Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

PBT_Bulleczek

Zauważ, że czas na serwie jest inny, mój poprzedni post był pisany wczoraj wieczorem a następny dziś rano, różnica 10h
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

KrzychuP


PBT_Bulleczek

o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

Robert1970

eee tam :) Banialuki Waszmościowie opowiadacie ;) Wygrywam ja :)

PBT_Bulleczek

o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

KrzychuP

A przepychajcie się, a sobie tymczasem na końcu stanę ;)

PBT_Bulleczek

Bucik mi się rozwiązał - proszę przodem a ja tymczasem spokojnie zawiążę.
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

KrzychuP


PBT_Bulleczek

o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.


Robert1970

ja tam na boso, a z przodu kałuża, tak więc stanę na końcu :)

remix85

Już się wam znudziło? A taka fajna historyjka wychodziła :D
Skoro wracamy do oryginalnego wątku, to ja sobie tak po partyzancku podejdę do kolejki ;)

Robert1970

Ale że Polacy gościnni, to Pan przodem - bardzo proszę :)

A co do historyjki - zawsze możesz pociągnąć dalej :)

Mchl

Tak mi się skojarzyło, że ta opowieśc ma pewne cechy wspólne ze skecze kabaretu Mumio. Tak więc bedę kontynuował moim ulubionym fragmentem tego skeczu.

Nahle...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PBT_Bulleczek

... poczułem narastające napięcie i koniecznie musiałem spojrzeć na zegarek .....

Cieszę się. że są chętni do kontynuacji opowiastki
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

Robert1970

...niestety, po zegarku na moim ręku pozostał tylko fragment nieopalonej skóry...

PBT_Bulleczek

.... brak opalenizny natomiast przywołał na wspomnienie ostatnią noc i jej konsekwencje ....
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

KrzychuP

...kiedy to ubrany w czarny kombinezon i kominiarkę, wspinałem się na wieżę zegarową miejskiego ratusza, aby...

PBT_Bulleczek

... zsynchronizować zegarki, odpowiednie ubranie miało pomóc mi w ......
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

Robert1970

Panowie, teraz to chyba bijemy rekord świata na najdłuższe zdanie :)

Nic ciekawego mi wena nie podpowiada, to tym razem nie pociągnę dalej :)


A ja znowu ostatni :)

PBT_Bulleczek

To kto pierwszy się znajdzie do opowiastki? Ja poczekam tymczasem na końcu kolejki.
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

Mchl

...w dostaniu się na bal kostiumowy, którego motywem...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

...przewodnim miała być hiperprzestrzenna zmienność naszych ubrań. Tymczasem...

kempler

....wybiła północ a ja starym zwyczajem zamieniłem się w Litoria caerulea...

Witam w nowym dniu. Z rańca obrodziło mi 8 jednostkami RALPHA i 2 piratów Arrrrgh :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

remix85

Cytat: "kempler"....wybiła północ a ja starym zwyczajem zamieniłem się w Litoria caerulea...
... Jednak tym razem coś się nie zgadzało... Nagle zauważyłem że wyrasta mi ...

AL

...coś na klacie - i wcale to nie był włos męskości.

PBT_Bulleczek

Wyglądem przypominało 3 sutek, bardzo obawiałem się o wyrośnięcia skutek
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

KrzychuP

Wygląda na to, że jak zagipsowywali mi ręce, to musieli podać mi przez przypadek w szpitalu jakieś hormony, a może to nie przypadek, tylko...
Witajcie!

PBT_Bulleczek

celowe działanie salowej Gertrudy, która ....

Już myślałem, że wszyscy wiosną się zachłysnęli. Całą dobę byłem ostatni, ale na szczęście wszystko wraca do normy ;)
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

KrzychuP


kempler

...w rzeczywistości była ruskim agentem. "Albo Ona albo Ja" pomyślałem...


A ja wczoraj zacząłem 4 tygodnie praktym dyplowoych :?  4 tygodnie przed kompem (któy oczywiście się nie marnuje  :twisted: )

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

i skontaktowałem się z kuzynem Egonem, który pracując jako niepozorny ciastkarz, wieczorami w piwnicy dorabiał sobie produkując wąglik dla Talibów z Klewek. Doradził mi...
wygrywam

kempler

...abym skontruował mini-GPS abym mógł przypiąc go do małego palca prawej stopy. Wiedziałem że tą nogą agentka zada cios...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

naszemu listonoszowi, który pod takim przebraniem przemycał dla mnie tajne wiadomości z...

kempler

z Kremla. To wyjaśniało dlaczego agentka chciała nam zrobić kuku. Zastanawiał mnie dziwna zapach wydobywający się z mojej lewej kieszeni

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

Czyżby była to kanapka, którą włożyłem do kieszeni w dniu, w którym wylądowałem w szpitalu? Czując dziwny zapach z kieszeni czułem jak w kieszeni...

PBT_Bulleczek

Nasunęła mi się myśl - przecież stare kanapki chomikował Czesio z "Władcy móch" - może jesteśmy spokrewnieni, kieszeń pulchniała  w oczach...
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

Mchl

Czesio chomikował... chomik Czesiował... motyw nie całkiem żywego chomika powracał jak natrętna mócha. Kieszeń kipiała wewnętrznym życiem.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Czesio pancerfaust...Tak, tak ten zawodowy połykacz zużytych skarpetek mógł coś wiedzieć o porwaniu wigilijnego karpia...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....