Zdobywamy mistrzostwo świata!!!!!!

Zaczęty przez Bober, 30 Listopad 2006, 02:14

?

Nie
9 (100%)

Głosów w sumie: 11

Głosowanie skończone: 01 Grudzień 2006, 11:10

Tomislaw

To tylko zwykły fart, naprawdę nie mam tam żadnego wujka  :wink:
(Silver Streak z SETI.USA też nieźle się czasem obłowi)



kempler

Mi udało się zassać 2 jednostki :) Zawsze to coś :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

emik

J też załapałem się na dwie   :D


Szerpa

Troche wspomoge nie ma sprawy , choc slabo punktuje w tym projekcie - ale jeden problem od dwoch dni ani 1 jednostki :(

AL

7 miejsce już nasze! Oby ta siódemka okazała się szczęśliwa. A co do Ralpha - to zaraportowałem dzisiaj 2 ośmiogodzinne jednostki i udało mi się załapać tylko na jedną nową.

Bober

No to w RCN mamy już 6. miejsce !!!

Brawo liczydłowi!

Teraz czeka nas dłuższy okres walczenia o 5 miejsce. Ale 1. miejsce coraz bliżej!!!...przynajmniej jeśli chodzi o miejsca :P

Biorąc pod uwagę RAC pracujemy obecnie na 3. miejsce, a przecież chcemy mieć 1.
Więc nie przestawajcie liczyć :twisted:

Bober

W RALPHie do 1. miejsca na podium brakuje już tylko 15k!!!

Zachęcam wszystkich do przyłączenia się, tak byśmy zdecydowanie pobili BoincSynergy :!:

Jednostki pojawiają się rzadko, więc bądźcie czujni i się nie zniechęcajcie. Pamiętajcie, że zawsze w preferencjach możecie ustawić ich czas przeliczania :!:

Do boju :twisted:

ansuz

Ja też chciałbym zachęcić do liczenia Ralpha i RCN-a. W Ralphie to już nie dużo brakuje, gorzej z RCN-em. Projekty dobrze punktują, a RCN ma już checkpointy. Dołączajcie się  [-o<
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

Bober

Dziś chwilowo awansowaliśmy w RCN na 5. miejsce jednak przy obecnym RACu TeAm AnandTech szybko nas wyprzedzi. Ogólnie pracujemy teraz na 6. miejsce po tym jak czołowe drużyny przemnożyły swoje RACe przez 4 :(

Dziś dostaliśmy też sporo mniej punktów od Synergy w Ralphie, więc choć jesteśmy już tak blisko...nie przybliżamy się. Dobrze by było szarpnąć się na to 1. miejsce, zanim SETI.USA je sobie zabierze...

Tomislaw

Cytat: "Bober"...Dziś dostaliśmy też sporo mniej punktów od Synergy w Ralphie, więc choć jesteśmy już tak blisko...nie przybliżamy się. Dobrze by było szarpnąć się na to 1. miejsce, zanim SETI.USA je sobie zabierze...
Zobaczymy jutro. Mam jeszcze ponad 20 godzin do policzenia w Ralphie więc myślę, że jutro to sobie odbijemy ( no chyba, że w nocy coś dopuszczą i B Synergy się zapakuje - niewiele punktują ich kompy ale jest ich zdecydowanie więcej niż naszych ( zwykle tylko ok 30 osób z BS odsyła wyniki). Co do SETI.USA to tam punktuje głównie tylko 1 user - Silver Streak i ciągnie zwykle baaaardzo dużo jednostek  :?



AL

Ja ostatnio nie mogę się załapać ani na jednostki z Ralpha ani LHC - więc wziąłem się za obronę 4 miejsca naszej drużynki w Project Neuron. Pomaga mi w tym jeszcze bartosb5 i od niedawna adamludek - ale to wszystko mało, a strata do pierwszego miejsca to tylko 130k. Jeszcze gdyby tylko nowe konta można było zakładać...

Bober

BOINC Synergy ma już tylko 11331 punktów przewagi nad nami w RALPH :!:
http://pl.boincstats.com/stats/team_stats.php?pr=ralph&st=0&to=100#2

Gratuluję nam też najlepszego wyniku na świecie dziś :!:

Tomislaw

Już tylko 9713 pkt i znów najlepszy wynik naszego teamu na świecie. Gratulacje  :!:



Bober

Też gratuluję i tak trzymać kamrrraci :!: P-)

PBT_marian_boss

Cytat: "Bober"
6. Chess960: nr 1 ma 230 464; B@P 24 472  :arrow:  brakuje 230 464

Liczę, liczę, liczę :D

krzyku

---------- 19:33 18.03.2007 ----------

To powinno szybko pójść ;-)

---------- 19:33 ----------

Heh, mój setny post  :D
  

KrzychuP

Cytat: "Bober"Też gratuluję i tak trzymać kamrrraci :!: P-)
Trochę Wam (nam :D) w Ralph'ie pomagam ostatnio, bo jak na razie reszty projektów z powodu braku jednostek do 1000 kredytek nie dociągnę.
Jeszcze jedna mi się liczy jednostka, więc kilka punktów za nią wpadnie.

Bober

Ostatnio coś osłabliśmy. Brakowało nam już poniżej 3000 a na tę chwilę 4169 :(
Bierzmy się do pracy, bierzmy moi drodzy liczydłowi :!:

AdNet

ja dołączyłem do projektu 2 kompy i zebrałem nie całe 150 pkt !
coś to się wolno liczy, słabo ściąga próbki i trzeba na nie 'polować' , ale jestem uparty i czekam cierpliwie :D

Thomas

Ostatnio jakoś łatwiej się trafia na jednostki z Ralpha (niemal codziennie mam 2), niestety jest to raczej zła informacja dla nas. BOINC Synergy ma więcej hostów liczących ten projekt i jak na razie zostajemy w tyle, a oni nam uciekają.

Mchl

Dorzuciłem swojego służbowego laptoka...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AdNet

ja bym dorzucił co najmniej 4x po AMD 3000+ ale niestety mam tylko Intranet i PROXy :(

Bober

RALPH: zostało 1400 punktów. Załoga - do aborrrrdażu :!:

KrzychuP

Cytat: "Bober"RALPH: zostało 1400 punktów. Załoga - do aborrrrdażu :!:
próbuję i próbuję, ale nie mogę nic złapać :(

bartsob5

ja mam 24godzinna probke, dzisiaj mialem w nocy kompa wlaczonego, po 11 godzinach jest 3,8% zostaly 24 godziny do deadlinu, wiec walcze!

Bober

Cytat: "bartsob5"ja mam 24godzinna probke, dzisiaj mialem w nocy kompa wlaczonego, po 11 godzinach jest 3,8% zostaly 24 godziny do deadlinu, wiec walcze!
Raczej się będzie 24h liczyć. Też już miałem próbki w których postępu prawie nie było.

AdNet

Cytat: "Bober"RALPH: zostało 1400 punktów. Załoga - do aborrrrdażu :!:

Chyba od 3 dni na 3 kompach próbuję złapać jakieś próbki, system już ustawiony na to, żeby pobierał więcej próbek, wszystkie inne projekty wstrzymane .... czekamy na to aż próbki pojawią się w polu widzenia i ....

DO ATAKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU  P-)  :twisted:

jak na razie jednak trwa odliczanie... 240 'in progres' i maleje... może dziś w nocy uda się zapolować :-)

Bober

Ale chyba Twoje kompy się nie nudzą w tym czasie prawda? :wink:

AdNet

tylko jeden - ten nowy na procku Celeronka
bo dwa pozostałe są podpięte do BAM i liczą to co w stopce mam jeszcze,
ten 'nowy' to komp od teściowej i nie chcę go zajmować za bardzo :> , poza tym on nie chodzi nonstop tylko na wyrywki

bartsob5

Cytat: "Bober"
Cytat: "bartsob5"ja mam 24godzinna probke, dzisiaj mialem w nocy kompa wlaczonego, po 11 godzinach jest 3,8% zostaly 24 godziny do deadlinu, wiec walcze!
Raczej się będzie 24h liczyć. Też już miałem próbki w których postępu prawie nie było.

o to sie nie martwie, nawet i by moglo byc 48 godzin, byle bym tylko zdarzyl... druga nocka za nami, jest 75% po 21 godzinach..

RAD-Poland

RALPH@home pierwsze miejsce na świecie
08.04.2007 - 8 z minutami
1. BOINC@Poland 399,448.23
2. BOINC Synergy 399,394.26
to jest ten moment na który tak długo czekaliśmy  8)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AdNet


Borsook

nawet sie nie spodziewalismy i nie planowalismy, a tu sprawilismy sobie taki swiateczny prezencik :D  :D
kto by przypuszczal ze to akurat w ten dzien wypadnie :wink:

Bober

A więc udało się :D
Jeszcze trzeba będzie pewnie o nie powalczyć. BOINC Synergy pokapowało się znacznie szybciej niż się tego spodziewałem czyli od razu :(

Przypomnę, że ostatni raz na pierwszym miejscy w RALPH byliśmy 2006-06-07.

Brawa dla wszystkich =D> . Pokazaliśmy, że potrafimy liczyć drużynowo :!:
W tej chwili łup jest nasz.

kempler

Brawo  =D>  =D>
Oby udało się utrzymać to miejsce  :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Yoshi

---------- 13:37 10.04.2007 ----------

Gratuluję wszystkim liczącym :)

---------- 19:25 11.04.2007 ----------

Tak sobie przeglądam statystyki i wyszło, że za 6 dni przy niezmienionym tempie liczenia prześcignąć drużynę Hewlett-Packard w klasyfikacji drużyn. Damy radę? ;)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

Robert1970

HP to chyba nie problem :) Damy radę !!! Ale kolejna ekipa to będzie dla mnie wielka przyjemność :)

Bober

I wypracowaliśmy dziś najlepszy wynik w RCN w naszej historii =D>

Pewnie tylko do jutra :twisted:

emik

ile średnio liczą się jednostki aplikacji tcape-crossing 5.49 ?


RAD-Poland

---------- 17:56 21.04.2007 ----------

Cytat: "emik"ile średnio liczą się jednostki aplikacji tcape-crossing 5.49 ?
średnio 2h

---------- 18:25 ----------

Coś mi się wydaje, czy to dzisiaj naszym łupem będzie ... Hewlett-Packard?   8O

   
WCG:
PG:         YOYO: