Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

Pantarhei

Cytat: sergeant w 24 Maj 2009, 17:12
Do poprzedzającego nas teamu mamy do nadgonienia marne 70 kilka melonów. Myślcie pozytywnie.

Żaden team nie ma więcej w Enigmie niż my choć jest pewien tajemniczy, indywidualny germaniec o imieniu NASDE, który ma 12 melonów kredytów wiec w tej dziedzinie mamy coś jeszcze do zrobienia.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Sergeant

Może jakiś czas temu otrzymał wiadomość Enigmą i teraz stara się ją rozszyfrować. Wtedy może zabrakło mu czasu.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

stn

A tak wlasciwie to jak Einstein punktuje? Wypadaloby dorobic troche credita do puli teamu, a np.  Enigma daje kilka razy mniej pkt niz Primegrid.

Szopler

Tak http://einstein.phys.uwm.edu/results.php?userid=320606

Kryniek

No gratuluje 1 miejsca w Enigmie :parrrty:

Martwi mnie tylko regularnie spadające wyniki w rankingu ogólnym. Niedawno martwiłem się że spadło do średnio dziennie ok. 1.300.000.
Dziś patrze i jest

Punkty
/dzień:  999,558

I teraz tylko pytanie czy nas ludzie opuszczają (lub ich siły opuszczają) albo liczący w naszym teamie przerzucili się na mniej punktujące projekty? ???

Troll81

było milkyway i primegrid i chłopaki jeszcze łądowali freehalem. Teraz freehal poszedł na kołek u sporej części naszych liczydłowych. Z prime przestawilim się na enigmę i już masz spadek RAC

lolek

Moim skromnym zdaniem punktowanie projektów w BOINC powinno być jakoś unormowane. Bo coraz częściej mam wrażenie, że albo liczy się to co się chce albo zbiera się punkty. Co do FreeHala ja jednak zachęcam do powrotu do tego projektu, ale bez kombinowania po 20 próbek itd. Niech tylko jedna próbka leci na każdym hoście w naszej drużynce, a zaraz RAC nam podskoczy, szczególnie że ostatnio prawie non stop są próbki. Ja wróciłem do projektu kilka dni temu z ciekawości z jednym zadaniem naraz na hoście i na razie zostanę bo nie mam z nim żadnych problemów.


Gratki za pierwsze w Enigmie  :parrrty:

sesef

Kryniek weź pod uwagę że NetMonitoring jest na wakacjach do tego milka słabo próbki daje. Jak miał próbki to nawet 400k dziennie robił, więc jak milky_gpu ruszy, a kolega NetMonitoring nadal będzie chciał liczyć to punkciki nam podskoczą do tego jak jeszcze kombinował z tymi 12 GPU

Troll81

Fakt że RAC nam spadł nie świadczy o tym że tendencja ta jest stała. Raczej chwilowe zawirowania :D

satanetv

#929
@sesef Tylko ciekawe czy jak ruszy milka na GPU to czy się nie okaże, że dostanie czegoś do policzenia będzie graniczyło z cudem. Zwłaszcza, że jak mówiłeś milka kiepsko próbki daje. A w dodatku wątpie, że szybko policzę coś na nvidii bo jakoś nie widzę żeby coś się działo w tym kierunku.

Kryniek

Cytat: sesef w 25 Maj 2009, 14:44
Kryniek weź pod uwagę że NetMonitoring jest na wakacjach do tego milka słabo próbki daje. Jak miał próbki to nawet 400k dziennie robił, więc jak milky_gpu ruszy, a kolega NetMonitoring nadal będzie chciał liczyć to punkciki nam podskoczą do tego jak jeszcze kombinował z tymi 12 GPU

On na wakacjach, ale chyba jego maszynki na nie nie pojechały ;) XD

Co do tematu to warto jeszcze wspomieć że w WCG jesteśmy już na 48 pozycji i stabilny spory RAC, co dobrze wróży na przyszłość:)

sesef

Cytat: satanetv w 25 Maj 2009, 15:08
@sesef Tylko ciekawe czy jak ruszy milka na GPU to czy się nie okaże, że dostanie czegoś do policzenia będzie graniczyło z cudem. Zwłaszcza, że jak mówiłeś milka kiepsko próbki daje. A w dodatku wątpie, że szybko policzę coś na nvidii bo jakoś nie widzę żeby coś się działo w tym kierunku.

Na obecnej mile jest ten problem, że próbki są bardzo krótkie na GPU liczą się około 30 sec przez co przy tylu kartach nie ma WU dla wszystkich. w MILKA_GPU mają być inne próbki niż w normalnej, które będą dużo dłuższe wiec jak będą nawet tylko 15 min liczyć się na GPU to i tak to już odciąży serwery.

Niekumaty Burak

Mam 1 miejsce w zespole w QCN. Ale nie jest to szczególny powód do radości. Nie udała się zbiórka chętnych na zakup akcelerometrów, oraz posiadacze laptopów z tymże ustrojstwem nie wiedzą, że mogą liczyć w tym projekcie.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Troll81

W którymś newslatterze informowaliśmy o możliwości liczenia na lapkach.

Pigu

a czy wiecie, że przy zapytaniu googla o BOINC jesteśmy już na samej górze?

AiDec

#935
Ja ja ja ja ja  %) :arrr:. Masz racje Pigu  ;D. Z tej okazji browar i gratulacje dla wszystkich  :parrrty: i podziekowania dla tych znanych (Mchl) i nieznanych, ktorzy sie do tego przyczynili  :respect:.

Btw, jeszcze moment i bedziemy stali wyzej niz Berkeley  %)  XD



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

wystarczy że wprowadzimy angielską i niemiecką wersję strony :D i zaczniemy rekrutować a granicą :D

AiDec

#937
Btw, Pigu tez zaliczyl ostatnio sukces osobisty :). I nawet nie zauwazyl XP. Albo to ja nie zauwazylem ze Pigu zauwazyl...  %) XP


Anyway...



Pigu, czolowka serdecznie Cie wita w         TOP10 B@P            :arrr:




:parrrty: :parrrty: :parrrty:



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

hehehe dzięki, zauważyłem w niekończącym się wątku, przez skromność nie wbiłem na inne tematy  %)

KrzychuP

fiuuuu, gratulacje

D_T_G

W nocy przegoniliśmy Poland na WCG w punktach UD

http://www.worldcommunitygrid.org/stat/viewStatsByTeamAT.do?typeFilter=0&countryFilter=&sort=points&pageNum=2&numRecordsPerPage=50

:parrrty:


Kryniek

Cytat: D_T_G w 17 Czerwiec 2009, 10:56
W nocy przegoniliśmy Poland na WCG w punktach UD

http://www.worldcommunitygrid.org/stat/viewStatsByTeamAT.do?typeFilter=0&countryFilter=&sort=points&pageNum=2&numRecordsPerPage=50

:parrrty:

No i coś ostatnio sporo liczymy WCG (regularnie śledze to wiem) teraz jest dziennie przeszło 100k i oby tak zostało jak chcemy być w czołówce w tym projektcie :respect:

Troll81

ale nie widzę naszego teamu w wyścigu WCG Q2 2009?? nie zgłosiliśmy się??

patyczak

Właśnie wpłynąłem do pierwszej 10k pod względem ilości zdobytych punktów wg BoincStats   8)
Skeczu z papugą nie będzie



OxyOne

Cytat: patyczak w 13 Lipiec 2009, 01:01
Właśnie wpłynąłem do pierwszej 10k pod względem ilości zdobytych punktów wg BoincStats   8)
graty :parrrty:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

#945
uwaga uwaga :D

nasz RAC przekroczył 2,5kk :D a RAC/Użytkownik przebił granicę 500 punktów

zbliżamy się też do granicy 5000 zarejestrowanych członków :D

W imieniu wszystkcih człoków  :parrrty: i  :attack: dalej :D

http://www.allprojectstats.com/teammult.php?projekt=0&multiple=Compare&x241961=y&x119614=y&x119581=y&x120032=y&x122724=y&x189942=y&x120712=y&x119723=y&x122500=y&x119693=y


poobserwujmy konkurencję, bo w czołówce robi się gorąco... :D

Kryniek

No rzeczywiście ostatnio ostro ziejemy :attack:
Dzienny utarg z wczoraj i dziś większy niż BOINCstats, które ostatnio miażdżyło nas przewagą.

Tomasz R. Gwiazda


satanetv

No i nastapil ten dzien. Mamy 15 miejsce zespolowo. Pod wzgledem RAC jestesmy na 6 miejscu. A co do czechow to przez ostatni tydzien zdobylismy 6kk punktow wiecej od nich. Jak dobrze pojdzie jutro bedziemy na 14.  :attack: :attack: :attack:

Troll81

arrrrr  :attack: top10 do końca roku

Voice1980

 :book: przepowiednia się spełni :respect:


rewelacja tak trzymać!

X X X

Duży optymizm - weźcie pod uwagę, że do tego czasu bzykną nas Szkoci i Tajwańczycy, którzy deklasują całą resztę. Zatem Top10 jest nieco wątpliwe, ale trzeba walczyć!
:attack:

Troll81

#952
tajwańczycy to przypadek... po zmianie nazwy teamu RAC mają szalony.... bo boincstats zgłupiał ale to sie uspokoi

http://boincstats.com/charts/chart_uk_bo_object_day_teams_6571.gif

natopmiast szkoci to inna bajka :D

http://boincstats.com/charts/chart_uk_bo_object_day_teams_115657.gif

ale oni sie karmią milką :D

poza tym połowę RAC trzepie im jeden kolo
http://www.allprojectstats.com/showuser.php?projekt=0&id=1313197

Troll81

DZIŚ PRZEKROCZYLIŚMY BARIERĘ 5000 UŻYTKOWNIKÓW


Szopler

:D :parrrty: :parrrty: :parrrty: :D

Kryniek

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 28 Sierpień 2009, 10:59
Duży optymizm - weźcie pod uwagę, że do tego czasu bzykną nas Szkoci i Tajwańczycy, którzy deklasują całą resztę. Zatem Top10 jest nieco wątpliwe, ale trzeba walczyć!
:attack:

Swego czasu też tak ostro szalał BOINCstats i wydawało się że będą niedługo w top5. Teraz okazuje się, że jeśli nic się nie zmieni, to ich wyprzedzimy. Także te prognozy bywają przewrotne.

Tomasz R. Gwiazda

5000 !!!!

WOW, dajemy czadu. To teraz kolejne bariery do przelamania

:parrrty:

X X X

Cytat: Troll81 w 28 Sierpień 2009, 11:16poza tym połowę RAC trzepie im jeden kolo
Strach pomyśleć co będzie, kiedy znajdzie sobie kumpla.
XD

Te statystyki są mocno naciągane. Kręcę równo, a jednego dnia mam 170 a drugiego 270. Tak trudno im sobie uświadomić, że doba ma 24h. Nie mniej i nie więcej, a właśnie 24h. Może im jakiś budzik podesłać?
:wth:

Troll81

#958
a oto chyba nasz 5000 liczydłowy

http://www.allprojectstats.com/showuser.php?projekt=0&id=1845993

Pigu

hehe Pigu obiecał top 10 to będzie