Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

Pigu


AL


Pigu


AL


Pigu

ja sobie do piwka książkę poczytam  :twisted:

AL


Pigu


AL

Cytat: "Pigu"tg?

Torrent.Gigs - jak w userbarze. To taki zamknięty tracker z torrentami, tak samo jak RmvBusterS.pl - apropo! Dziś mam chyba dzień awansów - bo na bustersach awansowali dziś mnie z Lite Uploadera na Uploadera!



Pozatym zdobyłem dziś 10k w enigmie i do pełni szczęscia brakuje mi tylko 5k w Lattisie (a brakuje bardzo niewiele).

Pigu


AL

Pigu - jak chcesz to mogę Ci dać zaproszenie do Bustersów (tylko filmy w RMVB i trochę w h264) - to sobie zobaczysz jak fajnie lecą torrenty na zamkniętych trackerach.

Pigu

hmm :) jest jedno ale, ale ubiorę je w słowa jutro :) teraz jeść - tak czy siak dzięki

AL

Nawet mi nie mów o papu - bo mnie ssie - a do rana nie powinienem już nic więcej jeść.

kret


Pigu

Cytat: "AL"Pigu - jak chcesz to mogę Ci dać zaproszenie do Bustersów (tylko filmy w RMVB i trochę w h264) - to sobie zobaczysz jak fajnie lecą torrenty na zamkniętych trackerach.

widzisz - problem w tym, że już kiedyś mój usługodawca wysyłał mi monity o zaprzestanie procederu (wtedy to był emule) i od tego czasu unikam czegokolwiek co coś udostępnia z mojego dysku - teraz koncentruję się na rapidach, megauploadach i p2m  :wink:

AL


Pigu


emik



AL


emik



AL


Pigu

panowie - dobra nowina - http://setiathome.berkeley.edu/show_host_detail.php?hostid=3942548
ja tylko skończy się przeprowadzka na tego laptoka powinien zacząć wnosić jakiś regularny wkład w nasze osiągnięcia

dodatkowo dziś byłem w sklepiku i zamawialiśmy drugiego q6600 - powinien odesłać pierwsze wu w okolicach środy

AL


Pigu


RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu


emik




Pigu


dvh6


Pigu


cezar






AL


Pigu


AL


PMG

pff

A swojądrogile nam teraz podskoczy RAC w SETI

I czemu tego nie ma w einsteinie gdzie jest chyba bardziej sprawiedliwie

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

AL

Dlatego ja dla równowagi od seta trzymam się z dala realizując dzielnie swój plan minimum 5k w każdym projekcie, a akurat w mc2 plan jest większy bo średniookresowo chce dojść do 75k - a potem się zobaczy. Rac w secie natomiast już mocno poszedł do góry - a o ile jeszcze skoczy? - Zobaczymy w pierwszych dniach konkursu.

Nocka moja!

kret

koniec tej nocki ;) czas dzionek zacząć :) wygrywaniem oczywiście  :twisted:

jaskij


RAD-Poland

i moja  :wink:
EDIT LHC@home kolejne próbki do pobrania

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

kret