Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Obozy koncentracyjne w USA?

Zaczęty przez Troll81, 08 Luty 2012, 17:42

Troll81

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,W-Ameryce-powstalo-800-obozow-ktore-przypominaja-obozy-koncentracyjne-Po-co,wid,14236634,wiadomosc.html?smgajticaid=6de2a

Pragne przypomniec te nieśmiertelne słowa....

    O, powiedz, czy jeszcze gwiaździsty sztandar powiewa
    Ponad krajem wolnych, ojczyzną dzielnych ludzi?

phobos

Nie zdziwiłbym się ale te dowody trochę mi przypominają dowody na istnienie wielkiej stopy

Szopler

Wyjaśnić budowę takich obozów można na kilkadziesiąt sposobów - tzw. "trzy szybkie":

- szykują się do wojny i gdzieś trzeba będzie trzymać jeńców
- zagonią własne społeczeństwo jak bydło i zaczipują po czym całkiem zlikwidują pieniądz materialny i handel wymienny i nie podskoczysz...
- szykują się na wybuch pandemii (być może wywołanej sztucznie) - chorych trzeba skutecznie izolować

Jeszcze jakieś pomysły?

Tomasz R. Gwiazda

kleski zywiolowe i miejsce na przetrzymanie ocalalych

Krzysiak

lub dla zatrzymanych i deportowanych za łamanie ACTA  XD


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

phobos

Z acta to troche przesada, to film z czasów gdy wszystko było blade i rozmyte, pewnie połowa lat 90tych. Może chcieli zlikwidować guantanamo i przenieść więźniów do siebie, ale potem się rozmyślili ?

EDU Enthusiast

wedlug fedow zbyt niebezpiecznie jest ich przewozic dlatego nie mozna zamknac guantanamo. Jako iz nowi juz tam nie przybywaja stazy musza umrzec i wtedy dopiero zamkna

tutaj sa lepsze fotki
http://cryptome.org/2012-info/gitmo-10/0028.htm -- dobra jakosc.

Troll81

jeśli to dla ofiar epidemii czy klęsk to po co zabezpieczenia przed ucieczką??

EDU Enthusiast

to sa osoby ktore sa zamkniete bo stany uwazaja ze sa niebezpieczni na wolnosci. przeszkadzali im :P  XD

Tomasz R. Gwiazda

Cytat: Troll81 w 08 Luty 2012, 20:15
jeśli to dla ofiar epidemii czy klęsk to po co zabezpieczenia przed ucieczką??

w kazdym filmie jest ze ci zarazeni nie majac nic do stracenia (bo i tak umra) chca uciec :)
trumny i spalarnia dopelnia obrazu, przy ogromnej skali epidemii ani nikt nie ma czasu ani nie jest to dobre rozwiazanie zeby grzebac zmarlych
najbardziej oplaca sie ich palic

niestety my mamy jeden przyklad wykozystania tego i sie nam to tak kojarzy jak kojarzy


Troll81

ciał do spalenia nie trzyma sie w trumnach tylko w workach. Wychodzi taniej.

Kryniek

Oj Trollu Trollu. W tym dziale podaje się linki do ciekawych i realnych rzeczy a nie jakiś śmiesznych teorii spiskowych.

Poczytajcie głębiej ten pseudo portal niewiarygodne.pl a zobaczycie co to za kwiatek XD
Już przerabiałem ten wytwór wp.pl

Tylko szkoda, że czytają to ludzie którzy są podatni na "różne" historie, chociażby nie wiem jak absurdalne i dalej takie bzdury paplą w internecie :no:

Troll81

ejno o inwazji kosmitow w listopadzie 2011 sie watek podobal :D