Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Biuletyn/Newsletter Luty 2012

Zaczęty przez GRID, 17 Styczeń 2012, 18:14

GRID

Ostatni wysłany Biuletyn to Grudniowy 2011
Zrobiliśmy sobie trochę wolnego ale czas już pracować nad Biuletynem Luty 2012

Instrukcja - Jak napisać biuletyn/artykuł na Wiki

GRID

Dodałem zmianę o tym ze B@P wskoczyło do pierwszej 20 w projekcie GPUGRID.

Sir_Behemoth

Może dołączyć jakieś info o fuzji; że na obecnych warunkach jest niemożliwa, jednak pozostajemy otwarci na propozycje itp.

GRID

Jeżeli będziesz umiał historię które zakończyła się fiaskiem opisać ciekawie to czemu nie. Ale biuletyn nie jest do przedstawiania naszego podejścia do pewnych spraw a informowania co się wydarzyło.

Sir_Behemoth

Wielu z listy mailingowej zapewne nie wchodzi na forum, a być może czyta newslettera, więc może chcieliby się dowiedzieć o integracji polskiego środowiska BOINC. Nie wiem czy będę umiał ciekawie opisać, może ktoś bez emocji by to potrafił-krótka, sucha notka.

krzyszp

Dopisałem info o proteście przeciwko ACTA

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

GRID


Kryniek

Gird nie zapomnij o tym pomyśle - http://www.boincatpoland.org/smf/promocja-boincpoland/pozycjonowanie-www-boincatpoland-org/msg173277/#msg173277

Ja niestety nie wiem jak edytować biuletyn więc sam tego nie zrobię.

GRID

#8
Cytat: Krn w 28 Styczeń 2012, 14:29
Ja niestety nie wiem jak edytować biuletyn więc sam tego nie zrobię.
Ale to bardzo proste. Wystarczy się zarejestrować/zalogować a pojawi się link edytuj w lewej kolumnie.

edit: w pierwszym poście dodałem link do Instrukcja - Jak napisać biuletyn/artykuł na Wiki

GRID

Ok prawie koniec lutego. Wydaje mi się że można wysyłać biuletyn luty. Niech chętni sprawdzą czy niema jakiś błędów i wysyłamy.

Troll81

Cytat20 stycznia 2012 Kolejny miliardzik naszego zespołu

no z tego to bym napisał przynajmniej wstępniak :D a nie dawał drobnymmaczkiena końcu newslettera.

Może news o nowym projekcie WCG. tłumaczenie już zrobione i wrzucone na wiki.

Przydałoby się info o możliwości liczenia POEM na grafach.

Troll81

dodałem parę rzeczy od siebie. skontaktuj się z MCHL w celu wysyłki...

GRID

O tym wsparciu Rad@H też myślałem. Mógłbyś od razu dodać maila do donate. Bo ten link do forum dla wielu nic nie powie. Nie każdy wie gdzie jest donate na stronie projektu BOINC. Możne krzyszp dodać link http://radioactiveathome.org/boinc/donations.php do swojego posta strony . Można i od razu w treści listu go dodać.

Sir_Behemoth

Szkoda, że w newsletterze nie znalazła się informacja, że wygraliśmy wyścig w Rosettcie :( 

Szopler


Troll81

no to nastepnym razem dopisywać....

krzyszp

Cytat: Szopler w 01 Marzec 2012, 12:26
Dostałem 2x :D
Również.

Gratki, udany newsletter :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AL

Ja zawsze dostaje x2. Czytaliście go po otrzymaniu? Żałuję, że nie zrobiłem tego przed wysyłką - bo sporo baboli znalazłem...ale wcześniej po prostu nie znalazłem czasu.