Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

mkr

Zaczęty przez mkr, 11 Styczeń 2012, 21:35

mkr

Czołem!

Z tej strony użytkownik z Poznania. Na co dzień jestem zawodowym naukowcem na uczelni technicznej - zajmuję się między innymi organizacją obliczeń równoległych w układach programowalnych FPGA. Zajmuję się też (chociaż w mniejszym stopniu) układami rozproszonymi, ale głównie pomiarowymi, niekoniecznie dla celów HPC. W projektach prowadzonych przez platformę Boinc udzielam się od 2 dni, kiedy to zauważyłem, że jakiś niesforny student po zakończeniu zajęć laboratoryjnych zostawił otwartą jakąś dziwną aplikację ;).

Mój koń roboczy to:

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/us/en/sm/WF06a/321957-321957-64295-3740645-4307559-5071171.html

w wersji z i5-2540 i kartą ATI. Szału nie ma, ale w czasie kiedy katuję Football Managera albo jakieś niekoniecznie absorbujące zajęcia związane z pracą daje się coś policzyć. Nie mam absolutnie żadnego wcześniejszego doświadczenia, ale tematyka wydaje się szalenie interesująca. Ciekawe są projekty wykorzystujące dedykowane, podłączane do kompa specyficzne urządzenia (badanie aktywności sejsmicznej, radioaktywności) - sam trochę dłubię w elektronice i może mógłbym się kiedyś na coś przydać. Tymczasem to tyle, w miarę wgryzania się w temat objętość tekstu pewnie urośnie.

Pozdrawiam.

mimeq

Cytat: mkr w 11 Styczeń 2012, 21:35
W projektach prowadzonych przez platformę Boinc udzielam się od 2 dni, kiedy to zauważyłem, że jakiś niesforny student po zakończeniu zajęć laboratoryjnych zostawił otwartą jakąś dziwną aplikację ;).

XD

Witam  :ahoy:


emik

witam FM-maniaka :)


Pigu

Witam na forum  :parrrty:

czyżby PP?

Troll81

witam. Zapoznaj się z obliczeniami na kartach graficznych. Dają niezłego kopa w obliczeniach.

aborek

Witam na pokładzie :ahoy:
FM - jak dawno nie grałem. Ale to przez permanentny brak czasu. A przy tej grze niestety sporo go potrzeba.

krzyszp

I ja również witam i zapraszam do radioaktywnego :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

kaimoon

mkr
#7
Ja również witam  :ahoy:

http://www.notebookcheck.net/AMD-FirePro-M5950.51673.0.html
Według specyfikacji Twoja grafika ma OpenCL 1.1, więc spokojnie POEM pójdzie jak i inne projekty wykorzystujące GPU - Collatz, Moo etc. Wiki B@P udzieli Ci odpowiedzi na większość pytań dotyczących projektów, na forum zawsze służymy.
Nawiasem fajny sprzęt, wydajność lepsza od mojego Lenovo G570.

AL

Ooo Świerzynka - Witamy!

Piotr W.

Witamy na forum  :ahoy:



Cyfron

witamy!
Ciekawe, kto zostawił BOINCa tam odpalonego - przyznawać się tutaj !  %)