Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

Pigu


AL


emik



Pigu


AL

Cytat: "Pigu"wygrywam
Wygramy wszyscy jak KrzychuP zdąży z budową autostrad a inni z budową stadionów i reszty infrastruktury.

Pigu


AL


emik



AL


Pigu


AL


Pigu


RAD-Poland

właśnie skończyłem liczyć próbki w projekcie RND@home i [link nie aktualny] będzie "zadyma"

trzymałem kciuki do końca, próbki się poprawnie przeliczyły


a teraz czas na wygrywanie  :wink:

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AL

Szczęściaż - mi z 4 wszystkie się wysypały - średnio po 40 do 60 godzinach.

RAD-Poland

Witam
wtorek - kolejny dzień tygodnia  :wink:
AL ryzykowałeś,
może aplikacja pod Linuksem stabilniejsza, dobrze działa progres bar prawdopodobnie po 12h-14h sam bym przerwał wu
jeśli z założenia ma duża część wu się wysypywać to może powinni naliczać punkty za czas pracy w projekcie a nie za wyniki

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu


AL

RAD-Poland - masz rację, wiedziałem w co się pakuję. Pokarało kakao i teraz na jakiś czas odpuszczam sobie tak ryzykowne projekty i zaczynam kończyć realizację swoich starych założeń (min. 5k w każdym możliwym projekcie - a do 100k jamina to mi jeszcze sporo brakuje). Więc teraz na tapecie u mnie BURP, The Lattice, SHA1 a potem yoyo. Oczywiście cały czas neuron - jak tylko puszczą jakieś jednostki i tak samo enigma.

Pigu


AL

Cytat: "Pigu"a secik?  :(

Secik już dawno ma wielokrotność 5k. Nawet w seti beta 5k dawno przekroczone - więc narazie szlaban na oba projekty.

RAD-Poland

u mnie na pierwszy ogień 10 wu RALPH'a  - waśnie puszczają jednoskti

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu

Cytat: "AL"
Cytat: "Pigu"a secik?  :(

Secik już dawno ma wielokrotność 5k. Nawet w seti beta 5k dawno przekroczone - więc narazie szlaban na oba projekty.


buuuu  :(  :(  :(

RAD-Poland

AL
w projekcie RND@home zabrakło informacji o kaju :wink:
CytatFounder   AL ADIM
Country   None

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu


AL

Cytat: "RAD-Poland"AL
w projekcie RND@home zabrakło informacji o kaju :wink:
CytatFounder   AL ADIM
Country   None

Dobre - a ja właśnie chciałem tu krzychu p. po porawiać (bo sobie drużyny nie zaznaczył w SHA-1 Collision Search Graz a Majkel i belem też uprawiają międzynarodówkę).
Swój błąd już naprawiam - dzięki za cynk!

Pigu


AL

Cytat: "AL"Dobre - a ja właśnie chciałem tu krzychu p. po porawiać (bo sobie drużyny nie zaznaczył w SHA-1 Collision Search Graz a Majkel i belem też uprawiają międzynarodówkę).
Swój błąd już naprawiam - dzięki za cynk!

Jendak krzychu p. jest w naszej drużynce - tylko BS chyba jeszcze nie wyłapało tego.
Wczoraj miałem bardzo kiepski dzień - a dzisiaj jaka poprawa! Przekroczyłem 800k ogólnie i odfajkowałem kolejny projekt do 5k (SHA-1). :D

Pigu

=D>

ani się obejrzysz, a Pigu odfajkuje swoje pierwsze kk  :-$ proponuję wyścig kto pierwszy tego dokona :mrgreen: poważnie

AL

Cytat: "Pigu"=D>

ani się obejrzysz, a Pigu odfajkuje swoje pierwsze kk  :-$ proponuję wyścig kto pierwszy tego dokona :mrgreen: poważnie

No razem to już prawie mamy milion!

Pigu


emik



Pigu


emik



Pigu

oglądałeś niedawno alusy? ja jestem akurat w trakcie - kończę 6ty sezonik

emik

nie oglądałem, ale tak jakoś mi się przypomniało :)

acha to ja LeClerc i wygrywam  :twisted:


Pigu

to słucha uważnie bo nie będę powtarzał  :twisted: wygrywam

emik



Pigu



emik

a w tle portret upadłej madonny z wielkim cycem


Pigu