Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

team china - nasz spadek

Zaczęty przez Borsook, 14 Listopad 2006, 10:54

Borsook

Moze nie wszyscy zauwazyli ale spadlismy druzynowo o jedno miejsce :(  Team China wyskoczyl od wczoraj o 15mln pkt  :twisted:
Interesuje mnie jedno? jak? skoro podobno punkty osobiste nie przechodza na konto zespolu gdy sie do niego dolaczy, a moze juz przechodza. Bo jak czytalem temat o polaczeniu polskich druzyn w jedno to projekt upadl a to byl jeden z glownych powodow ze i tak bedzie trzeba wszystko od nowa zbierac. No wiec jak to w koncu z tym jest?

I niestety kolejny silny Team depcze nam po pietach LIGO Laboratory at Caltech. Maja RAC na poziomie 270k. Wiec za jakies 3-4 dni nas wyprzedza, a my podskoczymy w tym czasie o jedno, ale to i tak bedziemy o jedno nizej tj 88 niz przez ostatni miesiac :( na szczescie w okolicy nie widze nikogo z wiekszym RACem wiec wiekszego spadku nie powinnismy sie obawiac, a moze znowu pomyslc na polaczeniem sil.

AL

Swoją drogą to dziwna sprawa, żeby jednego dnia dostać 15,5 mln w MC2. Ale Rac mają już tylko nieznacznie lepszy od nas - słowem przy odrobinie nowych hostów są do przejścia (w końcu narazie mamy tylko 0.9mln straty). Natomiast myślę, że do jutra przejdziemy    SETI ITALIA Team G. Cocconi, potem za kilka dni jeszcze SETI@Home Poland. Co sumam sumarum wliczając awans Chińczyków i kometę w postaci LIGO Laboratory at Caltech spowoduje utrzymanie naszej 87 pozycji. A no i jeszcze DPRGI Team - Italy - włosi mają co prawda niecałe 0,7mln przewagi, ale RAC mają skromniutki. Wniosek - przejdziemy ich za 2 może 3 tygodnie.

Mchl

Im wyżej tym trudniej...

Taki skok mógłbybyć możliwy, jeżeli któryś z zespołów z MC2 zmienił nazwę na Team China. Po zsynchronizowaniu się z zespołami o tej samej nazwie w innych projektach, wyskoczył tak wysoko. Takie moje przypuszczenie...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

No tak tylko czy w takim wypadku ta drużyna mając w MC2 ponad 15,5 mln nie była  już przed nami? Pogubiłem się troszeczkę.

Bober

A da się założyć drużynę o tej samej???
I czemu nie widać śladu po tym skoku w statystykach projektów tej drużyny (einstein, rosetta)??

Może to jakiś błąd...

Swoją drogą zauważyliście, że w BoinStats stanęły statystyki krajów??

A i czemu nikt nie dostaje punktów w LHC (np nasza drużyna), skoro nowe próbki zostały rozesłane??

Trochę mi się pytań nazbierało :P

Mchl

Dlatego to hipoteza... trzebaby się temu lepiej przyjżeć... a szczerze mówiąc nie chce mi się. Chińczyków i tak wyprzedzimy P-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

---------- 00:31 15.11.2006 ----------

Cytat: "Bober"A i czemu nikt nie dostaje punktów w LHC (np nasza drużyna), skoro nowe próbki zostały rozesłane??
Co do LHC to coś im się popsuło w eksportowaniu statystyk. W dodatku ostatnio zmianiają siedzibę, w związku z czym chwilowo nie mają stałej ekipy administatorów (którzy by się zajęli tym i innymi wynikłymi ostatnio problemami), a ci tymczasowi boją się tam coklowiek zmieniać, żeby czegoś nie spie......

---------- 00:42 ----------

Chyba jednak Mchl ma rację. Zobaczcie to:
Team member movements for "Team China"
to faktycznie wygląda jak łączenie teamów.

bartsob5

albo synchronizacja projektow w teamie...