Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

AL

I tak niezły czas. Ja w wakacje( warunki bdb) wracając z Mazur (Żabinek/Kruklanki) omijając Warszawę do Cz-Dz. (nieco ponad 600km) potrzebowałem nieco ponad 8 godzin ( z małymi przerwami na coffi ) na pokonanie tej trasy. Za to na Mazury jadąc przez Warszawę jechałem już ponad 11 godzin. Praktycznie pokonanie samej warszawy zajęło chyba z ponad 5 godzin. A wszystko to Sejaczem 900 na gaz ( przyspieszenie tragedia - a max. 150/160 - ale z górki ;-)

kempler

Wg. mnie czas beznadziejny :wink:
Jak wracałem z piątek to jechałem 6,5 godziny - to jest dobry czas  :D  W dużych miastach to jest tragedia :/

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

kret


kempler

Cytat: "kret"hje hje :) pociąg ma zawsze swój urok.. ;)
Wiem wiem  :wink:  Trasa Gliwice - Kutno nie jest mi obca. Podróżowałem nią wiele razy :) Kiedyś ukradli trakcję i pociąg miał opóźnienie 4 godziny :0

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


kret

mi kiedyś ukradli szyny jak jechałem :D objazd robili :)

Pigu


AL


Pigu


AL


kret


AL

Idę wziąść coś na uspokojenie - bo nie zdzierżę...


AL

Cytat: "kret"hm?

Jeszcze stygnę  :evil:

Wystarczyła krótka rozmowa z serwisem HP by doprowadzić mnie do stanu wrzenia i ogólnej chęci wysadzenia tej firmy w powietrze przy pierwszej sposobności.

kret

no cóż..jak to mówią.. HP ---> High Price ;)  co nie znaczy, że zawsze idzie z tym w parze jakość..

AL

Cytat: "kret"no cóż..jak to mówią.. HP ---> High Price ;)  co nie znaczy, że zawsze idzie z tym w parze jakość..

Teraz to ja mam High Presure...

Pigu



kempler

14 godzin w pracy bleeeeee, AL , mogę ich laserem pochlastać  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


AL

Dobrze, że juz dziś - a nie wczoraj. Już trochę ochłonąłem i czas zacząć nowy miejmy nadzieję dobry dzień. BTW - wygrywam!

Pigu


Bober


AL

Próba przejęcia nocki...tak na dobry początek dnia :wink:

Bober


Bober

Buuu. Zero konkurencji miałem tej nocy. A tak długo czekałem  :wink:

Pstryk.

emik



Pigu


cezar






AL


emik

[praca mode off]
[wygrywanie mode on]

:twisted:


Pigu


AL


AL



Bober

A Tommy to się dopiero długo nie zjawiał  :wink:

Tomislaw

Cytat: "Bober"A Tommy to się dopiero długo nie zjawiał  :wink:

Potyczkę z kuroliszkiem miałem a potem zahaczyłem do misia kudłacza no i tak jakoś zleciało :wink:



AL


Pigu