Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Ramki/nalepki pod rejestracje

Zaczęty przez Troll81, 11 Luty 2012, 23:14

Troll81

Dobry pomysł. Kiedyś proponowałem naklejki na auta :D "zatrąb jeśli zwijasz białka" :D ale pomysł jakoś upadł. Dasz radę dorobić więcej takich naklejek??

Dobra - kto jest chętny na nalepki pod rejestracje?
Koszt jednej nalepki to 1,50 PLN, przesyłka (polecony priorytet) 4,5 PLN

Zainteresowani proszę wpisać się na arkusz:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AvaIwM-7q7jQdHR1RWZOejhVNEd1U2dqTEVNYS04NGc

Kasę proszę przelać na konto Cyfrona:
Marcin Zastawnik
17 1020 2528 0000 0702 0105 2927
W tytule wpisać nick na jaki się zapisaliście.
Zamówienie będzie realizowane zgodnie z arkuszem google. Jeśli ktoś przeleje kasę a nie wybierze które nalepki chce, to zostaną mu wysłane losowe.





Svistak

a może by tak naszą reklamę na dół ramki otulającej blachy rejestracyjne?...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Cyfron

ja chętnie bym takie ramki przyjął - jaki jest koszt tego?

Tomasz R. Gwiazda

nie pamietam jak sie to wlasnie nazywa :)
to taka naklejka.... kiedys zamawialem na firme
chetnie bym takie cos przeykleil. Nasze logo + adres www


Svistak

Koledzy krótkofalowcy z okręgu krakowskiego zakupili sobie ramki pod blachy w tej firmie - oni umieścili sobie logo klubu, znak wywoławczy i częstotliwość pracy radia, które mają w aucie - super sprawa...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Tomasz R. Gwiazda

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=naklejki+pod+rejestracje

Cyfron

Dobra - kto jest chętny na nalepki pod rejestracje?
Koszt jednej nalepki to 2,50 PLN, przesyłka (polecony priorytet) 4,15 PLN
Zainteresowani proszę wpisać się na arkusz:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AvaIwM-7q7jQdHR1RWZOejhVNEd1U2dqTEVNYS04NGc
Projekt nalepki przygotuję jak mi się znajdzie czas :)
Przesyłka będzie realizowana dla każdego z osobna przez sprzedającego, ale zamówimy zbiorcze zamówienie - tak chyba będzie najlepiej.

Szopler

Będzie można kupić nalepkę z ramką?


Troll81

Dla mnie 10 :D nakleję rodzinie :D może i znajomych wkręcę :D

AL

Cytat: Troll81 w 12 Luty 2012, 19:19
Dla mnie 10 :D nakleję rodzinie :D może i znajomych wkręcę :D
Ja też 10 poproszę. Mam tylko 2 auta, ale planuję jedno zmienić i będzie na zapas.

Tomasz R. Gwiazda

lol mozna przypadkowym ludziom ponaklejac :)

Troll81

ja takich metod nie stosuję :D ale jak będzie zaintersowanie to może znajomych wkręcę....

Tomasz R. Gwiazda

nie no zarcik oczywiscie. ja tylko dla siebie. hmm chyba zwieksze ilosc, bo to jak do serwisu czlowiek pojedzie to mu reklama zakleja jakos :>

MarcinB

Ja zamawiam dwie , proszę podać gdzie przelew wysłać  :)

Cyfron

spokojnie - najpierw trzeba zrobić projekt nalepki. Jak nikt tego nie zrobi to ja się tym zajmę, ale to może trochę zejść...

Tobas

No właśnie - projekt - naklejki każdy sobie może zamówić, lepiej wrzucajcie propozycje projektów.

Tomasz R. Gwiazda

wg. mnie im prosciej tym lepiej

logo nasze Boinc@Poland + www.boincatpoland.org

emik



Troll81

zatrąb jeśli zwijasz białka  %)

Tobas

OK to co emik pokazał:
logo ok,
url - zmieniłbym czcionkę na wyraźniejszą,
zamiast drugiego logo jakiś slogan, najlepiej króciutki (zmieniamy świat; nauka, pasja; ratujemy świat; Liczymy na Ciebie!)


Tomasz R. Gwiazda

Wspieramy rozwoj polskiej nauki ?


lolek

Ja bym dał zmieniamy świat w końcu ma to być krótkie  :whistle:

Troll81

razem możemy więcej!!!

lolek


MarcinB

a może [LOGO][ADRES][razem zmieniamy świat]  ;)

migawron

Biorę 12 sztuk naklejek, rewelacyjny pomysł, będzie można czasem spotkać i rozpoznać kamrrrata



Cyfron

no to trzeba zrobić projekt nalepki, a mi niestety padł komp i teraz mam dostęp do neta tylko w robocie...
Emik - czy podejmiesz się zrobienia tego projektu? Moim zdaniem Twoja wersja jest w porządku, tylko rzeczywiście trochę ją zmienić według zaleceń poprzedników :)

emik

dopiero co wróciłem - po nadrobieniu zaległości z forum wieczorkiem zasiądę do Photoshopa


Cyfron

Uwaga - za wiążącą cheć zakupu nalepek uważam wpisanie się na arkusz w googlu - informacje m.in. w pierwszym poście.

emik



Troll81

i tak wolałbym wersję "razem możemy więcej" :D

Cyfron

Cytat: emik w 15 Luty 2012, 16:34
wersja po poprawkach:



możesz na szybko zrobić wersję jaką chce Troll? zrobimy potem szybką ankietę odnośnie tego które będzie zamówione

emik




KrzychuP

Ja 2 poproszę (wpisany w arkusz)  :arrr:


Cyfron

szczerze to trochę o tym zapomniałem  :shame:
ale wybieraliśmy wersje - z tego co widziałem wyniki ankiety, to były głosy bardzo podzielone. Nie wiem, czy nie bedzie trzeba zrobić 2ch wersji i rozgraniczyć kto jaką chce

Cyfron

Wysłałem zapytanie o nasze nalepki do dwóch sprzedających (pojawił się tańszy w międzyczasie)
Ten u którego było to wstępnie planowane odpisał odnośnie mojego pytania o format plików:
CytatFormat plików :
- cdr (wersja 13 włacznie)
- ai (wersja cs4)
- pdf
- jpg

najlepiej w corelu lub adobe ilustrator (ai)
damy radę to zrobić, żeby nie było problemów z jakością (zrobimy obie wersje i we wspomnianym wcześniej arkuszu jest dodatkowa kolumna a wersje są opisane według kolejności w ankiecie)

Drugi sprzedawca na razie nie odpowiedział. Poczekam dzień/dwa na jego odpowiedz i jak nie będzie odpowiedzi to zamawiamy u tego - udostępnie wtedy dane do mojego konta i będę prosił wtedy o przesłanie informacji odnośnie adresu wysyłki.