Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Życzenia świąteczne!

Zaczęty przez lukaszja, 24 Grudzień 2011, 13:54

lukaszja

Nie jestem na 100% pewny ale chyba nie ma na forum wątku zawierającego życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
Nadrobię zaległości!
Wszystkim użytkownikom forum - a szerzej - osobom zaangażowanym w świat obliczeń rozproszonych, zarówno z drużyny Boinc@Poland jak i innych drużyn, składam życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt. Niech nie opuszcza nas nie tylko mityczny RAC ale przede wszystkim radość i szczęście w tym niezwykłym czasie Bożego Narodzenia. Niech się nam wszystkim darzy i niech spełnią się nasze marzenia!
Wszystkiego dobrego!
Pozdrawiam, Łukasz

lolek

Ja również przyłączam się do tych życzeń. Wszystkiego naj dla wszystkich liczydłowych  :parrrty:

Argento

I ja życzę, aby w te święta nikomu nie zabrakło niczego co z radością, ciepłem i domem się wiąże. Rzekłem.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

emik

Zdrowia, szczęścia i mocy prezentów a w nich kupony na nowe grafiki i darmowy dostęp do prądu :)


Troll81

A ja życzę wszystkim ciszy i spokoju w domowej atmosferze, i aby to ich właśnie komputer znalazł szczepionkę na raka, malarię, denga, leiszmaniozę, i inne syfy. 

pawg

Świąt wesolutkich
Zmartwień malutkich
Prezentów masę
Za wielką kase
Życzy Paweł z rodziną



Cyfron

taak?
A ja życzę tego wszystkiego co poprzednicy, tylko szczerze ;)  :ahoy:

Aegis Maelstrom

Wspaniałe życzenia Panowie.

To ja się jeszcze dołączę z życzeniami mądrych uczynków, dobrego życia i spełnienia we wszystkim, co robicie. Nie tylko w BOINC (choć faktycznie Wasza pomoc w znalezieniu nawet skromnego leku na skromnego raka czy chorobę autoimmunologiczną będzie Czymś Wielkim).  :parrrty:

Vega

radosnych, spokojnych i rodzinnych świąt ;)

sknd