Wzrośnie poatek od piractwa.... o 2000%

Zaczęty przez Troll81, 08 Czerwiec 2012, 17:17

Troll81

http://di.com.pl/news/45598,0,Podatek_od_piractwa_wzrosnie_o_2000_Kto_da_wiecej.html

sknd


apohawk

Szlag człowieka trafia, jak sobie przypomina o takich herezjach. Normalnie nic, tylko chce się coś spiracić. Tak na przekór, skoro i tak nas okradają z tych pieniędzy.  :wth:
No good deed goes unpunished.

krzyszp

Ja tylko jednego nie rozumiem, dlaczego kara się za piractwo, skoro ja np. karę za to płacę na bieżąco kupując pendrivy, czyste płyty, itd. Dwa razy się kara za jeden czyn?
W ogóle komercjalizacja (a raczej monetaryzacja) wszystkiego, gdzie da się znaleźć jakikolwiek pretekst doprowadza mnie już do szewskiej pasji...  :wth:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Ufol

Oto kolejny, z niezliczonych dowodów, na upadek i kres cywilizacji tzw. zachodniej, czyli łacińskiej. Odchodzi się od jej źródeł i fundamentów, m.in domniemania niewinności. Jeżeli płacimy podatek, to oznacza, że z góry uznano obywateli za winnych, to szalenie niebezpieczny precedens. Obawiam się, że większość, dokumentnie ogłupiona medialną papką i bezrefleksyjną edukacją, tego nie dostrzega.

stiven

Kolejny kretynizm polega na tym, że obecnie piractwo ma charakter głównie elektroniczny. Kto nagrywa stuff na płyty? Kowal zawinił, Cygana powiesili ...

Troll81

własciewie to skoro juz zapłaciłem za piracenie to byłbym frajerm gdybym nie piracił..... własciwie to nawet żeby nie płacić na darmo nalezałoby spiracić jeszcze troszkę....