Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Jaka nagrywarka Blu-ray ?

Zaczęty przez Krzysiak, 06 Maj 2012, 18:03

Krzysiak

Było: "Program potrafiący wykorzystać GPU przy domowym montażu HD"
Witam
Tak jak w temacie czy istnieje tani dobry program potrafiący wykorzystać GPU od ATI

Do tej pory używałem Ulead VideoStudio 11+ do zwykłych DVD z kamery DV
a teraz ojczulek sprawił sobie kamerę HD z pamięcią stałą -  i tu zaczynają się schody z przygotowaniem płyty Blu-Ray czas renderowania

Jest jakieś tanie oprogramowanie potrafiące z korzystać z GPU lub czterech jajek


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Martin Fox


PoznanskaPyra

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 06 Maj 2012, 18:03
Witam
Tak jak w temacie czy istnieje tani dobry program potrafiący wykorzystać GPU od ATI

Do tej pory używałem Ulead VideoStudio 11+ do zwykłych DVD z kamery DV
a teraz ojczulek sprawił sobie kamerę HD z pamięcią stałą -  i tu zaczynają się schody z przygotowaniem płyty Blu-Ray czas renderowania

Jest jakieś tanie oprogramowanie potrafiące z korzystać z GPU lub czterech jajek
Cuda jest już dość popularne, niestety z ATI jest już dużo gorzej. Miałem triala nowego vegasa, on potrafił wykorzystać ATI. Jest też taki program power director, ale on chyba tylko CUDA potrafi wykorzystać.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Krzysiak

Teraz staje przed kupnem nagrywarki Blu-ray
Posiada ktoś lub może zaproponować sprawdzony model ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Tomasz R. Gwiazda

w sensie do kompa ?

LG/Samsung
a co konkretnie to nie wiem :) z 1,5 roku temu kupowalismy do firmy i do tej pory dzialaja
a troche wypalaja

Kret_polny

Ja użytkuję Pioneer BDR-S06XLB - jak na razie bez zarzutu. Nie wiem jednak czy płyty nagrane w tej nagrywarce da się odtworzyć w nagrywarce innej firmy( czytałem w jakimś teście, że są problemy z odczytem płyt nagranych przez nagrywarki różnych firm).