Wielka prośba do Szanownych Kolegów.

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 29 Marzec 2012, 20:32

Grzegorz R. Granowski

 :ahoy:
czy moglibyście kliknąć znacznik Lubię to, w końcu to nic nie kosztuje, no moich stronach facebookoowych ???

http://www.facebook.com/pages/SaveTheWorld/165115216938089

http://www.facebook.com/VertigoJazzclubRestaurant

Pozdrawiam,
GRG

Cyfron

gdybym miał FB to pewnie bym i kliknął  %)

apohawk

O, witam.
Mam podobną przypadłość, co Cyfron  %)
No good deed goes unpunished.

mimeq



Grzegorz R. Granowski

przy okazji, cały czas leży u mnie ten baner, najlepiej by było, gdybym wysłał go na przykłąd do MchL lub kogoś innego na swój koszt, ( mam zniżki na wysyłki) i zdecydowalibyście co z nim zrobić.

GRG

AL

Po likowane.
Co do banera to niezły pomysł - tylko Mchl musiałby się wypowiedzieć czy ma u siebie wystarczająco miejsca.

xelexin

 


Troll81


lukaszja

Chcę kliknąć ale nie mam konta nr FB. Da się to jakoś ominąć?

Troll81


Grzegorz R. Granowski

to dajcie znać co z tym banerem, naprawdę warto BOINC przez to promowac, wprawdzie jest tam odnośnik do rainbow, ale to mozna przerobic bez problemu.

i klikajcie proszę, zależy mi na tym... :p_arr:

Martin Fox


MarcinB


Grzegorz R. Granowski

 :p_arr:
Dzięki za głosy, czekam na więcej, i najlepiej, zeby Mchl wypowiedział się czy ma miejsce na ten baner, lub kiedyś Apohawk oferował, że może go wywiesić na jakimś hotelu.
Nie wiem czy sprawa jest aktualna.

Przy okzaji pochwalę się wynikami w PG. Jestem aktualnie na piętnastym miejscu na świecie, jeśli chodzi o znalezione liczby pierwsze. Myslę więc, ze jest to, oprócz wyników B@P oraz PNT, dobra promocja siły polskiego oręza komputerowego . Aktualnie wzmocniłem potencjał, więc spodziewam się dalszych wyników.

Pozdrawiam,
Grzegorz Roman Granowski

_Aleksander_

To dwunaste miejsce to przez sławnego Riesela (353159*2^4331116-1). Rodzynek pierwsza klasa. Gratulacje i powodzenia w łowach :p_arr:

kotfryc


Mchl

U mnie miejsca na taki baner niestety nie ma. Mieszkam w wielkiej płycie i generalnie mam ciasno. Może ktoś z kolegów ma domek z garażem? :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Cyfron

jakie duże i ciężkie to jest po złożeniu?

migawron




Grzegorz R. Granowski

Cytat: Cyfron w 30 Marzec 2012, 20:28
jakie duże i ciężkie to jest po złożeniu?

dawno już do garażu nie zaglądałem, mogę odpowiedziec tak, baner ma 6x8, po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca w garażu,
co do cięzaru, we dwie osoby da się to transportować.

dzięki za głosy, dzieki nim mogłem uruchomić spersonalizowany adres www dla SaveTheWorld

Pozdrawiam,
GRG

Grzegorz R. Granowski

PS. możecie też dodać mnie jako znajomego, bo mi ostatnio to FB zablokował

i klikajcie proszę.

GRG

Grzegorz R. Granowski

 :ahoy:
no właśnie, kilka i7 wystarczyło i liczby pierwsze spływają, oto kolejna

105958 : 9915*2^814382+1 (245158 digits)

GRG

i następna,

105959: 9883*2^814504+1 (245195 digits)

Tomasz R. Gwiazda

Grzegorzu: moze pisz o tym w watku http://www.boincatpoland.org/smf/zdobycze/liczba-pierwsza-w-primegrid/

a tu tylko zachecaj do likowania:)

Grzegorz R. Granowski


Tobas

No i wracaj do drużyny, wtedy wszyscy razem będziemy się chwalić  ;)


Ps.
Lajki dodane

Grzegorz R. Granowski

wrócę jak mi dacie sto klikow na moich stronach  ;D

GRG

lukaszja

Cytat: Grzegorz Granowski w 31 Marzec 2012, 21:09
wrócę jak mi dacie sto klikow na moich stronach  ;D
GRG
Tako rzecze prawnik: mamy przyrzeczenie publiczne ;)

PS Kliknąłem!


toms83

Cytat: Grzegorz Granowski w 31 Marzec 2012, 21:09
wrócę jak mi dacie sto klikow na moich stronach  ;D

GRG

To w miesiącu 10 dni w PNT, 10 w STW i 10 w BOP. Chłopaki z PNT też Ci poklikali.

Martin Fox


Grzegorz R. Granowski

dzieki za wszystkie lubnięcie   :respect:

czekam na wspomnianą setkę i zmieniam barwy    :facepalm2:

GRG

Grzegorz R. Granowski

a zreszta, nie dostałęm stu klików a i tak wracam,

GRG

mimeq

Nowi członkowie w ostatnim dniu Grzegorz Roman Granowski

:boing: :boing:


Grzegorz R. Granowski

przy okazji pochwalę się swoimi liczbami piewrwszymi, 19 miejsce na świecie wg księgi Chrisa Caldwella

http://primes.utm.edu/bios/top20.php?type=person&by=PrimesRank&id=2465&at=11

AL

Może jeszcze 100 klików nie dostałeś - za to możesz świętować 100 wiadomość na forum.
Witamy ponownie w drużynie i gratulujemy zdobyczy!


Troll81

 :parrrty: zacny wynik. Widać że solidna robota owocuje... ja wciąż czekam na swą pierwszą, jak znajdę to wydrukuje ją sobie na koszulce :D

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Grzegorz R. Granowski

Witam,

A moze jest na forum jazzman, jazzfan, wykształcony muzyk który chciałby współuczesniczyc w rozwoju portalu społecznościowego o jazzie. Nadmienię, że dzisiaj nawiązałem kontakt z Piotrem Baronem, bardzo znanym polskim jazzmanem, który zadeklarował chęć uczestniczenia w projekcie. Zaangażowany jest również mój menedżer Marek Gonera, brat Roberta Gonery - aktora. Fajnie by było, gdyby drużyna B@P zechciała jakoś aktywnie uczestniczyć
w promowaniu Vertigo Jazzclub i SaveTheWorld.

Pozdrawiam,
Grzegorz Roman Granowski

Troll81

a jak wyobrażasz sobie nasze poparcie? mozemy kilkać like, i robić inne rzeczy, ale co konkretnie?