Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

Pigu

chyba nie dałem im uprawnień do kilowania admińskich procesów :mrgreen: ale i tak więcej spodziewam się po mojej nieuczelnianej fermie

AL


jaskij


Tomislaw




Pigu


AL

RAD-Poland - w końcu uruchomiłem wg Twoich porad BOINC'a na Mandrivie. Przyznam się szczerze, że jak chyba w marcu próbowałem - to udało mi się to w jakiś dużo łatwiejszy sposób - grunt, że działa. Niestety nie udało mi się uruchomić opery  :cry:  Szukam też jakiegoś dobrego klienta do pobierania/udostępniania torrentów. Teraz przechodząc do następnego etapu mam kolejne pytanie - jak zrobić, aby ten BOINC uruchamiał się automatycznie przy każdym uruchomieniu lina?

RAD-Poland

sposobów na automatyczne uruchamianie BOINC jest kilka z wykorzystaniem rc czy deamon

ja wykorzystuję autostart KDE

dużo informacji w temacie pomoc linuksowa
EDIT: ten parametr "-return_results_immediately" chyba działał tylko z Managerami Crunch3r'a
EDIT: co do torrentów poszedłem po najniższej linii oporu -> Azureus
EDIT: zapomniałem -> wygrywam  :D

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AL

Jutro jak będę miał czas - to poprubuje. Dziękuje i wygrywam!

jaskij

Z tego co wiem, to na stronie uTorrenta (zamiast 'u' powinien być znak 'micro') napisano, że jest on dedykowany dla Windowsa oraz dla Wine (emulator wina), ale nie wiem, czy Wine Ci kompa nie zmuli.

AL

Jeśli chodzi o ten emulator (Wine) - to podobno miałbyć zaimplementowany w mojej dystrybucji - ale skoro jeszcze do niego nie dotarłem - to go chyba niema. W skrócie Lin nie jest tak prosty w obsłudze - ale dla ludzi upartych (czasem mi się zdaża) - przez to pociągający.

Pigu

a tymczasem obejmuję fotelik wygrywającego  :wink:

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL


kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

jaskij


kret


Pigu

ja  :twisted:

a tak nadmienię, że szykuje mi się kolejny q6600 w setim - jak się uda, może da radę powalczyć z gigantami - Qflem, Gonzem, Stachem i Marianem :mrgreen:

AL

A ja tu ledwo o jakichś starych athlonkach myślę na dozbrojenie :roll:

Pigu


emik



Pigu


jaskij

jak dla kogo Pigu, jak dla kogo... mój się zacznie jutro :/

AL


jaskij


Pigu


RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

emik



Tomislaw




emik

ktoś musi pracować, aby wypoczywać mógł ktoś


jaskij


emik



jaskij


emik



Pigu


emik



Pigu


emik



Pigu


emik

racja może twoja, ale wygrywanie moje  :twisted:


Pigu