Ktoś w coś inwestuje?

Zaczęty przez goofyx, 30 Marzec 2012, 08:15

goofyx

Cytat: krzyszp w 22 Czerwiec 2012, 13:13
Otwórz na alpari.co.uk, ściągnij MetaTrader'a 4 i walcz ;)
Więcej info co i jak znajdziesz tu:
http://www.forex-nawigator.biz
najlepiej na forum.
buhahaha
tutaj jeszcze więcej cyferek mruga do mnie :D:D

migawron

Cytat: goofyx w 04 Czerwiec 2012, 22:34

Bo te wszystkie molochy mają gliniane nóżki i wystarczy, że w jednej nóżce zaboli paluszek i już "ekonomiści" nie wiedzą co robić bo im formuła padła.


Bo ekonomista to człowiek, który potrafi w doskonały sposób odpowiedzieć na pytanie, dlaczego jego wczorajsze prognozy się nie sprawdziły.



stiven

Wspominany już w tym wątku Finroyal przestał wypłacać pieniądze klientom:

http://serwisy.gazetaprawna.pl/finanse-osobiste/artykuly/627110,finroyal_nie_wyplaca_pieniedzy_inwestorzy_sa_przerazeni.html

Troll81


stiven

Dawno nikt tu nic nie pisał więc odświeżę nieco wątek.
Podłączyłem się do systemu partnerskiego (od kont poprzez kredyty hipoteczne aż do ubezpieczeń). Jakby ktoś był zainteresowany znacznym podwyższeniem oprocentowania na lokacie albo sympatycznym kontem oszczędnościowym to zapraszam. Dokładając prowizję ode mnie, którą się chętnie podzielę ubruttowione oprocentowanie wychodzi lepsze niż dawał amber gold. Szczegóły na priv. 

Troll81

pachnie piramidką....

stiven


Dario666

Lokata w Inteligo lepsza od Amber Gold?

stiven

Jak doliczysz połowę moje prowizji, która wynosi 75zł brutto, to dla lokaty 3M i kwoty 1000zł ubruttowione oprocentowanie w skali roku wyniesie 20,8% (nominalnie 5,0%).

stiven

Odgrzebuję. W BGŻ optimie można dostać 100zł za założenie lokaty. 4%, 3M, min 1 000 max 20 000 zł. Bez kruczków i gwiazdek.
Dodatkowo przy skorzystaniu z mojego linka połowę prowizji, która wynosi 50zł brutto, zobowiązuję się przekazać na rzecz naszej fundacji.
Link wysyłam na priv zainteresowanym osobom.

Dario666

Na stronie banku nie ma nic o 100 zł  ;D

stiven

Cytat: Dario666 w 09 Kwiecień 2014, 01:56
Na stronie banku nie ma nic o 100 zł  ;D
Gdyby było to bym nie zawracał głowy. Myk polega na wykorzystaniu specjalnego linku. Szczegóły poszły na priv.

stiven

Pierwszy wniosek złożony - pierwszy przelew na fundację poleciał.