Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

Pigu


emik



jaskij


cezar






kret

Cytat: "Pigu"moi podliczydłowi z zainteresowaniem nadzorują punkciki oddawane przez ich maszynki :P
hahaha no to nic tylko pozazdrościć :) ale może sie coś ruszy z tymi kompami, bo się rok zaczął i studenciaki sprzedają czasami za grosze w akademiku :PPP

Pigu

apropo podliczydłowych i ich zaangażowania (pociągającego nawet modernizacje sprzętu) - wczorajsza premiera w teamie http://setiathome.berkeley.edu/show_host_detail.php?hostid=2446288

cezar






Pigu


emik



Pigu

nom  :twisted: a wyścigi wewnątrz nakręcają całość do jeszcze większego zaangażowania

kret

no bardzo ładnie się prezentuje :) na jekiej płytce i jaka reszta klocków jeśli można spytać?  :wink:

Pigu

dokładnie jak mój - na gygabyte p35c-ds3r i pamięci ocz platinium 800

tylko grafę wziął ze stajni ati - x1950pro

kret

hm, no płytka niegłupia, pa podobne rozwiązanie jak Asus na którego się zapatrywałem (możlwiość wsadzenia DDR2 i DDR3) :] ale karta ze stajni Ati? bleh :P kiepsko toto z linuxem mi zawsze działało, więc nigdy więcej :)

Pigu

ja u siebie trzymam 8600gt od konkurencji i jestem o jakieś 2% wolniejszy w testach hehe a może to wina tego, że nie przeładowałem sys przed testem, a chodzi komp ok kilku tyg :P

btw: plizz help - patrzcie w wątku o setim

emik

---------- 15:38 03.11.2007 ----------

na szybko coś znalazłem na ichnim forum

---------- 15:39 ----------

instalowaliście nową wersję menadżera 5.10.28 ?


Pigu


emik



kret

no właśnie, własnie, coś ciekawego się urodziło w nowej wersji?

Pigu

---------- 17:27 03.11.2007 ----------

dobre pytanie :D nie kce mi się zmieniać tylko dla nowej cyferki hehe sprawdzał ktoś kamrrraci?

---------- 08:50 04.11.2007 ----------

cio jest - gra się wam znudziła? pozwolić bym tak długo wygrywał  :roll:

RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

cezar






emik



kret


Pigu



emik



Bober

Cytat: "Pigu"
dobre pytanie :D nie kce mi się zmieniać tylko dla nowej cyferki hehe sprawdzał ktoś kamrrraci?


Tu masz zmiany od 5.10.27
W starszych postach wcześniejsze zmiany.

Pigu

ha - jutro jak dopadnę tego trefnego t7300 to obadam - już powinien być działający

jaskij

Ha! Lapek matki podłączony! Turion 64 X2 @2GHz :D co prawda tylko na Gauntleta (oficjalnie, padło stwierdzenie na jakieś 2 tygodnie, czyli pewnie z miech pochodzi :D ) Teraz przez te kilka tygodni będę miał RAC rzędu 1k-1,1k :D
Qrde :/ stary pcet z P4 mi nie chce chodzić :/ 200 RACu w plecy :/ co prawda przestał mi chodzić, zanim zacząłem liczyć (ze 3 miechy temu) ale nie było okazji go naprawić :/

Pigu


cezar

Cytat: "Pigu":twisted: seth mruczy z radości

i to jak.
6 rdzeni już szuka zielonych stworków





Pigu

---------- 01:41 05.11.2007 ----------

teraz to zaczynam razem z nim mruczeć :mrgreen:

---------- 03:08 ----------

bieram nockę i dobranoc  :wink:

emik



Pigu


kret


jaskij


kret


AL


kret


Pigu

jak się wam dzisiaj liczy kamrraci?  :twisted: