Silikonki na rękę z logiem zespołu

Zaczęty przez emik, 13 Luty 2012, 21:36

emik

Wysłałem już zapytanie do producenta silikonek z zapytaniem o koszty zamówienia białych opasek z naszym logiem - w zapytaniu zadeklarowałem ilość około 50szt.
Czy będą chętni na taki mały gadżet?

po otrzymaniu odpowiedzi podam resztę szczegółów


Tomasz R. Gwiazda

hell yeah :)

to powinno wyjsc 12-15zl sztuka ?

a jaki wzor ? tloczony napis? czy nadruk kolorowy?

PS: prywatnie zamawialem 2sztuki jakies pol roku temu, robilem tloczone wlasnie. Fajne i trwale. nosze caly czas i nie zdejmuje. Mojej polowinki silikonka byla uzytkowana tez przez dziecko (glownie paszcza :P) i jakos przezylo to.

emik

napisałem aby podali koszt tłoczonych i z nadrukiem



GRID

Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Dacie jakąś wizualizację aby zmotywować ?


apohawk

Ale wy to tak... przy ludziach... nosicie?  :shame:
No good deed goes unpunished.

legis

Zaczęło si od szczytnego celu:

Livestrong – żółta silikonowa opaska, która jest symbolem kampanii walki z rakiem prowadzonej przez Lance Armstrong Foundation (LAF) – fundację założoną przez amerykańskiego kolarza Lance'a Armstronga.

Opaska jest produkowana przez firmę Nike w Austin, rodzinnym mieście Armstronga. Została wprowadzona do dystrybucji w 2004 roku, jako część programu "Wear Yellow Live Strong", którego celem jest zbieranie środków finansowych na badania i walkę z rakiem oraz promocję zdrowego trybu życia.

Tomasz R. Gwiazda

obecnie jest to taki gadget jak smycz do kluczy, dlugopis czy kufel z grawerka :)
jako srodek reklamowy

emik

Cytat: legis w 16 Luty 2012, 08:56
Zaczęło si od szczytnego celu:

Livestrong – żółta silikonowa opaska, która jest symbolem kampanii walki z rakiem prowadzonej przez Lance Armstrong Foundation (LAF) – fundację założoną przez amerykańskiego kolarza Lance'a Armstronga.

Opaska jest produkowana przez firmę Nike w Austin, rodzinnym mieście Armstronga. Została wprowadzona do dystrybucji w 2004 roku, jako część programu "Wear Yellow Live Strong", którego celem jest zbieranie środków finansowych na badania i walkę z rakiem oraz promocję zdrowego trybu życia.

chyba wcześniej były złączone dwie silikonki koloru białego i czarnego wypuszczone przez organizację "Let's Kick Racism Out Of Football"



emik

ostatnio mam natłok spraw do załatwiania (za 3 tygodnie ślub) i zapomniałem zamieścić cennik otrzymany od producenta

Projekt nadruku ma być zapisany w krzywych (Corel, Ilustrator), kolory według wzornika Pantone


gregre

ciekawie by wyglądała świecąca opaska z grawerką Radioactive@Home   XD

Troll81

zajefajny pomysł.... oczywiście z wykorzystaniem radioiluminacji :D

Cyfron

noo...
jak pomysł samej opaski średnio mi leży, tak opaska Rad@home, świecąca w ciemności jest mega :D

Troll81

oczywiście świecić ma znaczek :D

Tomasz R. Gwiazda

to R@H zalozcie inny watek w odpowiednim dziale :)


to pomyslmy, moze jakis prosty typ zamowimy (czyli nie tloczone)
kolor tak zeby nasze logo pasowalo... to chyba biale trzeba wziac aby dobrze wygladalo

logo + www.boincatpoland.org  (po przeciwleglych stronach)


ja mam tak zrobione z tloczonym, po jednej stronie data urodzin, po drugiej (lustrzanej) imiona i nazwisko

Tomasz R. Gwiazda

albo 3 wersje :>

gladka
tloczona + kolor
swiecaca


przydaloby sie aby ktos zamowil po 1 sztuce i ocenil :)

ale jak mamy brac to grupowo to raczej nie mozna sie tak rozdrabniac i lepiej brac konkretny 1 model

Troll81

wersja ful wypas

tłoczona świecąca z logiem radioactive i BOINC@Poland :D

gregre

a jakby do czujki doliczyć 2zł kosztów i każdemu taką silikonkę w "prezencie" ?
wtedy też liczba zamówienia znacznie by się powiększyła

a to że temat pod-umiera to znów muszę być inicjatorem:
zamówiłem jedna sztukę świecąca na próbę zobaczymy co z tego będzie  8)

PoznanskaPyra

Jeżeli chodzi o gadżety to smycz jest zazwyczaj najprzydatniejsza błękitna z naszym logiem, do kluczy, telefonu, mp3 czy co tam jeszcze jest.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

taktu

Świetny pomysł! Noszę na co dzień takie opaski i chętnie takowe zamówię, w ilości mnogiej  ::)


gregre

po długim czasie oczekiwania przyszło coś takiego:



napis słabo widać bo tłoczenie nie zostało wypełnione żadnym kolorem (opcja dostępna przy większych zamówieniach)
opaska rzeczywiście coś tam świeci w ciemności jednak aparat nie jest w stanie tego wyłapać, nawet w trybie nocnym,
myślę teraz że wypełnienie mogę zrobić czarnym cienkim markerem - będzie lepiej widoczny i w dzień i w nocy

PoznanskaPyra

Cytat: gregre w 12 Marzec 2012, 15:30
po długim czasie oczekiwania przyszło coś takiego:



napis słabo widać bo tłoczenie nie zostało wypełnione żadnym kolorem (opcja dostępna przy większych zamówieniach)
opaska rzeczywiście coś tam świeci w ciemności jednak aparat nie jest w stanie tego wyłapać, nawet w trybie nocnym,
myślę teraz że wypełnienie mogę zrobić czarnym cienkim markerem - będzie lepiej widoczny i w dzień i w nocy
Lepsze by było wypełnienie białym kolorem.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

GRID

No, przydałby się model z bardziej widocznym napisem.