Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

AL

Cytat: "Bober"Czyżby prezes ZZN we własnej osobie newsów nie czytał? 8O
No czytałem - tego ze strony głównej! Chodziło mi o forum, że tak cicho na nim w tym temacie.

KrzychuP

Dzień dobry, po jednodniowej przerwie spowodowanej nieudanym,ale i niezakończonym, procesie kupna samochodu.

AL

Kurcze dawno sobie tyle nie powygrywałem. Spróbuje jeszcze raz - może się uda :D


PMG


Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

KrzychuP


remix85

Druga zmiana wróciła do domciu i teraz sobie powygrywa... :)

RAD-Poland

Ostatnio tutaj się dużo (długo) wygrywa  :lol:
to może i ja spróbuję  8)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu


PMG


Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Bober


Tomislaw




AL


RAD-Poland

Cytat: "AL"Starczy już Wam :!:
jestem za, a nawet ....

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

PMG


Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Bober


Mchl

Czy w Bergen są białe noce? (Wiem, że o tej porze roku pewnie nie, ale w lecie?)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Nie znam tego jeszcze z autopsji, ale z lektury internetu wynika, że są :D
Łapią się pod te cywilne, czyli, że w miastach w zasadzie nie jest wtedy potrzebne sztuczne oświetlenie.

Za to na potrzeby Bergen powinna zostać stworzona kategoria szarych miesięcy - przeżył ktoś miesiąc pochmurnej i deszczowej pogody bez ani skrawka słońca? Zapraszam do Bergen (żeby nie było - teraz też pada :P )

W każdym razie już teraz dni są przyjemnie długie, ale to ze względu na przesunięcie na zachód...zmierzch jest teraz o 19, więc po zmianie czasu będzie to już 20.

Bober

Qrcze tak mnie dzisiejszy pech naszych sportowców wkurzył, że normalnie bym zapalił, gdybym palił... tak to se muszę browarka na uspokojenie zaaplikować :P

Co tu taka cisza dziś? nie uważacie, że za długo wygrywam?

PMG

ujmę to tak - kubica - truno. Żarło dobrze i zdechło. Ale to co małysz odwalił - czegoś takeigo jeszcze w życiu nie widziałem. To jest jednak mistrz.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

AL


kempler

Małysz się pięknie wybronił od upadku. A kubica, no cóż, wina mechaników którzy nie mogą poradzić sobie ze skrzynią biegów :(

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

remix85

Bądźmy dobrej myśli...
Małysz nie wylądował w szpitalu, a Kubica przed uszkodzeniem pojadzu był czwarty. :)

kempler

Ja wierzę że się uda Małyszowi :)
A BMW niech się bardziej postara :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Kiedyś zrobiłem skrzynkę biegów z LEGO. Jak się BMW do mnie zwróci, chętnie przekażę dokumentację.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

Cytat: "kempler"Ja wierzę że się uda Małyszowi :)
A BMW niech się bardziej postara :)

to wszystko sabotaz norwegow i niemcow!

Bober


PMG

oj tam znowu - pamiętaj - zaczał sie nowy tydzień.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

kret



AL

Powracam zniesmaczony ostatnimi wydarzeniami. Super udana dla mnie Sobota i totalna porażka w niedzielę... (dobrze, że przynajmniej chłopaki cało wyszli z opresji - jedyny to chyba był pozytyw tego dnia...).

KrzychuP


AL



AL

Moje sygnaturki zreorganizowane - jak teraz?

KrzychuP


AL


Borsook

a ja mam takie :P  zajmuje tyle miejsca co wasz i na dodatek wygrywam:)

PBT_marian_boss


KrzychuP