Zdobywamy mistrzostwo świata!!!!!!

Zaczęty przez Bober, 30 Listopad 2006, 02:14

?

Nie
9 (100%)

Głosów w sumie: 11

Głosowanie skończone: 01 Grudzień 2006, 11:10

Bober

Ja również gorąco witam :D

I informuję drużynę, że mamy już 8. RAC (czyli średni wynik dzienny) na świecie =D>

Jest dobrze a będzie bardzo dobrze :twisted:

Tomislaw




kempler

Nie mogę się nie przyłączyć do powitania nowego członka drużyny. A ja się zmobilizuje i postaram się coś policzyc :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Dziś zrobiliśmy w RCN najlepszy nasz wynik w historii i jednocześnie drugi wynik na świecie :!:  =D>  =D>  \:D/

Idzie nam całkiem nieźle. Gratulacje dla wszystkich dzielnych wojowników o pierwsze miejsce =D>

kempler

Esh a mnie z Wami nie ma w trakcie liczenia :( Ale w niedziele wracam :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

miszol

w nowym roku podłączę do RCN najmocniejszego hosta - teraz dałem mu kilka dni wolnego ;)

cezar

=D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>
no i mamy co świetować na Sylwestra 7 miejsce  
=D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>





kempler

A ja wczoraj (niedziela) wróciłem do akademika i już liczę RCN :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomislaw

Ja też wczoraj na 3 najmocniejsze kompy wrzuciłem ten projekt



Simek

Jak byście nie zauważyli mamy największy RAC ze wszystkich drużyn w RCN. :D

Bober

---------- 01:44 06.01.2007 ----------

Właśnie zauważyłem :D

No to jest dowód, że mamy niemałą szansę, ale ciii :-$ .... nie zapeszam.

---------- 22:53 07.01.2007 ----------

Krótkie sprawozdanie.

Awansowaliśmy dziś na 12. miejsce. =D>   Mamy 4. RAC. Dziś zrobiliśmy drugi wynik wśród wszystkich drużyn. Najlepszy zanotowała Planet 3DNow!, do których przeszedł ktoś z Crunching Family, więc pewnie to oni będą teraz naszą najsilniejszą konkurencją.
Ale nie damy się... :twisted:

Tomislaw

Czyżby to nasz Bober zabrał się za werbowanie Norwegów do naszego teamu ?



Bober

Jeszcze  nie miałem okazji :P  Nie będzie łatwo, ale zobaczę co da sie zrobić :twisted:

Przydałaby się do tego angielska wersja strony głównej...

kempler

Jeśli chcemy osiągnąć nasz cel czyli 1 miejsce w RCN to powinniśmy zdecydowanie przyśpieszyć :/

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Spoko spoko. Na razie się dopiero rozgrzewamy, a już jesteśmy w czołówce.  :twisted:
Biorąc pod uwagę tylko ostatnie dni to w zasadzie na drugim miejscu.

marcin20_21

Jesteśmy na 11 miejscu :lol: Około 19 stycznia powinniśmy być w pierwszej 10-tce.
Żeby tylko zwiększyć RAC na tyle, żeby pokonac Planet 3DNow!.
url=http://www.puzzlepirates.com/register/welcome.wm?from=r490404][/url]

Tomislaw

17 osób to trochę mało jak na walkę o najwyższe laury, ale cóż pierwsze koty za płoty.
Bądźmy dobrej myśli bo nowe osoby systematycznie dołączają a i starzy bywalcy może się w końcu pokażą  (nasz team wcale nie jest przecież aż taki mały)

Co prawda trzeba też pilnowac innych projektów - ostatnio trochę broniłem proteinowej flanki  :wink: ale możnaby się umówić np., że w ciągu załóżmy 7 dni rzucamy 100% swoich mocy na RCNa by sprawdzić nasz tymczasowy potencjał.
Co wy na to ?

PS O! właśnie przekroczyłem 100k  :D



Bober

Gratuluję =D>



No cóż nie da się bronić wszystkiego naraz. Natomiast w RCNie wyciągamy tyle ile możemy. (chodzi mi o to, że każdy liczy ile ma ochotę - akcja którą Tommy proponujesz w zasadzie była poruszona [link nie aktualny]tu i wzbudziła kontrowersje)



A jest nas właśnie dużo (pod względem ilości user'ów 3. miejsce na świecie). Np. w Planet3Now to w zasadzie 2. osoby pracują na wynik. Także jeśli tylko więcej osób przyłączy się do naszej zabawy...nie mają z nami szans :twisted:

bartsob5

no ja sie staram jak moge, ale nie jestem nawet wstanie przerzucic (absolutnie) calej mocy na ten projekt, zwlaszcza ze on jest nieprzyjazny dla kompow niechodzacych 24/dobe.. ale od ogloszenia akcji zebralem juz tam 300pkt... aktualnie musze sie pozbyc moich zapasow z innych projektow (sporo mam einsteina)

Tomislaw

Można więc wyznaczyć jakiś termin np. za 2-3 tygodnie by ci wszyscy którzy wyrażą chęć mogli ze spokojem podoliczać swoje zapasy. Wszystko w formie dobrowolnej zabawy oczywiście.



Bober

Szczerze mówiąc ja też daje z siebie 105% :wink:
Także Tommy jeśli masz jakieś ukryte rezerwy mocy...zaszalej :P

Tomislaw

Czeka mnie jeszcze modernizacja jednego kompa. Myślę o jakimś C2D 6300 ale jeszcze muszę poczekać trochę aż mi się świnka skarbonka napełni  :wink:



kempler

Ja RCNa licze w zasadzie tylko w dzień kiedy mam kontrole nad tym ile i co liczy. Robie tak ze względu, na to że trafiłem 2 lub 3 razy na niekończące się próbki i liczyła sie jedna całą noc :/

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Niekończące się próbki? Ile miały na liczniku? Moja najdłuższa dotąd (z serii tuedrei) miała 5h50min. Ale wszystkie się skończyły...

Ja sobie radzę w ten sposób: mam ustawione łączenie z netem co 0,1 dnia, więc pobiera mi się tylko jedna jednostka naraz. Jeśli wiem, że będę musiał kompa wyłączyć/zrestartować biorę ze 3 godzinki wcześniej "No new tasks"  i przełącza się potem na inny projekt. Oczywiście nie daje się czasem uniknąć zmarnowania części czasu...

kempler

Miała ponad 7h i wywaliłem, może to był błąd :/ Ja mam ustawione na 1 dzień i jakoś nadążają bo kompów nie wyłączam w zasadzie :) ALe z "No new tasks" również intensywnie korzystam :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomislaw

Błąd ! Też się chwilę zastanawiałem czy jej nie przerwać. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze i trochę zapunktowała.
Mnie się trafiła raz jednostka 2 godz 20 min którą mieliłem ponad 7 godz. W domu gdzie komp chodzi online 24/7 to nie problem, ale w pracy zwykle wyłączam kompy po robocie więc  trochę to komplikuje tą zabawę.



Bober

No według twórców projektów nie powinno być w ogóle niekończących się. Zaimplementowali mechanizm kończący jednostkę po 4h pracy procesora (i to takiego niezłego - nie pamiętam niestety dokładnie - wolniejsze procki będą jednak liczyć odpowiednio dłużej). Ponieważ jednak procek nie ma ciągle 100% czas ten może się wydłużyć. Myślę, że miałeś trochę pecha ale szkoda, że nie dałeś im szansy :(

kempler

No trudno. Nadrobie to, puszcze lepszą maszynke tylko na RCN :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Mam propozycję małą - ponieważ aktualnie w RALPHie pojawia się systematycznie praca, czas przeliczania jednostki można samemu wyregulować, do 1. miejsca na świecie brakuje nam mało...może więc na chwilę przerzucimy się z RCN na RALPH'a???

Bober

No to 2. miejsce na świecie w RALPHie odbite :D  =D>
Do pierwszego jeszcze trochę brakuje, dlatego naprawdę zachęcam wszystkich - policzcie sobie jakąś jednostkę (z tego co zauważyłem im większy czas się ustawi tym lepiej punktuje, przy 6 godzinach (ustawia się to w preferencjach RALPHa) jest już często lepiej niż żądany credit z optymalką Crunch3r'a) i sami zobaczcie jak punkty lecą (co Tommy już zauważył w temacie najlepiej punktujący projekt :!:

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

marcin20_21

Chyba mamy 82 miejsce w świecie od kilku dni, ale jakos nie zauważyłem nic na ten temat na stronie :lol:
url=http://www.puzzlepirates.com/register/welcome.wm?from=r490404][/url]

emik

do końca tygodnia raczej przekroczymy barierę 80 miejsca


Bober

Oj to raczej się nie uda. Zwłaszcza, że na dniach wyprzedzi nas University of Wisconsin - Milwaukee
(Computer Labs). Ale rzeczywiście do 8. dziesiątki wejdziemy niedługo :D
(a już niedługo 20*10^6  :twisted: )

Bober

No i jesteśmy w pierwszej dziesiątce w RCN =D>
Jest to 4 projekt po XtremLab, RALPH oraz Project Neuron, w którym obecnie możemy poszczycić się tak wysoką lokatą. Brawo dla wszystkich liczydłowych :!:

I całkiem nieźle nam idzie walka o 1. miejsce w RALPH (myślę, że Tommy zasłużył na wyróżnienie  =D> , ale ostatnio już nie jest tak osamotniony  :) )

Liczcie dalej :!:

Bober

Awansowaliśmy na 8. miejsce :!:
Do szóstego już blisko.
Walczymy dalej :twisted:

Tomislaw

Cytat: "Bober"
I całkiem nieźle nam idzie walka o 1. miejsce w RALPH (myślę, że Tommy zasłużył na wyróżnienie  =D> , ale ostatnio już nie jest tak osamotniony  :) )

Fajnie, że więcej osób liczy RALPHA, przcież każdy nawet najmniejszy punkcik się liczy. Do pierwszego miejsca na świecie zostało już tylko 22251 pkt. (może nasz lider Szerpa też by się znów przyłączył   :?: )

PS. Podłączyłem nowe C2D E6400 i jestem trochę rozczarowany ilością zdobywanych punktów pod MS Vistą ( spróbuję dołożyć Ramu do 2GB ale obawiam się, że niewiele to pomoże)



Bober

A właśnie RALPH rozsyła jednostki!!!

Tomislaw

yes, yes, yes  :twisted:  \:D/



Bober

Tommy ty to akurat chyba zawsze dostajesz, czasem nawet jako jedyny albo prawie jedyny na świecie :P
Masz jakieś układy czy co? Jak to robisz?