Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

Pigu


kret

heh..wywaliło mi posta, bo znów forum pada ;)

Bober

A ja zdaje się pisałem, że tej nocy również będę czuwał  :lol:

kret


Bober

Zobaczymy jak się prace będą posuwały  :P

kret

to ja chyba oddam pole, żeby ze zdwojonymi siłami powrócić jutro :)

dobranoc :)

Pigu

Cytat: "kret"całą, całą? :P

CAŁĄ :mrgreen:

Bober

Nie mogę iść spać, bo liczę na swym liczydle  :wink:

Pigu


Bober


Pigu


Bober

Ale niedługo biorę się za odzyskiwanie pierwszego miejsca w Enigmie. Tyle, że sam pewnie nie dam rady  :wink:
Może pomożesz?  :P

AL

Cholercia wciągło kilkanaście ostatnich postów (tu i w innych miejscach forum). Agrrrr

Bober

Mnie się wydawało, że kilka w temacie Sukces i tu. Gdzieś jeszcze?

AL

Cytat: "Bober"Mnie się wydawało, że kilka w temacie Sukces i tu. Gdzieś jeszcze?

A kto to wie - teraz i tak już po ptokach.

Bober

Znikały już kiedyś w ten sposób posty? Jakoś sobie nie mogę przypomnieć.

AL

No właśnie ja też nie, choć kiedyś była większa akcja z serwem i kilka newsów przepadło (pomogło wtedy w odzyskaniu google ze swoją kopia strony - od tego czasu regularny backup z automatu jest robiony przez Mchl co 24h) - to i kilka postów mogło przepaść, ale naprawdę już nie pamiętam jak to było.

Bober

No nic. Ja właśnie skończyłem pisać pracę magisterską. Idę się wreszcie porządnie wyspać. Dobranoc.

kempler

Cytat: "Bober"No nic. Ja właśnie skończyłem pisać pracę magisterską. Idę się wreszcie porządnie wyspać. Dobranoc.
=D>  =D>  =D>

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu

Cytat: "Bober"Ale niedługo biorę się za odzyskiwanie pierwszego miejsca w Enigmie. Tyle, że sam pewnie nie dam rady  :wink:
Może pomożesz?  :P

jak tam jest z wu? bywają, czy jest stały dopływ?
btw: no ja dopiero zaczynam pisać pracę :(

kret


RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AL

Cytat: "Bober"No nic. Ja właśnie skończyłem pisać pracę magisterską. Idę się wreszcie porządnie wyspać. Dobranoc.

Gratulacje =D>  Teraz najwyższa pora, żebym i ja swoją odkopał i dokończył.

kret

Cytat: "Bober"No nic. Ja właśnie skończyłem pisać pracę magisterską. Idę się wreszcie porządnie wyspać. Dobranoc.
ja też sie przyłączam do gratulacji :) ja jestem w połowie swojej..eh..i teraz niby miesiąc siedzenia w domu, więc można pisać..tya..tylko, ze nie moge siedzieć przy kompie za bardzo, bo mnie noga boli.. :/ arrrrr...

Pigu


AL


Bober

Cytat: "Pigu"
jak tam jest z wu? bywają, czy jest stały dopływ?
btw: no ja dopiero zaczynam pisać pracę :(

Są cały czas i też mają optymalizację. Prawie jak SETI. Tylko, że bardziej swojskie  :wink:

Powodzenia wszystkim pisarzom  :D

AL


emik



Pigu

Cytat: "Bober"
Cytat: "Pigu"
jak tam jest z wu? bywają, czy jest stały dopływ?
btw: no ja dopiero zaczynam pisać pracę :(

Są cały czas i też mają optymalizację. Prawie jak SETI. Tylko, że bardziej swojskie  :wink:

Powodzenia wszystkim pisarzom  :D

ech - no właśnie jak jest stały dopływ, to nie doczepię kompa :( - to, że RALPH urywa mi ok 20pkt dziennej daniny dla wielkiego Setha zupełni mi nie przeszkadza, inaczej przy stałych dostawach wu z Eni - tu już nie mógłbym oddać się w pełni liczonym projektom :(

za to na wypadek crashu w seti i końca bufora deklaruję, że właśnie do eni skieruję podczas przeczekiwania moc

emik

specjalnie dla Pigu:

sygnaturka jeszcze tego nie odnotowała ale właśnie przekroczyłem 20k w secie, a przed miesiącem miałem tylko 1k  :D


Pigu


AL


Pigu



AL

Bielsko stoi. Drogi wylotowe do Żywca, Krakowa i Szczyrku zablokowane a przez to i Bielsko - do którego nie da się dojechać od Czechowic - słowem KATAKLIZM. Dzisiaj trochę pojeździć musiałem i gdyby nie dobra znajomość miasta i korzystania miejscami z chodników i poboczy - to pewnie bym jeszcze kwitnął w aucie przez kilka godzin. Samo przedostanie się przez jedną główną drogę ( a chciałem ją pokonać w poprzek) zajęło mi ponad 20minut, a i to tylko dlatego, że nie wytrzymałem wysiadłem z auta i poszłem uprosić kierowców co stali na głównej - coby się trochę pościeśniali i zrobili taki malutki przesmyczek - żeby można było na drugą stronę się przebić.

kempler

Ehhhh. Nawet nie chcę myśleć co będzie jutro jak będę wracał z Bydgoszczy do Gliwic  :?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

A mój starszy jutro ma zamiar wracać z holandii do której pojechał prawie pół roku temu. Z jego alu 15/195 i letnimi gumami - życzę mu powodzenia.

Pigu

Cytat: "AL"coby się trochę pościeśniali i zrobili taki malutki przesmyczek - żeby można było na drugą stronę się przebić.

normalnie mnie pokonałeś tym tekstem :lol:

Bober

kempler a jak ty się w końcu z netem łączysz podczas swoich wojaży?