Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[sprzedamy] GTX295 GAINWARD 1792Mb DDR3 896Bit

Zaczęty przez ryszard.korczyk, 26 Kwiecień 2012, 08:30

ryszard.korczyk

Czas na optymalizację farmy SKB@P, więc na pierwszy ogień idzie GTX295 GAINWARD 1792Mb DDR3 896Bit, karta jest dość prądożerna około 280W i wymaga zasilacza z 8 i 6 pinowym złączem zasilania.
Proponuję w aukcję w tym wątku, zaczynamy od 1zł. :) Jeśli nie będzie zainteresowania to karta zostanie wystawiona na allegro, a pieniądze ze sprzedaży pójdą na zakup nowego GPU. Na allegro idzie za ponad 400zł sprzedać taką kartę.

legis

jak zaczynamy od 1 zł to dołożę 2 zera moje 100

ryszard.korczyk


Cyfron

co Ryśku - jednak się zdecydowałeś na jej zakup?

BTW: wspomnieć trzeba o gwarancji rozruchowej, którą dajemy - grafa jest sprawna i nie ma z nią problemu, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zrobić :)

ryszard.korczyk

200zł mogę dać, ale szczerze to ponad 400zł chodzą na allegro.

AL


Grzegorz R. Granowski


ryszard.korczyk

Grześku, myślę, że do niedzieli zaczekamy, aby w aukcji trochę osób zabrało udział. Tak na marginesie, to są dwie takie karty.

Cyfron

tak mi się wydaje, że można sprzedać obie i od razu myśleć o sprzedaży następnych i kupnie jakiś grafik :)

Grzegorz R. Granowski

Cytat: ryszard.korczyk w 26 Kwiecień 2012, 15:37
Grześku, myślę, że do niedzieli zaczekamy, aby w aukcji trochę osób zabrało udział. Tak na marginesie, to są dwie takie karty.

ja bym wziął dwie.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Grzegorz R. Granowski

Cytat: ryszard.korczyk w 26 Kwiecień 2012, 15:37
Grześku, myślę, że do niedzieli zaczekamy, aby w aukcji trochę osób zabrało udział. Tak na marginesie, to są dwie takie karty.

Ryśku nie ma dużego zainteresowania, może uznaj akcję za zakończona, jestem zdeterminowany do tych dwóch kart, więc jeśli nie ma jakiejś lepszej oferty to może uznaj mnie za zwycięzcę
i wyślij karty.  ;)

GRG

ryszard.korczyk

Myślę, że można zakończyć tą aukcję. Jedną kartę mogę jutro wysłać kurierem. Podeślij mi adres na PW. Ale chcę, aby wypowiedział się w tej sprawie Cyfron.

Cyfron

nie widzę problemu, ale może GG chce poczekać, żeby wysłać mu obie karty (ale dopiero po długim weekendzie) ?

Troll81

No to GG prosimy o zabranie głosu i lecimy z koksem...

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Troll81 w 26 Kwiecień 2012, 22:38
No to GG prosimy o zabranie głosu i lecimy z koksem...

biorę dwie po 300 zł,

adres zaraz podam,

GRG

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Cyfron w 26 Kwiecień 2012, 22:24
nie widzę problemu, ale może GG chce poczekać, żeby wysłać mu obie karty (ale dopiero po długim weekendzie) ?

mogę poczekać, choć wolał bym wzmocnić potencjał od poniedziałku.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Grzegorz R. Granowski

Cytat: PoznanskaPyra w 26 Kwiecień 2012, 22:51
W constelation się nie przyda :)

ale w mojej Milce jak najbardziej, ;D

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

lolek

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 27 Kwiecień 2012, 00:50
Cytat: PoznanskaPyra w 26 Kwiecień 2012, 22:51
W constelation się nie przyda :)

ale w mojej Milce jak najbardziej, ;D

NVidia to tak średnio w Milce działa  :whistle: Ale za ogólną chęć liczenia milki  :respect: mój ulubiony projekt  :)

Grzegorz R. Granowski

Cytat: lolek w 27 Kwiecień 2012, 06:58
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 27 Kwiecień 2012, 00:50
Cytat: PoznanskaPyra w 26 Kwiecień 2012, 22:51
W constelation się nie przyda :)

ale w mojej Milce jak najbardziej, ;D

NVidia to tak średnio w Milce działa  :whistle: Ale za ogólną chęć liczenia milki  :respect: mój ulubiony projekt  :)

wiem, że działa średnio, ale zawsze, to też jeden z moich ulubionych projektów  |-?

Grzegorz R. Granowski

Witam Kolegów,

Mam pytanie dotyczace kart, które wylicytowałem. Jako, że solidnie dorzuciłem się do ostatniego SK (4k) chciałbym, zeby Koledzy poruszyli temat i zastanowili się czyby nie można by mi tych kart podarowac. Byłaby to jakaś
rekompensata za mój wkład, dzięki któremu SK zostały wzbogacone o dwie 7970. Proszę o wyrozumiałość w tej kwestii.

Pozdrawiam,
GRG

PoznanskaPyra

Ja bym głosowal za tym, aby tym, którzy starają się o te karty do liczenia boinc-owego, dostawali je taniej. Resztę tak naprawdę spłaca się w rachunkach za prąd i punktach dla B@P.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Szopler

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 30 Kwiecień 2012, 20:34
Witam Kolegów,

Mam pytanie dotyczace kart, które wylicytowałem. Jako, że solidnie dorzuciłem się do ostatniego SK (4k) chciałbym, zeby Koledzy poruszyli temat i zastanowili się czyby nie można by mi tych kart podarowac. Byłaby to jakaś
rekompensata za mój wkład, dzięki któremu SK zostały wzbogacone o dwie 7970. Proszę o wyrozumiałość w tej kwestii.

Pozdrawiam,
GRG

O jedną 7970...

Grzegorz R. Granowski

no ale słyszałem, że są plany na drugą...

PoznanskaPyra

Są jak zwykle dwie strony medalu, z jednej racja 4000zł to pieniądz duuuży  :whistle: , ale z drugiej datek jest dobrowolny tak jak i jego suma.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Szopler

Cytat: krzyszp w 30 Kwiecień 2012, 22:49
4k to 4k, ja jestem za...

Przyznam, że miałem chwilę wahania, ale jak pomyślałem ile czasu byśmy do takiej kwoty zbierali... to jednak jestem za.
Efektywność energetyczna się poprawiła i jest OK.

krzyszp

Cytat: Szopler w 30 Kwiecień 2012, 23:02
Cytat: krzyszp w 30 Kwiecień 2012, 22:49
4k to 4k, ja jestem za...

Przyznam, że miałem chwilę wahania, ale jak pomyślałem ile czasu byśmy do takiej kwoty zbierali... to jednak jestem za.
Efektywność energetyczna się poprawiła i jest OK.
Też miałem chwilę zwątpienia, ale z drugiej strony wiem, że raz jest z górki - a kiedy indziej odwrotnie, dlatego poparłem.
Bądźmy dorośli, jeśli by Grzegorz zapytał o 2k zwrotu, postarałbym się oddać, ale tutaj jednak tak nie jest a my staramy się jednak wspierać...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

PoznanskaPyra

Jeżeli, rzeczywiście takie zyski to przyniosło, racja. Zresztą i tak taka karta swoje prądu zje. Dlatego pisałem, o tanim oddawaniu sprzętu, jeżeli jesteśmy pewni, że będzie liczył i też stąd mój temat z wydawaniem sprzętu, ale do liczenia.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970


ryszard.korczyk

Pisałem na PW, ale oficjalnie potwierdzam, że jestem za. Koszty przesyłki do GRG pokryłem sam, bo cel zacny ;).

lolek

Mam trochę wątpliwości...ale protestować nie będę  8)  :p_arr:

AL

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 30 Kwiecień 2012, 20:34
Witam Kolegów,

Mam pytanie dotyczace kart, które wylicytowałem. Jako, że solidnie dorzuciłem się do ostatniego SK (4k) chciałbym, zeby Koledzy poruszyli temat i zastanowili się czyby nie można by mi tych kart podarowac. Byłaby to jakaś
rekompensata za mój wkład, dzięki któremu SK zostały wzbogacone o dwie 7970. Proszę o wyrozumiałość w tej kwestii.

Pozdrawiam,
GRG

Jam za!

Troll81


Grzegorz R. Granowski

Jestem zobowiązany podziękować Kolegom za pozytywna reakcję oraz za fakt docenienia mojego wkładu w rozwój SKB@P.  :boing:

Mam jednak od razu pytanie, karta wywala próbki w GPUGrIDzie po ok. 60 sekundach. Mam najnowższe sterowniki, nowego BOINCa i nie wiem jak zaradzić problemowi.,

Z góry dziękuję za jakieś wskazówki,
GRG

PoznanskaPyra

Zainstaluj sterownik 285. te od 29x nie działają.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

Cytat: PoznanskaPyra w 06 Maj 2012, 14:49
Zainstaluj sterownik 285. te od 29x nie działają.
W rzeczy samej!