Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

jaskij


AL


jaskij


Pigu


jaskij

Oooooooo nie...... tego nie wybaczę!
There's no holding back.
Zaraz nam serw forum padnie ;pp

Bober

A co wam dziś tak wszystkim zależy  :?:
Odpuście sobie  :P

jaskij

Tak mi się powiedziało... ale generalnie jestem w jakimś takim dziwnym nastroju. I mam ochotę trochę pospamować.

RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

jaskij


emik




AL



AL


jaskij

I'm completely, totally, 100% sure it's not You who is to win here.


jaskij

One thing on which we agree. Pity it isn't something else.

AL

Co ja to miałem zrobić hmm, aha powygrywać między jednym newsem a drugim!

Pigu


AL

Ranek jeszcze nie nastąpił przecież chyba jeszcze?

Pigu


AL

Aaa znaczy się witasz na nocnej zmianie. No to ja też witam.

Pigu

hehe pewnie długo nie posiedzę, ale zawsze poprzeszkadzam

AL


Pigu


jaskij

Nie chce mi się już dziś spamować, ale mam pytanie: który projekt daje stosunkowo dużo kredytów i nie zużywa RAMu (to drugie ważniejsze) ? Namówiłem matka na puszczenie BOINCa na jej kompie, ale ponieważ jest to WinXP z 512 MB RAMu to muszę wybrać jakiś projekt, który mało go zużywa.

AL


Pigu

Cytat: "AL"Tjaa już widzę te Twoje troszkę :wink:

tyci tyci  :twisted:

Bober

Cytat: "jaskij"Nie chce mi się już dziś spamować, ale mam pytanie: który projekt daje stosunkowo dużo kredytów i nie zużywa RAMu (to drugie ważniejsze) ? Namówiłem matka na puszczenie BOINCa na jej kompie, ale ponieważ jest to WinXP z 512 MB RAMu to muszę wybrać jakiś projekt, który mało go zużywa.

QMC i/lub ABC. Punktują oba przyzwoicie (QMC>ABC) i zajmują średnią ilość pamięci (60-80MB). Główna różnica to długość przeliczania próbek. W ABC jest różnie, ale przeważają krótkie (do kilku godzin). W QMC to chyba wiesz.

Polecam też RCN. Zajmuje koło 2MB RAMu, więc w ogóle nie da się odczuć, że BOINC chodzi.
Tylko trzeba zadbać o wysokie benchmarki, żeby przyzwoicie punktował.

AL

To w przerwie pomiędzy kolejnymi newsami znowu sobie powygrywam!

kempler

Cytat: "AL"To w przerwie pomiędzy kolejnymi newsami znowu sobie powygrywam!
Powiem krótko: nie :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL


cezar






Pigu


Bober

Czy twój Quad chodzi 24/7 :?:
Pytam bo coś tak mi się wydawało, że to mogłoby dostawać więcej niż 800-1000pkt/dzień.

Pigu

cierpliwości - mój rac w sygnaturce jest bardzo zacofany - powoli narasta :D od nastu dni poniżej 1,3k nie schodzę, a od kilku powyżej 2 jestem

AL


Bober

Cytat: "Pigu"cierpliwości - mój rac w sygnaturce jest bardzo zacofany - powoli narasta :D od nastu dni poniżej 1,3k nie schodzę, a od kilku powyżej 2 jestem
Ale ja byłem bardziej dociekliwy i zajrzałem w Twoje hosty na BOINCstats. I wychodzi, że nie liczysz 24h/dzień  :P
Natomiast takie Quady jak Twój wyciągają w SETI nawet 4k/dzień.

To masz jeszcze rezerwy niewykorzystane  :wink:

Pigu

---------- 00:58 05.09.2007 ----------

do końca września chcę być na 20stym miejscu w seti i zamierzam tego dopiąć :D będę wykorzystywał rezerwy

---------- 00:59 ----------

na razie buduję jeszcze bazę wyników do porównania - wkrótce wgram optymalki i zobaczę czy skoczy

AL