Nieoczekiwany bonus w SZTAKI 86.302 pkt

Zaczęty przez Szerpa, 15 Wrzesień 2006, 23:40

Szerpa

Nie wiem skąd nie wiem dlaczego, ale dzis dostalem 86,302 pkt w Sztaki.
A juz przynajmniej z miesiac nie liczylem niczego w tym projekcie.
Na stronce projektu tez nic nie ma mialem 4 tys pkt a tu nagle 91 tys
hym - nic nie kumam

Mchl

Ciekawe istotnie...
Może za wkład w rozwój projektu? ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

a ja? odeslalem probke za 530 punktow i dostalem 4... czuje sie urazony...

PMG

Właśnie jak to jest - bo tak jak czytam to forum SZTAKI to ogólnie burdel tam jest niesamowity. Nie iem czy mi sie opłaca to liczyć bo naprawde co chwilę tam piszą ze coś nie działa albo ze liczyli kilka set godzin i dopiero wtedy coś wyliczyli.
No ogólnie kicha. Zastanawiam sie czy nie rezygnować z tego projektu

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

bartsob5

ja w tym momencie jestem oficjalnie obrazony:|

Szerpa

nie martw sie bartsob5 pewnie ktoregos pieknego dnia tak jak mi dodalo tak mi zabierze :))

bartsob5

ja juz nie mowie ze tobie dodalo (sam bym chcial) ale zeby sie chociaz rozliczyli ze mna! 500pkt w moim wypadku to nie jest nic, zwlaszcza przy moim obecnym racu..

Bober

Ciekawe, że mimo upływu paru dni tych 86tys punktów nie poszło na konto naszej drużyny. Widać jest to jakiś bonus poza ewidencją :P
Co to za lewe przelewy punktowe??  :lol:

KrzychuP

Ja osobiście aktualnie odradzam liczenie Sztaki. odesłałem próbkę za jakieś 900 kredytek po prawie 100 godzinach liczenia. Próbki już usunęli ze spisu pobranych przeze mnie, a punktów żadnych nie dostałem. Szkoda czasu i mocy procesora dla nich.

bartsob5

Cytat: "KrzychuP"Ja osobiście aktualnie odradzam liczenie Sztaki. odesłałem próbkę za jakieś 900 kredytek po prawie 100 godzinach liczenia. Próbki już usunęli ze spisu pobranych przeze mnie, a punktów żadnych nie dostałem. Szkoda czasu i mocy procesora dla nich.

mialem dokladnie to samo, tylko ze 50h i 530 pkt...

AL

Cytat: "bartsob5"ja w tym momencie jestem oficjalnie obrazony:|
Chyba będziesz musiał zrewidować swoje odczucia/uczucia co do tego projektu - bo wygląda na to, że oddali Twoje 530 pkt.

KrzychuP

No ja się chyba też odobrażę, bo mi moje 900 dodali. :)
Tylko nie rozumiem po co, robią tyle zamieszania. Jeśli nie są pewni poprawności jednostek/aplikacji, to niech nie dają ich ludziom do użytku.  :?

AL

Ciekawi mnie tylko dlaczego wogóle nie przybywa punktów drużnie. Problem jest chyba na szerszą skalę, bo wszystkie drużyny w tym projekcie w ostatnich dniach punktowały co najwyżej symbolicznie - natomiast użytkownicy indywidualni - punktowali i to nawet mocno. Czyżby nie uaktualniali statystyk zespołów w tym projekcie?

Bober

A dziś SZTAKI wyrównało różnice między punktami zdobytymi przez poszczególnych użytkowników a sumą punktów drużyny.

W końcu tajemnicze punkty Szerpy zasiliły konto drużyny :D

Nie wiem, dlaczego niektórym też przybyło drastycznie punktów, a innym ubyło.
Ten projekt pewnie jeszcze niejeden raz nas zaskoczy :P

kempler

A ja Ci Bober odpowiem dlaczego :)

Administrator projektu napisał na forum:

CytatI've fixed the differences in team and user credits. If you have any remarks please post here.

http://szdg.lpds.sztaki.hu/szdg/forum_thread.php?id=475

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Nie widzę tam odpowiedzi z czego wynikają korekcje punktów użytkowników.

kempler

Z czego to wynika to rzeczywiście nie pisze. Mój błąd. No ale jak widze po Waszych wypowiedziach to to jest dziwny projekt wiec nie ma się co dziwić. Jego widzi mi się ?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....