[Pomysł] Werbowanie nowych członków

Zaczęty przez Borsook, 03 Grudzień 2006, 17:24

Dołączysz się do zabawy?

TAK !!! Zrobię to z wielką chęcią ;)
7 (50%)
Nie
7 (50%)

Głosów w sumie: 14

Troll81


tmphaha


apohawk

Poproszę 20 na rozgrzewkę. Zobaczę jak to idzie.
No good deed goes unpunished.

tmphaha

Jest jakiś sposób aby dotrzeć do osób z WCG?

Pigu


apohawk

Niestety nie widzę opcji kontaktu w WCG  :(
No good deed goes unpunished.

apohawk

Co mogłem to powiadomiłem.
Ile jeszcze jest tych linków?

Trollu, jak Ci idzie?  :parrrty:
No good deed goes unpunished.

Cyfron

Cytat: tmphaha w 11 Czerwiec 2010, 23:28
Osoba chętna do werbowania zgłasza się do mnie na pw lub w tym wątku i dostaje paczuszkę 20-25 linków (oczywiście można więcej  ;)) do osób bez zespołu (odpowiedź zwrotna na pw).  Następnie:


To ja też poproszę z paczkę, albo i dwie  :arrr:

tmphaha

Krótki meldunek z prac  ;)

"Prześwietleniem" objęto osoby z Polski bez drużyny sortowane wg RAC pozycje 1-3000.

wysłanych zaproszeń*     użytkowinków bez drużyny     %   
40094642,28

*liczba ta to suma zaproszeń wysłanych przeze mnie oraz linków które rozesłałem kamratom  :parrrty:

Może jeszcze jacyś chętni wspomóc akcję?

Troll81

Dziś byłem na nurkowaniu i się spiekłem ale zaraz zabieram się do roboty :D

Tomasz R. Gwiazda

zrobcie potem ewaluacje tego projektu. Czy ktos przeczytal wiadomosc i wykonal ruch

apohawk

Podrzuć mi jeszcze 30. Jutro roześlę.
No good deed goes unpunished.

Troll81

heh. niektórzy wogóle nie czytają PW projektu. inni mogą odpowiedzieć za miesiąc. Kiedy mielibyśmy robić tę ewaluację??

apohawk

Może jak ktoś się przyzna  ;)
No good deed goes unpunished.

Cyfron

Mi jedna osoba nawet odpisała na zaproszenie, że poczyta nasze forum itd :) (zaproszeń rozesłałem około 300 (?) )

Troll81


Cyfron

byłoby więcej, gdyby nie ograniczenia seti na wysyłanie wiadomości (czasowe)  %)

Troll81

Każdy projekt ma ograniczenia. Ja pomalutku wysyłam już z 50 linków przerobiłem zostało 150  %) ale może w efekcie do kogoś dotrzemy ;D

Troll81

Większość z mojej puli rozesłana. ile jeszcze zostało nieobsadzonych liczydłowych??

Bierze się ktoś jeszcze za to?

Po miesiącu proponuję wziąć kompletną listę i sprawdzić kto przyłączył się do drużyny (pewnie można to zrobić skryptem....)

Cyfron

ja po jakiś 4rech setkach tego (niewiem - tyle tego było ?) to mam dość ;p

Troll81

Mi jeszcze zostali ci co do których seti powiedział że juz nie mogę wysyłać wiadmomości. Ale ich też obsłużę. Za czas jakiś......

tmphaha

Trollu w Seti najlepiej 1 zaproszenie na 5 min, odpal kilka zakładek, przygotuj i co jakiś czas klik ;)

Cytat: Troll81 w 24 Czerwiec 2010, 21:15
Ile jeszcze zostało nieobsadzonych liczydłowych??

Bierze się ktoś jeszcze za to?


Co do tego ile zostało to pozostało 286 linków. (Niestety ja chwilowo odpuściłem, bo chcę trochę egzaminów pozdawać  XD).

Cytat: Cyfron w 24 Czerwiec 2010, 21:21
ja po jakiś 4rech setkach tego (niewiem - tyle tego było ?) to mam dość ;p

Nie chcę mi się teraz dokładnie liczyć ;) Może nie 400 ale sporo ponad 300. I tak zrobiłeś kawał wielkiej roboty  :respect: Wiesz jeszcze 10 osób, które zrobiłyby 10% tego i byłoby pozamiatane ;)

apohawk

Podeślij mi 50 na weekend, tak żeby się nie przemęczać  ;D
No good deed goes unpunished.

Troll81

Ja też poprosze o kolejne 50 :d a co.

Troll81


tmphaha

Niestety tak :/  ale i ja dziś w końcu ruszę do akcji ;)

Troll81

Wiele zostało??

MOże po zakończeniu wysyłki obczaic kto z zaproszonych się przyłączył??

tmphaha

Już niecałą setka ;) ale więcej dziś nie wysyłam :D

Hmm można będzie po akcji obczaić czy to wogóle miało sens, ale warto choćby dla jednej osoby  %)

Troll81

Na pewno jedna już się przyłączyła :D podeslij mi tak z 50 :D

tmphaha

Przykro mi Trollu ale sam skończyłem ... Gdzieś przeoczyłem ten wątek, bo bym się wczoraj robotą podzielił :D

To takie podsumowanie, bez oceny efektów:

Rozesłano/pojęto próbę wysłania 946 zaproszeń(Nie udało się dotrzeć od osób które liczą tylko WCG  :().
W akcji poza moją skromną osobą udział wzięli (w kolejności alfabetycznej):

  • apohawk
  • Cyfron
  • tito
  • Troll81

Wszystkim wielkie dzięki za współprace :D

Na podsumowanie efektów myślę, że trzeba z miesiąc poczekać ;)

Troll81

cząstkowe rezultaty

CytatFrom: Piotr Kunkel (ID 93941)
Subject: re: Zaproszenie do drużyny

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale na konto MW wchodze mocno sporadycznie (właściwie tylko wtedy gdy - jak teraz - są probelmy z S@H).
Dziękuję za zaproszenie, ale korzystać z niego - przynajmniej obecnie - nie będę.

Piotr Kunkel

CytatFrom: wrealcon (ID 9229106)
Subject: re: Zaproszenie do drużyny

Do grupy dołączyłem, na forum się zarejestrowałem, a konto aktywowałem.

Pozdrawiam.

CytatFrom: Zagubiony (ID 51395)
Subject: re: Zaproszenie do drużyny

Witam,

Miło mi, że zostałem zauważony i dziękuję za zaproszenie. Stronę i forum znam - nawet się rejestrowałem, by pomóc w rozwijaniu projektu Goldbach's Conjecture Project. Jak na razie, nie zamierzam się przyłączać do żadnej drużyny - nie mam czasu, na to, by wgłębiać się w BOINC-a (teraz po prostu chodzi w tle), a zwykłe idle-owanie, by nabijać punkty drużynie, jest imho bezsensowne. Zresztą tu nie o punkty chodzi, tylko o ogólnie pojęty rozwój ;). Jeśli kiedyś znajdę więcej czasu i chęci, by się BOINC-kiem bardziej zainteresować, lub zwyczajnie zmienię swoje podejście do tematu drużyn to będę pamiętać o BOINC@Poland. Tymczasem powodzenia w liczeniu i rozwijaniu BOINC-a :).

Pozdrawiam,
Krzysztof "Zagubiony" Szymański.

CytatFrom: Tomasz R. Wlusek (ID 487362)
Subject: re: Zaproszenie do drużyny

Dziękuję za zaproszenie. Zapoznam się bliżej z Waszą drużyną i podejmę decyzję.

CytatFrom: Rafal (ID 88347)
Subject: re: Zaproszenie do drużyny

CytatWitam kolegę uczestnika obliczeń na platformie Boinc
Natrafiłem na Twój nick podczas przeglądania statystyk boincstats i widzę iż pomimo wielkiego wkładu w obliczenia pozostajesz w chwili obecnej poza jakąkolwiek drużyną. W związku z tym chciałbym Cię serdecznie zaprosić do odwiedzenia strony zespołu Boinc@Poland (http://www.boincatpoland.org) oraz naszego forum (http://www.boincatpoland.org/smf/). Być może po poznaniu naszej ekipy zechcesz się do nas przyłączyć - z przyjemnością powitamy Cię w naszym gronie, a warto nadmienić iż jesteśmy obecnie najsilniejszą polską drużyną. Panuje u nas miła atmosfera i duch koleżeńskiej rywalizacji. Dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie tej wiadomości i pozdrawiam
Aleksander Parkitny

Witam i
dziękuję za zaproszenie oraz miłe słowa. Obiektywnie rzecz biorąc mój wkład jest wciąż bardzo skromny, ale na szczęście stale się powiększa. Niestety nie jestem zwierzęciem stadnym, więc pracuję we własnej mini-grupie. Nie mniej z sympatią obserwuję Wasze dokonania i korzystając z okazji życzę sukcesów.
Pozdrawiam R

Cyfron

Cytatpzajdel
3 Jul 2010 12:43:57 UTC
Czesc,
Dzieki za zaproszenie. O ile dam radę to się wpiszę.
PZ

CytatMisiek
4 Jul 2010 0:10:32 UTC
No to macie nowego członka ;D

i jeszcze jeden kiedyś do mnie napisał, ale nie mam już wiadomości od niego.

apohawk

Ja kończę rozsyłać zaproszenia do mojej ostatniej 50, jeszcze kilka SETI mi zostało przez ten limit. Albo przerobiłem za mało, albo mam pecha, ale nikt nie odpisał, pozostaje się łudzić, że nie odpiszą, ale dołączą do zespołu ;)
Zauważyłem właśnie, że w Spinhedge też nie ma opcji wysyłania wiadomości, a trafił się właśnie liczący tylko Spinhedge.
No good deed goes unpunished.

Troll81

CytatFrom: marekpila (ID 9186571)
Subject: re: Zaproszenie do drużyny

Witam
Dziękuje za zaproszenie. Już od samego początku chciałem się zapisać do waszej drużyny, ale jakoś tak czasu brakowało na te formalności. Wreszcie dziś tego dokonałem.
Pozdrawiam
Marek

Pigu

ach - jak miło widzieć, że zaproszenie, które kiedyś skleciłem tak ładnie działa  XD

gratki kamraci za kawał galerniczej roboty który wykonaliście przy rozsyłaniu :parrrty:

Troll81

Za miesiąc obejrzymy wyniki :D

Troll81

tak się zastanawiam. ponieważ odzewu juz od dawna nie widze to może zrobić by podsumowanie już teraz??


Troll81

Zebrać listę tych do których wysyłaliśmy i sprawdzić kto sie stał członkiem teamu :D

Troll81

Warto by zrobić podsumowanie naszej akcji :D

tmphaha - podejmiesz się misji??