Erich von Daniken odwiedzi Polcon 2012 :D

Zaczęty przez Troll81, 01 Czerwiec 2012, 07:52

Troll81

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na specjalne zaproszenie organizatorów Polconu 2012 Wrocław odwiedzi Erich von Daniken. Twórca paleoastronautyki  pojawi się na  na Polconie 24 sierpnia w piątek i wystąpi z dwoma wykładami ,,Daniken Total" i ,,Starożytny Egipt" (ok. godz. 14.00 i godz. 18.00). Ilość miejsc na wykłady jest ograniczona.

pszyklejony


Ufol

Powinni zrobić jakiś zapis video, lub audio, z tych wykładów. Zainteresowanych będzie więcej niż miejsc, poza tym nie każdy przecież ma czas i możliwości, aby wysłuchać ich na żywo. Przeczytałem praktycznie wszystko, co w Polsce można znaleźć w temacie paleoastronomii. Nie wiem, czy teoria propagowana m.in przez Ericha von Danikena jest słuszna, lecz jej wartość intelektualna nie budzi moich wątpliwości. To wspaniale, że taka hipoteza została postawiona, gdyż stała się okazją do wielce zajmujących refleksji.

Troll81

dlatego ja zamierzam się dobić do niego by zebrac podpisy na książkach i komiksach :D

legis

a co z tym małym tunelem w piramidzie, wpuścił tam takiego małego robota potem wiercili dziurkę a tam jakieś drzwiczki i misje musieli przerwać poszło to dalej ?
Tak mi się przypomniało  %)

Troll81

potem okazało się że to TOITOI :D