Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

AL


emik



AL

W weekend to dopiero mam roboty od groma  :cry:

Pigu


jaskij

Witam na chwilę, bo zaraz idę na koncert ;PP Jak zwykle przed koncertem zastanawiam się, czy to przeżyję ;PP
Koncert Behemoth, HateSphere i Rootwater :)
info

Pigu

muecheche byłem wczoraj w Poznaniu - suporty mogli sobie odpuścić, ale sam beszek jak zawsze genialny :D może wrzucę swoją fotkę z Nergalem  :twisted:

AL

Powróciłem do żywych i zabijam klina klinem - a i wygrywam.

RAD-Poland

teraz ja
AL dostałeś 35 w w LHC i Tobie mało, a ja z trudem złapałem 30 (za późno zauważyłem nowy limit "Maximum daily WU quota per CPU =   20/day"  :)
ale to inna konkurencja  :wink:

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

kret


AL

Dziś mam taki dzień, że nie wiem w co ręce włożyć. Właśnie Hydrogen zaczął wkońcu po 2 m-cach poszczać dobre i nie wadliwe WU.

RAD-Poland

Hydrogen@Home   :(
brak Kodu Zaproszenia
CytatPoprawny kod zaproszenia jest wymagany, aby stworzyć konto w tym projekcie!

a tymczasem dla poprawy humoru wygrywam :)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu


emik



Pigu

hoho sygnaturka przekroczyła mi 1k rac :mrgreen: ciekawe kiedy dotrze do faktycznej wartości

(no Al spinaj się, bo będę na 1kk pierwszy hihi)

RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AL

Zaczyna być widać Twoje przyspieszenie - zakład przyjmuje z ciekawości - choć przy moich ostatnich dziennych urobkach nie widzę swojej wygranej w różowych barwach.

jaskij

Ja do Ucha wszedłem dopiero po Rootwaterze... już upity ;PP HateSphere było spoko, choć niezbyt to pamiętam, a Behemoth był zaje,kurwa,bisty (wybaczcie przekleństwo).... aż se koszulkę kupiłem ;PPPPP

Pigu

---------- 00:01 14.09.2007 ----------

z drugiej strony masz wielką przewagę w total na starcie, a z moim racem wiele się może przez ten czas wydarzyć  :twisted:



na przykład może drastycznie.... wzrosnąć  :wink:
będzie ciekawie

---------- 00:03 ----------

ha - behcio zawsze jest taki  :twisted: \m/

AL

No tego wzrostu w "Twoich" laboratoriach się właśnie obawiam!

Pigu

ha otrzymałem w sumie zgodę na "zainfekowanie" (acz może należało to interpretować "rób co chcesz, tylko nie truj zada"  :wink: )

jednak te kompy w większości mają ustawione 80% cpu (nieśmieszne byłoby ich przegrzanie a kilka robiło się brzydko ciepłych nawet na blachach) za to w ilości ok 25 więc cosik z tego powinno być

AL


Pigu

*zaciera łapki*

nom  :twisted:  nie mogę się doczekać

kret

złapałem mało w LHC to sobie chociaż powygrywam!

Pigu


kret


RAD-Poland

Cytat: "kret"em, tya..jedną złapałem ._. łapiecie po 30 przełączając sobie 'Connect to network every:' ? da sie to tak szybko zrobić?
potrzeba ok 1 min (zmian w preferencjach i ręczna aktualizacja managera)
tym razem rozdanie było bardzo krótkie 25 min - liczył się refleks  
inny sposób to dodatkowe managery na wirtualnych maszynach z innym profilem
mój główny host złapał "0" wu - profil 0,02 day connect ,
jeden wirtualny 20 wu, a drugi 10 wu  - profile 10 day connect
EDIT: vm mają ok 3% mniejszą wydajność, ale pracują tylko dla projektów z małą ilością wu

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

kret

oczywiście trzeba w tym czasie zatrzymać inne projekty, bo też zaczną łykać próbki, prawda? a to nie szybciej właśnie sobie ustawić drugi profil i go zmienić przy rozsyłaniu próbek? czy zmiana ustawień i aktualizacja managera to pewniejszy sposób?

RAD-Poland

1) TAK
2) po załączeniu nowego profilu cały host się przełączy i wszystkie projekty, postępowanie jak w pierwszym punkcie
3) TAK pod warunkiem:
a) zatrzymać pozostałe projekty,
b) aktualizacja pref/ lub przełączenie profilu,
c) aktualizacja managera (ręczna - reakcja natychmiastowa)
d) po ściągnięciu próbek, przywrócenie ustawień
e) upewnienie się czy w tym czasie inny projekt nie zaktualizował się
f) załączenie wstrzymanych projektów
wolę wirtualne maszyny (tylko jedno kliknięcie - zaktualizuj i wu się ściągają)  :)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu


kret

no przyznam, ze brzmi to fajnie, pomysł z vm :) jesli o mnie chodzi o powinno się dodać taki przyklejony temat, albo coś do FAQ :)

Pigu


AL

Cóż z tego skoro mnie przy kompie nie było - jak LHC WU rozdawało...

Pigu


AL


kret


Bober

Cytat: "kret"no przyznam, ze brzmi to fajnie, pomysł z vm :) jesli o mnie chodzi o powinno się dodać taki przyklejony temat, albo coś do FAQ :)
Jestem za. Tylko niech ktoś coś napisze, a ja wrzucę  :P

Pigu

powiedzcie mi - można przenosić wu między kompami? czy mógłbym podprowadzić z kompa obok część jego buforka?  :twisted:

Bober

Z tego co wiem to możesz podprowadzić wszystkie przenosząc całego BOINCa. Części to chyba nie bardzo  :P

kret

Cytat: "Bober"Jestem za. Tylko niech ktoś coś napisze, a ja wrzucę  :P
hm..może autor pomysłu?  :wink:

Pigu