Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

AL

Dokładnie - sytuacja analogiczna do LHC - za to jak już się coś złapie :wink:

kret

chociaż 'walka o próbki' ostatnio w LHC nie ma miejsca, po tych ostatnich zmianach w limitach rozsyłanych próbek :) no i jakoś tak ogólnie więcej pracy jest :)

AL

No ja akurat w tej kwestii mam nieco inne zdanie. Owszem w ostatnim czasie był 2 może 3 większe rzuty ale teraz od kilku dni niema nic!

kret

zawsze to tylo kilka dni a nie kilka tygodni jak to czasami bywało  :wink:

AL

No tak jak ktoś czekał ponad rok - to się zgadza.

kret


AL

Tak to była niezła próba dla nas wszystkich.

kret

ale teraz niestety przerzuciłem całą moc przerobową na Seti :P z wiadomego powodu :) ale najfajniejsze jest to, że sobie zakładałem, ze będę liczył tylko kilka projektów, bo mam tylko jednego kompa a okazyjnie coś w pracy włącze..a tu zonk..liczy się tak ze 30 już prawie :PPP

AL

Mi projekty też już dawno przestały się mieścić na 1 ekranie:


A liczę w sumie głównie też tylko na jednym komputerze (choć czasem coś dodatkowego na jakiś czas wpada).

Pigu


kret


emik

witam po pracy

nawiązując do toczącej się rozmowy informuję, że ja aktualnie jestem podłączony do równo 60 projektów  :D


Pigu

ja myślałem o gonieniu w punktach a nie w ilości proj :P

kret

no punkty punktami Pigu :) ale ostatnio coraz bardziej zaczyna mi przyświecać idea 'to jaki dziś projekt liczymy'  :twisted:

emik

ja teraz czekam do jakiego poziomu punktowego naliczę SETI przez okres konkursowy, następnie zaokrągle zdobyte punkty w górę (myślę, że nazbieram około 25-30k) i to będzie mój próg dla innych projektów do liczenia (taki mam sprytny plan  :twisted:  :twisted: )


kret

diabelski plan  :D  chętnie się do niego podłączę :twisted:

AL

Ciekawie, ciekawie - ja jak już nieraz pisałem mam plan aby każdy projekt do min. 5k podgonić (a w niektórych przypadkach nie będzie łatwo lub ze względu na zakończenie projektu nie będzie to możliwe) a kilka wybranych podgonić nieco bardziej. Ostatnio jak sprawdzałem na podręcznej liście - to byłem zarejestrowany w ponad 70 projektach - co nie znaczy, że z każdego już dane mi było coś policzyć ( kilka jeszcze nigdy mnie WU nie zaszczyciło ).

kret

no od czegoś trzeba zaczac, więc 5k dobre na początek :)


kret

Cytat: "emik"Cała prawda o kobietach
buhahahaha  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Pigu



kempler

Niezłe.

Pytanie za 100 claimed credit  :)  Jaką trasą najszybciej dojechać z Bydgoszczy do Gliwic? Doczłąpać się do łodzi a potem jedynką czy proponujecie coś innego ?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....


Pigu

Cytat: "kempler"Niezłe.

Pytanie za 100 claimed credit  :)  Jaką trasą najszybciej dojechać z Bydgoszczy do Gliwic? Doczłąpać się do łodzi a potem jedynką czy proponujecie coś innego ?

za granted to bym zaczął szukać  :wink:

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


AL

No to i macie coś odemnie. Z okazji weekendu motoryzacyjnego na bustersach znalazłem fajny filmik

Luke Sky Biedronka Walker :lol:

Pigu


AL

Cytat: "Pigu"przezacne

Tutututu...bzzzyy :D


Edit

BTW Pigu apropo Twoich kłopotów z rapidem - słyszałeś może o Chomiku? Wiem, że to nie rozwiązuje Twoich problemów z Rapidem, ale może Ci się przyda.

Pigu

już stargałem seaQuesta :mrgreen: teraz kończę z rapidem - p2m idzie dziesiąt razy szybciej

AL

Czyżby Twój operator zniósł restrykcje?

Edit

Ok już znalazłem tą małą różnicę p2m nie równa się p2p

Pigu

heh p2m to przeca coś zgoła innego niż p2p  :twisted:

AL

Cytat: "Pigu"heh p2m to przeca coś zgoła innego niż p2p  :twisted:

Dokładnie. Sam jeszcze nie korzystałem z p2m i stąd wynika moja niewiedza z czym to się je.

Pigu

w skrócie p2m to targanie z kont mailowych (najczęściej gmail) na których ktoś coś umieścił - po protokole smtp, więc mogą mi naskoczyć (gdyby ktoś sprawdzał co targam to musiałby złamać konstytycyjną wolność poufności korespondencji) a poza tym te protokoły mają najwyższe priorytety, skrzyneczki duże wydajności i efekt końcowy jest taki, że targanie odbywa się pełną szerokością łącza i jest nie do zablokowania (trza by zablokować email :P) więc można kożystać wszędzie (na pracowni na uczelni ciągną z 960kBps)

kret


Pigu

moorhunt i peer2mail :)
www.ufs.pl
www.p2m.org.pl

kret

no tak, niby to bezpieczniejsze..ale zmusza do upload'owania prawda?