaniu do projektu zostaniesz przekierowany na jego stronę gdzie będziesz mógł dodać team albo zmienić inne dane. W razie czego pytaj :)

kempler

Witam. Po zainstalowaniu Managera BOINC musisz przyłączyć się do któregoś z dostępnych projektów. Aby to zrobić musisz w takim projekcie założyć swoje konto. Tam właśnie podajesz nazwę użytkownika i hasło. Możesz również wybrać drużynę do której chcesz należeć, zmienić pewne ustawienia itp. Proponuję abyś zapoznał się z tym artykułem traktującym o przyłączaniu się do projektów BOINC. Jest tam fajny film instruktażowy krok po kroku :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

szdybal

Jak mogę dołączyć do nowego projektu poprzez menagra ?

MarcinB

W trybie uproszczonym klikasz "add project" a w trybie zaawansowanym wchodzisz w zakładkę "opcje" i tam klikasz "add project or account menager" po wejsciu znajdujesz inetesujący projekt . Klikasz na niego. Rejestrujesz się . Po tym już powinno działać jeśli projekt ma próbki .

szdybal

Tak, mam taką opcję o tam miga sprawdzanie połączenia a potem wyskakuje komunikat 'Podałeś niepoprawne hasło" i error nie można połączyć z klientem BOINIC

MarcinB

Cytat: szdybal w 22 Grudzień 2011, 16:44
Tak, mam taką opcję o tam miga sprawdzanie połączenia a potem wyskakuje komunikat 'Podałeś niepoprawne hasło" i error nie można połączyć z klientem BOINIC
Jak masz firewall to sprawdź czy nie blokuje ci połączenia boinca

szdybal

Mam standardowego firewalla WIN7 plus NOD32, a komputer jest w domenie.

SzaMoT_🏓

Do jakiego projektu próbujesz się podłączyć?

>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające

szdybal

Jakiego kolwiek ?!

mimeq

Podstawowa sprawa to z tym niepoprawnym haslem tu gdzies tkwi problem  - nie laczy bo jest zle haslo. Cos robisz zle.
Spróbuj moze od drugiej strony, wejdz np na:

http://mersenneathome.net/create_account_form.php

zaloz konto a nastepnie zamiast "nie,nowy uczestnik" wybierz "tak, istniejacy uczestnik" i podaj email oraz haslo jakie podales podczas zakladania konta.
Zaznaczam ze jest to droga "od tylu" wszystko ladnie powinno zakladac sie z Managera.


szdybal

Ale jakie hasło, jedyne jakie znam to do logowania na stronę s.e.t.i. i to wszystko, czy instalacji boinic menagera nie było żadnego hasła. CHyba że chodzi o jakiś zasób na dysku lub usługi która wymaga hasła administratora komputera, mogę podesłać zrzut ekranu z tą informacją.

MarcinB

 Zaraz po kliknięciu na add project dostajesz taki komunikat z hasłem ? Nie wyskakuje żadne okienko z przyciskiem dalej lub wybór z listą projektów?

mimeq

Czy podczas instalacji managera jako usluga moze byc jakies haslo wymgane ? nie pamietam juz ...


szdybal

Czy teraz po instalacji mogę to jakoś sprawdzić ?

MarcinB

Cytat: mimeq w 22 Grudzień 2011, 16:59
Czy podczas instalacji managera jako usluga moze byc jakies haslo wymgane ? nie pamietam juz ...
Instalowałem ostatnio parę razy i o żadne hasło nie pytał . http://www.boinc-wiki.info/Installing_The_BOINC_Client_Software_(Version_6)_on_Microsoft_Windows

MarcinB

Jedyny email i hasło wprowadza się w tym oknie po wyborze projektu.

pszyklejony

 :P hasło sam wymyślasz o ile nie jesteś już przyłączony do projektu.

GRID

Witaj szdybal.
Ja polecam najpierw zobaczyć ten filmik
Instalacja programu BOINC
Jak widzisz na filmiku podczas zakładania nowego konta możesz wpisać swojego maila i hasło jakie wolisz.

Jeżeli masz już założone konto (opcja tak, istniejący uczestnik) w jakimś projekcie BOINC i podczas wpisywania maila i hasła dostaniesz komunikat o błędnym haśle.

To najpierw spróbuj wejść na stronę www projektu. Np na projekt Mersenne@Home, tam wpisz swojego maila i hasło które wybrałeś sam podczas pierwszego uruchomienia menadżera BOINC. Jeżeli jeszcze nie zakładałeś tam konta to możesz wypełnić najpierw formularz rejestracyjny na stronie projektu Mersenne@Home.
Od razu po założeniu konta, będziesz mógł się zalogować na swój profil. Jak już będziesz pewien jakie masz dane do logowania wróć do menadzera BOINC.

Dodaj projekt -> w adres projektu wpisz:
http://mersenneathome.net
Następnie wybierz opcję Tak, istniejący uczestnik i wpisz maila i hasło które tylko ty znasz. Jeżeli na tym etapie znowu powie Ci że błędne hasło to daj znać.