Ogólnopolski zlot B@P w Beskidach 2012

Zaczęty przez armar, 22 Styczeń 2012, 18:31

Tobas

Cytat: apohawk w 27 Marzec 2012, 12:35
plany planami a skończy się na  :parrrty:

Ojtam Ojtam  ;)

goofyx

Cytat: apohawk w 27 Marzec 2012, 12:35
plany planami a skończy się na  :parrrty:
dokładnie <- także trzeba konkretnie wylistować co chcemy i co rzeczywiście zaliczymy.
ja z chęcią po raz 3 zwiedzę elektrownię wodną :)

dużo zależy też od pogody <- jak będzie to możemy wjechać na Żar i tam pogadać, a jak nie to trza mieć transport żeby np.: do Żywca podjechać w browarze usiąść lub jakiejś knajpce.

Troll81


goofyx

Cytat: Troll81 w 27 Marzec 2012, 12:53
zapowiada się smacznie....
Trzeba konkretny program zlotu ustalić, żeby na wszystko był czas <- na przyjemności i pogaduchę

lukaszja

Cytat: goofyx w 27 Marzec 2012, 12:42
do Żywca podjechać w browarze usiąść (...)
To jest taka możliwość?! No to jakby to powiedzieć, program zlotu już jest... ;)
A serio - osoby z tamtych okolic mogłyby zapoponować konkretne miejsca do zwiedzania i metę do spania.
Np. oglądamy: .................... (góra Żar, zwiedzanie elektrowni - koniecznie!)
Śpimy tu albo tu.
PS Pamiętajcie też proszę o w miarę dobrym/dogodnym dojeździe i warunkach, w których dadzą się ew. zakwaterować kobiety (i dzieci ;))

xelexin

jeszcze jakie koszta oczaszacować :D
 


Cyfron

a co z naszymi lepszymi połówkami?
Ja już wiem, że moja narzeczona samego mnie nie puści, a jak będziemy tylko pić piwo i gadać o BOINCu, to nie będzie chciała jechać.
Więc proponuje wymyślić taki plan, żeby nasze drugie połówki też się dobrze bawiły, no i przede wszystkim, żeby ich trochę było na tym zlocie :)

Tobas

To przecież Łukasz pisał, że chce się wybrać całą rodzinką.
Jak będą warunki noclegu przyzwoite to sam też mogę wziąć żonę i dzieciaki..

Teech

Może u Rumcajsa (ratownicy GOPR) na jeziorze Żywieckim ma domki tylko bez łazienek i ubikacji (trzeba zasuwać troszke do takiego przybytku) jest wyżywienie Rumcajs sam gotuje  :parrrty: to też kajaki rowerki może i przelotka po jeziorze motorówką

goofyx

Dzwoniłem do muzeum browaru żywiec.
W browarze można pozwiedzać z przewodnikiem:
1. grupy zorganizowane od 15 osób za 22zł za łepka <- wtedy przewodnik jest
2. indywidualnie od 30zł <- wtedy dołączają cię do innej grupy z przewodnikiem

termin (dzień i godzina) można zająć najlepiej na 2-3 tygodnie przed planowanymi odwiedzinami.