Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

kempler

Wybieram hotele z netem najlepiej w pokoju albo bezprzewodowy. No ewentualnie w restauracji albo gdzieś indziej w hotelu. Teraz już coraz więcej hoteli ma neta. Aczkolwiek kiedyś dzwonie do hotelu i pytam czy jest internet a pani na to: "a co to jest" :roll: Albo dzwonie i recepcjonistka nie wie czy jest internet  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL


Bober

A w hotelach płacisz za ten net? Jeśli tak to ile?

Pigu

i wszystko ku chwale teamu :) ja się chyba łatwo wzruszam  :wink:

kempler

Jeśli jest net to jest darmowy. Jeszcze się nie spotkałem żeby trzeba było płacić. Co ciekawe mój kolega Niemiec który pracuje w mojej firmie jako programista mówił mi że w Niemczech jest baaaaardzo ciężko z netem w hotelach. Nie jest to często spotykane, ewentualnie płatne. Aż się zdziwiłem. A Polskie hotele to ewenement chyba :) Raz za 3 gwiazdkowy płaciłem 240 !!! złotych a następnym razem za 4 gwiazdkowy 120  :wink:
Ku chwale teamu Pigu  :D

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu


AL


Bober

Heh robiłem tak kiedyś, w dodatku na firmowym laptopie  :lol:

W ogóle strasznie syfny taki sprzęt, na którym jest się pozbawionym wszelkich uprawnień administracyjnych. Komputer kaleka  :P

Pigu


AL


cezar






AL



AL


Pigu

---------- 12:09 16.11.2007 ----------

:D

---------- 12:24 ----------

uff ale psikusik od boincstats  8O po usunięciu PBT z nicka w setim przyjęło usera z seti jako głównego  nicka multiprojektowego - można to cofnąć?


AL

Pigu - wbij poprzednią nazwę - może się odwróci. Albo odczekaj z kilka dni niech się konta posynchronizują - i wtedy zobaczysz co i jak. Swoją drogą przez te zmiany nazw nieżle chyba sobie też namieszacie w konkursie z setem? Przecież tam podaliście swoje stare nicki chyba? Zresztą nawet nie wiem czy ma to tam jakieś znaczenie - ale zamieszanie napewno jest.

Pigu

nazwę owszem, ale też acc id podawaliśmy :) mam pewną teorię co do nazwy na bioncstats - właśnie ją badam ;)

Bober

A boincstats nie bierze nazwy z ostatniego projektu, do którego się przyłączyłeś lub zmieniłeś nazwę?

Pigu

---------- 18:02 16.11.2007 ----------

tak właśnie podejrzewam i czynię testowe zmiany

---------- 20:56 ----------

hehe widzę zmiany działają :P

---------- 02:23 17.11.2007 ----------

bieram nockę milczki  :evil:

emik



Pigu


cezar






Pigu


cezar






Pigu


emik



Pigu


emik



cezar






emik



kret

no i mimo, ze jakimś super fanem i znawcą piłki nożnej nie jestem, to z dumą stwierdzam, że jedziemy na EURO :!:  :!:  :!:

=D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>  =D>
wielkie brawa panowie :)

Pigu


Bober

Tak, ten dzień przeszedł do historii  :D

Wczoraj, rzecz jasna  :P

Pigu


kret

biorąc pod uwagę, zze musiałem sięzerwać o tej nieludzkiej porze, żeby pójść (pokuśtykać) na ostry dyżur, bo ogłuchłem na jedno ucho, to powygrywam sobie..

emik



Pigu

---------- 10:18 18.11.2007 ----------

warhammer fantasy battle :D

---------- 22:47 ----------

co tu tak strasznie cicho? nie bojkotujcie mnie :(

---------- 01:54 19.11.2007 ----------

nikt się ze mną nie bawi :( bieram nockę i sobie idę

---------- 08:23 ----------

ja już dobę wygrywam i nikt o to nie dba :(

AL


Pigu